12 priežasčių jaustis dėkingai už sudaužytą širdį

1. Blogiausia jau praeityje. Pykčiai, taikymaisi, kompromisai, pakeistas feisbuko statusas (visi su užuojauta tai įvertino „:(“ – įskaitant ir mamą). Viskas, su tuo baigta.

2. Tau nebereikia galvoti naujų pasiteisinimų, kodėl „mums aiškiai nepakeliui, tačiau gal dar patempsiu, palauksiu tinkamesnio laiko“. Kitaip tariant, nebereikia nė vienos dienos ilgiau tęsti santykių, kurie tau netiko.

3. Gali daryti viską, ko tavo eksas nekentė. Miegoti su kate, garsiai klausytis Madonnos ir skaityti knygą lovoje iki paryčių. Arba viskuo užsiimti tuo pat metu!

4. Išmoksi vėl vertinti laiką, skiriamą sau. Joga, grožio salonas, tvarkymasis – užsiimk, kuo tik pageidauji. Dabar gali pabūti egoistė.

5. Galėsi skirti daugiau laiko draugams. Juk buvęs mylimasis užėmė bent 50 proc. tavo laiko. Prisimink visas drauges, kurias buvai pamiršusi turėdama vaikiną.

6. Nutraukusi santykius gali į viską pažvelgti iš perspektyvos arba pamatyti, kaip pasikeitei ir subrendai. Pagrindinė priežastis, kodėl nutrūksta tikrai rimti, ilgalaikiai santykiai, – ta, kad abu žmonės keičiasi. Taip, atšalimas yra liūdnoji dalis, tačiau drauge ji rodo, jog abu pasikeitėte kaip asmenybės. Tikėkimės, į gera.

7. Dabar gali sutikti žmogų, kuris tiktų tavo naujajam „aš“ – tai, kuria tapai. Kitaip tariant, štai jis – šansas pagerinti tai, ką turėjai.

8. Išmokai išgyventi ir funkcionuoti ypač stipraus liūdesio bei streso sąlygomis. Studijų metais po skyrybų galėjai sau leisti užsidaryti kelioms paroms kambaryje ir niekur nekišti nosies. Dabar esi suaugusi, tau reikia į darbą, net jei atrodo, kad pasaulis byra į šipulius. Kad ir kaip nesinorėtų, tenka savo emociškai sužeistą užpakalį vilkti į dušą, o tada – į kontorą ir ten dar ką nors nuveikti.

9. Gali pasimylėti su simpatingu pažįstamu, kuriam buvai neabejinga ir su kuriuo (jei tik ne eksas) seniai jau būtum tai padariusi.

10. Tu gali (sakytume, net privalai) surengti „Sekso ir miesto“ maratoną, susitapatinti su Kere (nes tavo eksas taip primena Šaunųjį – nesvarbu, kad ne iš Niujorko ir ne milijonierius, vis tiek tipiškas Šaunusis) ir prisiminti visas smagias Samantos gyvenimo pamokas.

11. Gali prisiminti, kaip gera ką nors daryti tik sau. Gal eksas buvo tas, kuris ruošdavo vakarienę ar tempdavo tave į kiną. O dabar tu gali išmokti palepinti save ar užsiimti namais ir suteikti jiems jaukumo. Vien todėl, kad gerbi save, o ne todėl, kad privalai, nes esi kieno nors žmona ar mergina.

12. Jei tik nori, susikurk pintereste skyrybų citatų lentą. Bus iš ko semtis įkvėpimo ir draugės dėl to pirštais nebadys.

Kaip dar gydyti sudaužytą širdį, skaityk COSMO kovo numeryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis