Kaip jį sugundyti: 99 žingsneliai link vyro užkariavimo

Vakarėlis po vakarėlio, Naujieji, tuoj bus ir Valentinas — o tave meilės ilgesys vis tebekankina. Kaip šiais laikais padoriai merginai rasti vaikiną?


„Kodėl neparašote, kur susipažinti su vaikinu?“ Panašių laiškų redakcija gauna kone kasdien. Nesame pažinčių tarnyba, konkrečių vietų bei vaikinų pasiūlyti negalime. Vis dėlto... Nors ir sakoma, kad meilė žmogų randa niekieno nepadedama, mūsų nuomone, jai prieš nosį pašmėžuoti verta. Todėl mielai pasidalysime su tavimi ilgai kaupta patirtimi, kaip elgtis, kad ne tik susipažintum su vaikinu, bet ir sėkmingai tą pažintį tęstum.


10 BŪTINŲ „BE“

1. Be negatyvių minčių

Neieškok bruknių, tiksliau, neigiamų dalykų ten, kur jais nė nekvepia. Į tave žiūri simpatingas vaikinas? 90 proc. tikimybė, kad jam patinki. Variantą atrodau baisiausiai iš visų, todėl jis į mane ir spokso mesk iš galvos.

2. Be pesimizmo

Vengi ką nors padaryti, nes bijai suklysti, todėl galop išvis nieko nedarai. Žinoma situacija? Tik kam taip niūriai? Svarbiausia — tikėti savo sėkme. Užuot maniusi jis greičiausia nenorės su manimi susipažinti, verčiau nutark: kodėl gi man jo nesugundyti?

3. Be baimės

Vyrai irgi drovisi! Įsivaizduok, kaip vaikinas stengiasi save įtikinti prieiti prie tavęs, kaip iš visų jėgų mėgina sugalvoti kokią nors originalią frazę, kuri turėtų tave sužavėti ir priblokšti. Trumpiau tariant, kuo geriau įsivaizduosi jo baimes, tuo lengviau įveiksi savąsias.

4. Be priekaištų

Nutarei atsikratyti naujojo pažįstamo, nes jis, tarkim, neįtiko tau šokių aikštelėje? Neskubėk, pamėgink jam suteikti dar vieną šansą. Gal paaiškės, kad kitose srityse jam sekasi geriau.

5. Be liūdesio

Išmok džiaugtis savimi ir teikti malonumo kitiems. Optimizmas — geriausias būdas prisivilioti laimės paukštę.

6. Be abejonių

Vaikinas tau patinka? Tai kurių galų tai slepi? Kam visos tos dramos ir kančios? Argi tau malonu slopinti savo norus?

7. Be perdėto kuklumo

Kuo dažniau sau primink: esu puiki ir nuostabi. Juk tikrai turi kuo didžiuotis. Jei pati negebėsi savęs vertinti, nesitikėk, kad tave įvertins kiti.

8. Be kritikos

Gali kiek nori svaigti dėl tobulo vaikino, bet greičiausia ir pati suvoki: ta tobulybė labai jau toli nuo realybės. Gal vertėtų geriau įsižiūrėti į šalia esančius apčiuopiamus vyrus?

9. Be atsisakymo

Susipažinai su įdomiu vaikinu, bet nesakai jam savo telefono numerio, nes bijai, kad jis daugiau nenorės tavęs matyti, o tu kankinsiesi ir veltui lauksi jo skambučio... Bet jau dabar kankiniesi! Dėl to, ko nepadarei. Kaip ten sakoma apie riziką ir šampaną?

10. Be gailesčio

Jei flirtas su nepažįstamuoju nepavyko, vadinasi, taip ir turėjo būti. Nesisielok: tu nepralaimėjai, tiesiog tas vaikinas — ne tavo žmogus.


9 BŪDAI ATKREIPTI DĖMESĮ

1. Šaudyk akimis

Kartojame tūkstantąjį kartą: žvilgsnis gali pasakyti daugiau nei žodžiai. Jei nusižiūrėjai kokį nors vaikiną, stenkis pagauti jo žvilgsnį, nuleisk akis ir staiga jas vėl pakelk. Žodžiu, tavo žvilgsnis turi būti žaibiškas, bet sklidinas susidomėjimo.

2. Įsidėmėk: ieško visi!

Kitaip tariant, ne tu viena vargsti norėdama rasti antrąją puselę. Vyrai irgi jos ieško. Vadinasi, jūsų interesai sutampa!

3. Nebijok į vakarėlius eiti viena

Kodėl? Nes su draugų kompanija naujų pažinčių ieškoti sudėtingiau. O štai atėjus vienai stimulas susipažinti gerokai stipresnis.

4. Paskatink save

Jausiesi kur kas gražesnė bei patrauklesnė (o tai itin svarbu, kai nori su kuo nors susipažinti), jei specialiai vakarėlio proga įsigysi naują drabužį ar aksesuarą. Tokio malonumo tikrai sau negailėk.

5. Sugalvok alternatyvų variantą

Niekas nekviečia į jokį vakarėlį? Surenk jį pati. Pasikviesk pažįstamų ir paprašyk, kad jie atsivestų savo bičiulių — gal tarp jų bus vertų dėmesio.

6. Sugalvok kitą alternatyvų variantą

Susitark su draugėmis surengti vakarėlį, į kurį kiekviena jūsų turės pasikviesti po vieną tik jai (bet ne kitoms) pažįstamą žmogų. Štai ir proga užmegzti naujų pažinčių.

7. Keliauk į tolimus kraštus

Nepažįstamame mieste kur kas daugiau dingsčių užkalbinti vaikinus — gali ko nors paklausti, ko nors paprašyti... Taip, žiūrėk, ir imsite bendrauti.

8. Marš į parduotuves

Žmonėms prieš šventes patinka ten lankytis. Tarp gausybės pirkėjų tikrai bus nemažai vyrų, vadinasi, bus progų ir susipažinti.

9. Nekankink savęs

Kad ir ko tikėtumeisi iš vakarėlio, jei nėra nuotaikos į jį eiti, verčiau lik namie — vis tiek pastangos megzti pažintis tikriausia būtų bergždžios.


10 ESMINIŲ DALYKŲ

1. Nešvaistyk savęs

Smagu, jei į tave dėmesį atkreipia daug vyrų, bet susitelk į vieną — net gausybė paguodos prizų neatstos vieno, bet pagrindinio!

2. Mokėk laukti

Jei tau nepatinka būti dėmesio centru, kurį laiką patūnok nuošalyje, ramiai išsirink susipažinti tinkamiausią vaikiną.

3. Būk puiki pašnekovė

Įdėmiai klausykis naujojo pažįstamo. Pirma, tai suteiks jam daugiau pasitikėjimo savimi, antra, toks elgesys apskritai nuteikia maloniai.

4. Prikąsk liežuvį

Neklok jam iš karto visko apie save. Žinai, kas labiausiai puošia moterį? Paslaptis.

5. Nepainiok pašnekovų

Nesiskųsk jam dėl savo boso, mamos ar celiulito. Tokias temas palik draugėms — su naujais pažįstamais tinkamesnės lengvesnio pobūdžio kalbas.

6. Žvalgykis aplink

Juk žinai: akys — sielos šaltinis. Todėl žvilgsnis turi atskleisti tavo susidomėjimą, susižavėjimą, simpatijas... Tik jokiu būdu ne panieką ar pasidygėjimą!

7. Švytėk iš vidaus

Seksuali suknelė, aukštakulniai, be abejo, labai svarbu. Bet be tinkamos nuotaikos visa tai — tik blizgučiai. Prieš vakarėlį atsipalaiduok kvapioje vonioje, paklausyk svajingos muzikos. Romantikai irgi reikia nusiteikti.

8. Priversk jį tikėti savo laime

Galvok, kaip šitam vaikinui pasisekė, kad jis sutiko tokią nuostabią merginą kaip tu. Netrukus ir jis tuo patikės.

9. Būk apdairi

Visko būna — net nauja pažintis gali užkurti nenumaldomą geismą, todėl keli prezervatyvai rankinėje niekada nepakenks. Atsarga gėdos nedaro!

10. Nevaidink rimtuolės

Nevertink pernelyg rimtai nerimtų renginių. Tai — tik vakarėlis, o ne paskutinė galimybė susitvarkyti gyvenimą.


10 KŪNO KALBOS PASLAPČIŲ

1. Ne tik kalbėk

Gestikuliuoti taip pat reikia. Nes tai — geras būdas į savo kūną atkreipti vaikino dėmesį!

2. Kvėpuok su juo

Stebėk, kaip įkvepia ir iškvepia vaikinas, o tada stenkis tai daryti sinchroniškai. Skamba neįtikimai, tačiau artimi žmonės išties kvėpuoja tokiu pat ritmu!

3. Skaityk jo mintis

Jei vaikinas jau penkias minutes žiūri tau į akis, vadinasi, nori pabučiuoti.

4. Jauskis kaip ant podiumo

Išsitiesk, pilvą įtrauk, krūtinę atstatyk ir vingiuok klubais! Tokiai moteriai oi kaip sunku atsispirti.

5. Priversk jo skruostus kaisti

Kodėl jis raudonuoja? Ogi todėl, kad susidrovėjo kaip berniukas. Nes susižavėjo tavimi.

6. Juokis iš širdies!

Juokas skatina laimės hormonų endorfinų gamybą.

7. Būk atvira

Tiksliau, nesėdėk sukryžiavusi kojų bei rankų ir nusukusi žvilgsnį nuo pašnekovo — šios pozos tik rodo, kad esi uždara, gal ir apskritai nemyli aplinkinių. O kam malonu bendrauti su paniurėle.

8. Stebėk, ką kalba jo kūnas

Jei jis nejučiomis atkartoja tavo judesius, žinok: vaikinas įkliuvo!

9. Matyk jo rankas

Jei vaikinas sukišo rankas į kišenes, išorėje palikęs tik žemyn nuleistus nykščius, vadinasi, tavimi susidomėjo.

10. Skaityk iš lūpų

Vaikinas nervingai kramto ir lyžčioja lūpas? Regis, kritai jam į akį. Taip — dauguma vyrų kaip tik tokiu būdu reiškia savo geismą.


10 PATARIMŲ VAKARIENEI

1. Venk raudonojo vyno

Jis mėlynai dažo ne tik lūpas, bet ir dantis. Helovinas juk jau praėjo!

2. Nebadauk

Kad per vakarėlį nereikėtų bendrauti prikimštais žandais, lengvai užkąsk namie. Aišku, persivalgyti nepatartina.

3. Nesiaubk stalo

Nepulk ryti visko, ką tik akys aprėpia, net jei esi alkana kaip žvėris. Pakenksi ne tik savo įvaizdžiui, bet ir virškinimo sistemai.

4. Nepamiršk afrodiziakų

Nori nustebinti vaikiną romantiška pačios ruošta vakariene? Tiks patiekalai iš austrių, paukštienos, krevečių, alyvuogių ir šokolado — jie romantiškiems santykiams suteiks liepsnos...

5. Taupyk laiką

Kol kas pamiršk visas lazanijas, sušius ir štrudelius — juos ruošdama taip nusilakstysi, kad kokia ten dar romantika... Komplimentų gali būti verti ir kur kas paprastesni patiekalai!

6. Pagalvok apie užkandžius

Džiovinti vaisiai, alyvuogės, riešutai... Tiks viskas, ką galima tiesiog iš maišelio išpilti į gražų indą ir patiekti.

7. Nepamiršk gėrimų

Kazanova rinkosi šampaną ir egzotinį vyšnių likerį. Spėk, kodėl.

8. Valgykite rankomis

Daugelio manymu, nėra nieko erotiškiau, nei vienam kitą maitinti rankomis.

9. Truputį pasmaližiaukite

Idealiausiai tiks šokoladas ir visi jo gaminiai: pudingai, ledai, tortai... Papildoma endorfinų dozė, be to, labai skanu.

10. Pasiekite finišą

Prie šokolado puikiai tiks kava. Juk joje yra kofeino — natūralaus stimuliatoriaus.


10 MINČIŲ APIE SEKSĄ

1. Būk visada pasiryžusi

Išmesk iš galvos visas tas pasakas, kad gundyti reikia tik žvakių šviesoje, sulaukus tinkamo momento. Tai daryti galima kada nori ir kur nori!

2. Lavink atmintį

Bent jau prisimink tuos būdus, kuriais gali pasinaudoti norėdama tapti ypač patraukli. Sugalvok veiksmų planą — ir pirmyn!

3. Elkis kaip žvaigždė

Matei “Esminį instinktą”? Prisimink tą legendinę akimirką, kai Sharon Stone sukryžiuoja kojas. Pagalvok — ko tada ji nebuvo apsirengusi? Gal ir tau vertėtų šįkart sekti jos pavyzdžiu?

4. Sakyk komplimentus

Pašnibždėk vaikinui, kad su šiais marškiniais (megztiniu, švarku ar dar kuo) jis atrodo itin seksualiai. Taip jį pamaloninsi ir... nuslopinsi jo budrumą.

5. Sukurk intrigą

Nusiųsk vaikinui kvietimą į pasimatymą iš svetimo telefono ar elektroninio pašto. Tokie žaidimai santykiams teikia pikantiškumo.

6. Išdrįsk gundyti

Jei nori ką nors sugundyti, tai ir elkis kaip gundytoja. Labai paprasta.

7. Pažadink vaizduotę

Kas labiau intriguoja — didelė iškirptė ir trumputis sijonas ar koks nors ilgas, kiek peršviečiamas ir gundomai aplink kūną besivejantis drabužis? Sufleruojame: vyrų vaizduotė nubunda, kai jai suteikiama erdvės.

8. Mokėk džiuginti

Seksas — tai malonumas ir džiaugsmas dviem žmonėms, bet ne dovanėlė už gerą elgesį. Neteik vaikinui savęs kaip kokio prizo.

9. Nesisielok dėl nesėkmės

Jei vaikinas į tavo išradingus gundymus nekreipia dėmesio, nepersistenk. Galbūt šiandien jis trokšta tik paprasto tavo švelnumo.

10. Flirtuok, kad flirtuotum

Juk tai — adrenalinas, jaudulys. Ir šis malonus procesas nebūtinai turi baigtis seksu!


10 AROMATINGŲ PRINCIPŲ

1. Žinok, ko nori

Kvepindamasi galvok apie tikslą. Verčiau pasikliauk ryškiu ir išskirtiniu aromatu.

2. Pajusk akimirkos dvasią

Kvepėti visą vakarą ir naktį ar skleisti vos pastebimą aromato šleifą? Rinkis pagal aplinkybes. Ilgiausiai, 12—24 valandas, laiko kvepalai (ant buteliuko rašoma parfum), kvapiojo vandens (eau de parfum) kerai neišsisklaido iki 8 valandų, tualetinio vandens (eau de toilette) aromatas juntamas iki 6 valandų.

3. Būk originali

Nori tik lengvo dvelksmo? Tepkis kvapiaisiais kūno kremais ar aliejais (beje, jais gali ir sustiprinti išsirinktų kvepalų aromatą).

4. Kvepink reikiamus taškus

Po lašelį kvepalų teptelėk ties duobute tarp raktikaulių, viršutine lūpa, smilkiniais, riešais, krūtine.

5. Neapsiliek...

... kvepalais nuo kojų iki galvos. Jei nejauti savo kvepalų (o taip būna, kai įpranti prie aromato), dar nereiškia, kad jo nejunta ir aplinkiniai.

6. Pasinaudok spinta

Išdėliok lentynose drobinius maišelius su kvapiomis žolelėmis, ir tavo drabužiai dvelks jų aromatais.

7. Skirk kvepalus nuo šampūno

Niekada nepurkšk kvepalų tiesiai ant plaukų. Pakaks tiesiog purkštelėti jų į orą ir įžengti į šį dulksnos debesėlį.

8. Atgaivink miegamąjį

Kvepalais pašlakstyk šviestuvo gaubtą, pagalves, antklodes, užuolaidas.

9. Pakvepink kulkšnis

Karščiausią pasimatymo akimirką vaikinas tikrai įvertins tavo pastangas.

10. Nepamiršk kelių

Tiksliau, jų linkių. Tai — viena jautriausių ir švelniausių tavo kūno vietų. Pakaks po lašelį kiekvienai, kad pasijustum dar ypatingesnė.


10 STILIAUS NIUANSŲ

1. Žavėk subtiliai

Iš marškinių ar megztuko iškirptės valiūkiškai dirsčiojantys liemenėlės nėriniai vilios žvilgsnį ne mažiau nei didelė iškirptė.

2. Neišsižadėk savo stiliaus

Jei nepatinka aukštakulniai, tai ir nesikankink — aukis mėgstamus plokščiapadžius. Svarbiausia — patogiai jaustis, ypač per pasimatymą.

3. Tinkamai suspausk

Uždari kaušeliai suteikia krūtims formą, pusiau atviri leidžia didžiuotis iškirpte, pakietinta liemenėlė optiškai didina krūtis, o liemenėlės su krūtis palaikančiais kauliukais suformuoja tą gundantį griovelį.

4. Nevilkėk, ko nereikia

Jei krūtys itin standžios ir nedidukės, gali apsieiti ir be liemenėlės. Per audinį ryškėjantys spenelių kontūrai vyrus veikia kaip magnetas.

5. Nesusinarpliok tarp virvelių

Virvelinės kelnaitės, deja, tinka ne visoms. Verčiau rinkis nėriniuotas šortukų tipo — jos atrodo ne mažiau gundomai.

6. Nepervertink klasikos

Be abejo, juodi apatiniai tinka visoms, bet tave gal labiau puoštų kas nors švelnaus ir gėlėta?

7. Kaitink kaip ugnis

Ryškūs apatiniai gali įkaitinti ne tik jį, bet ir tave. Kodėl nepabandyti?

8. Kerėk paprastumu

Negali pakęsti tų visų nėrinių ir kitokių pagražinimų? Ką gi, dėvėk tai, kas tau mieliausia. Galop ne apatiniai daro žmogų seksualų.

9. Būk moteriška

Bet nepersistenk. Šilkiniai peniuarai ir visokie nėriniai tinka ne visoms.

10. Nokautuok vienu smūgiu

Prisegamos pėdkelnės ar kojinės raštuotu kraštu turbūt egzistuoja kiekvieno vyro fantazijose. Ką čia dar ir pridursi.


10 BŪDŲ PASIRENGTI

1. Atsipalaiduok

Liko 15 minučių, ir reikės žengti pro duris. Patogiai įsitaisyk kėdėje, suskaičiuok mintyse iki keturių, labai lėtai bei giliai įkvėpk per nosį ir porą sekundžių sulaikyk kvėpavimą. Tada vėl suskaičiuok iki keturių ir lėtai iškvėpk. Šis pratimas padės nusiraminti.

2. Išmok tikėti savimi

Minėtąjį kvėpavimo pratimą galima paįvairinti. Kaskart įkvėpdama sakyk: “Aš esu seksuali”, iškvėpdama: “Aš esu labai patraukli”. Skamba nei šiaip, nei taip? Psichologų teigimu, po kelių tokių pratimų pajusi permainų. Teigiamų!

3. Jauskis it žvaigždė

Susirask savo gražiausias nuotraukas ir žiūrėk į jas. Ilgai. Kol suprasi, kad esi ne prastesnė nei tos merginos, kurios puošia žurnalų viršelius.

4. Akimirką pamedituok

Jei vis tiek nerimauji, išmėgink kitą triuką. Susirask tašką vidinės riešo pusės viduryje, maždaug 5 cm nuo delno krašto, ir stipriai suspausk jį didžiuoju pirštu. Taip laikydama lėtai mintyse suskaičiuok iki penkiolikos. Bet jei ir tai nepadeda...

5. ... čiupk buroką

Tradicinės kinų medicinos žinovai išskiria septynias nuotaikas, kurios neatsiejamos nuo sveikos psichikos. Kiekvieną jų atitinka ir konkretus vidaus organas. Baimę kontroliuoja kepenys. Jei jos sveikos, vadinasi, baimės be jokio pagrindo nejusi. O geriausiai kepenų darbą reguliuoja šviežių burokų sultys. Gerk jų (jei neskanu, sumaišusi su obuolių sultimis) ir nieko nebijok!

6. Viską apgalvok

Ką darysi, jei viduryje šokių aikštelės nuluš kulniukas? Arba prie stalo užsiversi salotų lėkštę? Ginkdie, to nelinkime, tačiau neprošal iš anksto apgalvoti, kaip reikės suktis iš nepatogios padėties.

7. Numaldyk jo budrumą

Jei būgštauji, kad vaikinas nujaučia tavo tikruosius kėslus, nukreipk kalbą kita linkme. Arba apskritai laikinai atsitrauk. Tavo pabėgimas jį greičiausia suintriguos.

8. Liesk atsitiktinai

Kalbėdama lyg tarp kito retkarčiais uždėk savo ranką vaikinui ant rankos — tik daryk tai tvirtai. Tai bus tarsi ženklas, kad tu ne prieš pereiti į kur kas artimesnius santykius.

9. Prisipažink, kad geidi

Ko? Žinoma, jo. Tik sakyk tai tyliai, pašnibždomis. Gal jis ir nustebs, bet, tikėtina, neatsisakys. Nors šiuo atveju niekas garantuoti negali.

10. Pasitelk vaizduotę

Kalbėdama su vaikinu kelias sekundes užsimerk ir įsivaizduok, kaip jis apkabina tave, — gal taip perduosi jam savo romantišką nuotaiką.


10 ŽODŽIŲ TARP EILUČIŲ

1. Būk savimi

Nieko baisaus, jei lemiamą akimirką staiga susidrovėsi! Daugeliui vyrų patinka drovios merginos.

2. Padėk jam atsipalaiduoti

Komplimentai, maloni muzika, šiek tiek vyno, vėl komplimentai. Taip, vyrams to irgi reikia.

3. Nebūk savanaudė

Taisyklė elkis su kitu taip, kaip nori, kad jis su tavimi elgtųsi galioja ir miegamajame.

4. Pamiršk drovumą

Vyrai myli akimis ir mielai mylisi šviesoje. Bet pakaks ir žvakių.

5. Venk sausros

Jei ten sausa, nepatiks nei tau, nei jam. Pasirūpink lubrikantais iš anksto.

6. Atskleisk savo troškimus

Nieko baisaus, jei vaikinas nežino, kas tave įkaitina. Juk drauge esate visiškai neseniai. Nesidrovėk išsakyti, kas tau patinka, ko nori.

7. Nevaidink sprinterės

Seksas — ne varžybos, kur kiekvienas privalo parodyti, ką geba.

8. Neleisk jam nurimti

Kuo ilgiau vaikinas bus susijaudinęs, tuo stipresnis ir įspūdingesnis bus jo orgazmas. Žinoma, kalbame apie minutes, ne valandas.

9. Paįvairink tai, kas įprasta

Jei patinka Kaubojės poza, pamėgink ją kiek pakeisti: atsisėk veidu vaikinui į kojas ir tik retkarčiais atsisuk. Jis matys, kaip judi, o tu galėsi kontroliuoti padėtį.

10. Surenk maudynes

Daugeliui vyrų labai patinka, kai kas nors trenka jiems galvą. O kodėl gi tu negalėtum savo vaikino pamaloninti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis