Santykių suderinamumas pagal gimimo datas

(1)

Ar tiki, kad gimimo data nulemia tavo likimą? O tuo, kad būtent pagal gimimo datas galima nuspėti tavo ir jo suderinamumą? Jei taip, tuomet siūlome šiek tiek paskaičiuoti!

Viskas labai paprasta: užsirašyk ant lapelio savo ir jo gimimo datas. Pavyzdžiui, tu gimusi 1985.03.13, o jis – 1984.10.11. Sudėk visus skaičius, kol gausis vienas: 1+9+8+5+0+3+1+3+1+9+8+4+1+0+1+1=55; 5+5=10; 1+0=1. Taigi, bendras jūsų skaičius – 1. Dabar beliko paskaityti, ką šis skaičius reiškia.


Skaičius 1

Dviese pasiekti tikslą lengviau, nei vienam. Šie santykiai padeda atskleisti vidinį partnerio potencialą, tarsi skatina nuolatos tobulėti ir eiti į priekį. Iš kitos pusės, 1 – tai lyderio skaičius, todėl santykiuose gali iškilti problemų dėl valdžios pasiskirstymo.


Jei santykių pradžioje viskas užglaistoma švelnumu ir aistra, tai vėliau gali užvirti tikras pragaras: nuolatinis santykių aiškinimasis ir nenoras nusileisti gali privesti iki skyrybų. Taip jau būna, kai susikerta dviejų stiprių žmonių keliai. Tačiau jei kuris nors sugebės nusileisti ir prisiimti pralaimėtojo vaidmenį, santykiai gali būti visai stabilūs.


Skaičius 2

Stabilūs finansai – šios sąjungos pagrindas. Jie abu siekia užsitikrinti materialinę gerovę, tačiau juos sieja ir sielų bendrumas, pasitenkinimas tiesiog bendravimu. Kitaip tariant, tai artimi žmonės, turintys konkretų tikslą, kurio link juda bendromis jėgomis.


Įdomu tai, kad net išsiskyrę jie gali likti puikiais verslo partneriais ir toliau sėkmingai padėti vienas kitam uždirbinėti pinigus. 2 – žemiškas skaičius, todėl tokiems žmonėms svarbesni gyvenimiški reikalai (darbas, pinigai, karjera), o ne jausmai. Tik nepamiršk, kad apetitas auga bevalgant, todėl su laiku santykiuose gali prasidėti nesutarimai dėl per mažai uždirbamų pinigų ar neapgalvoto jų leidimo.


Skaičius 3

Tai bendravimu paremta sąjunga. Tik stabilumo joje trūksta. Kartu jiems tikrai nenuobodu, bet nuolatinis buvimas kartu pradeda varginti, todėl šeimoje tai gali tapti rimta problema. Tokia sąjunga ideali būnant ne mylimaisiais, o tiesiog draugais.


Dar viena santykių problema – pažadų nevykdymas, dėl kurių atsiranda trintis ir nepasitikėjimas vienas kitu. Paprasčiausiai šie žmonės nelinkę prisirišti prie kitų, todėl leidžia sau elgtis pakankamai atsainiai.


Skaičius 4

Skaičius 4 simbolizuoja šilumą, pastovumą, komfortą. Kitaip tariant – tai šeimos skaičius. Partneriai gali džiaugtis nuoširdžiais jausmais vienas kitam, tačiau kita vertus, toks stabilumas užkerta kelią judėjimui į priekį, karjeros galimybėms. Užtai dvasiniam tobulėjimui ribų nėra.


Skaičius 5

Šiuose santykiuose valdo kraują kaitinanti aistra. Partneriai teikia vienas kitam tokį didelį pasitenkinimą, kad regis, kai jie kartu – aplink niekas neegzistuoja. Jei prie viso to gero jie dar sugebėtų pažaboti savo egoizmą ir daugiau galvoti apie partnerį – santykiai gali trukti labai ilgai. Šie žmonės suteikia vienas kitam sparnus, todėl kartu jie gali pasiekti praktiškai visus tikslus.


Skaičius 6

Tai santykiai, paremti abipuse pagalba vienas kitam. 6 – žemės skaičius, todėl tokioje sąjungoje susitinka du racionalūs žmonės, vedami daugiau konkrečių tikslų, nei jausmų. Verslui tokia sąjunga – ideali, o šeimai ji žada stabilumą, supratimą ir ramybę. Net jei su laiku jausmai vienas kitam ir atšals, santykius palaikys atsidavimas ir noras padėti vienas kitam.


Skaičius 7

Skaičius 7 simbolizuoja ganėtinai harmoningus santykius, kuriuose partneriai lengvai randa kompromisą. Tačiau kartais viena arba kita pusė paprasčiausiai pamiršta, jog gyvena poroje, todėl trumpi konfliktai įsižiebia. Juos nuraminti padeda įgimtas taktiškumas ir diplomatija. Iš esmės šie santykiai yra sėkmingi ir ilgai trunkantys.


Skaičius 8

Nuostabus skaičius, atspindintis nestandartinius, netgi keistokus santykius. Tarp tokių žmonių labai aiškiai išreikštas juos siejantis seksualinis potraukis. Tačiau santykius gadina nepasitikėjimas: kažkuris iš partnerių nuolatos jaučiasi išnaudojamas. Vidinis nepasitenkinimas auga ir vieną dieną gali virsti tikru sprogimu, galutinai nutrauksiančiu šią sąjungą. Patarimas – išmokti vertinti ir mylėti save, tuomet ir išnaudojimui neliks jokios vietos.


Skaičius 9

Tipiškai skaičius 9 simbolizuoja filosofinius santykius. Jiems patinka būti kartu, kalbėtis įvairiausiomis temomis, diskutuoti ir svajoti. Tačiau šiuose santykiuose harmonija vyraus tik esant pakankamai stabiliai finansinei situacijai, kuomet mintys neturi būti nukreiptos į materialius dalykus. Kad santykiai būtų darnūs ir ilgalaikiai, vienas iš partnerių turėtų prisiimti buitinius rūpesčius ant savo pečių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis