Viena frazė, kurią santykiuose turėtų įsiminti kiekviena moteris

Internete viena amerikietė mergina pasidalino fraze, kuri kardinaliai pakeitė jos ir mylimojo santykius - atsirado daugiau supratimo, mažiau konfliktų. Bent jau taip ji tvirtina.

Mūsų nuostabai, ta frazė – visai ne „Atsiprašau“ ar „Aš tave myliu“. Jauna mergina šią frazę pradėjo naudoti visai atsitiktinai ir nustebo supratusi, kad keli visiškai paprasti žodžiai gali turėti tokią didelę įtaką. Ypatingą poveikį jie turi pykčių metu, kuomet antroji pusė įsižeidusi ar suirzusi.


„Kaip aš galiu tau padėti?“ arba „Ką aš galiu dėl tavęs padaryti?“ - štai tie stebuklingi žodžiai! Kokia šios frazės paslaptis? Psichologė ir santykių ekspertė Jane Greer paaiškina tikrąją šių žodžių galią:


* tu rodai dėmesį

* vertini jo jausmus

* supranti jo išgyvenimus

* parodai savo jautrumą

* stengiesi padėti rasti išeitį


Kitokie žodžiai dažniausiai reiškia tik išklausymą arba supratimą, tačiau būtent šioje frazėje susijungia visi būtini elementai, kurių reikia tuo metu supykusiam, įsižeidusiam ar susierzinusiam žmogui. Be to, šie žodžiai veikia grįžtamuoju principu – tu pasiūlei pagalbą, dabar vėl tavo partnerio žingsnis: ją priimti ir kartu ieškoti išeičių arba atsisakyti. Žodžiu, variantas be pralaimėjimų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis