25 sekso idėjos, kurios išves jį iš proto

Jauti, kad jau metas įberti šiek tiek aitrių pipiriukų į savo intymų gyvenimą? Mes turime tau kelias labai karštas idėjas. Paversti jas realybe ar ne - spręsti tik tau!

1. Šuniuko poza lovoje tikrai nenustebins, o ar dažnai tą darai prie sienos? Kai tavo vyrukas ruošis kur nors, nebijok parodyti, kokia esi susijaudinusi: apsikabink, suimk jį už plaukų ir aistringai pabučiuok, o tuomet suėmusi jo ranką perbrauk sau žemiau pilvo, kad abejonių dėl tavo jaudulio nebeliktų. Pasikelk sijoną (o gal tu jau be jo?), atsisuk į sieną, delnais atsiremk į ją ir leisk vaikinui į tave įsiskverbti iš nugaros. Greitukas prieš pat išėjimą… Visą likusį vakarą jis galvos tik apie tave.

2. Prieš pat grįžtant vaikinui namo įkaitink pati save, bet ne iki kulminacijos. Lik nuoga, tegu vaikinas tave pamato įkaitusią. Papasakok jam, ką veikei, ir kulminacija bus nepakartojama abiem.

3. Ryte, kai tavo vyrukas ruošis į darbą, gulėk lovoje ir švelniai glamonėk savo kūną, stebėdama, kaip jis rengiasi. Bet neleisk jam tavęs liesti. Patikėk, darbo pabaigos jis lauks kaip niekada.

4. Įsitaisiusi Kaubojės poza atsilošk ir išskėsk kojas. Tai ne tik suteiks naujų pojūčių vaikinui, bet ir pamalonins jį ypatingu intymiausios tavo vietelės vaizdu.

5. Netikėti gašlūs žodeliai gali įkaitinti kiekvieno vyro kraują. Kai jis bus kuo nors užsiėmės prie kompiuterio, prieik, suimk jo pasididžiavimą per kelnes ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savo burnoje.

6. Vyrai teigia, kad jiems labai patinka pati pirmojo įsiskverbimo akimirka. Pamėgink penio neapžioti, o įstumti pro gerai aplaižytas, beveik sučiauptas lūpas. Darydama oralinį seksą, retkarčiais padaryk pertraukėlę ir leisk jo peniui prisiliesti prie kitų savo kūno vietų: krūtinės, pilvo ar makšties.

7. Gurkštelėk šiek tiek karštos arbatos ir pamalonink jį aistringomis glamonėmis burna. Tuomet tą patį padaryk burnoje palaikiusi leduką. Karščio ir šalčio poveikis suteikia neįtikėtinų pojūčių.

8. Pabusti ir iškarto patekti į sekso rojų… Tai patiktų kiekvienam vyrui. Kai tavo vyrukas miegos, uždek keletą žvakučių prie lovos ir apžerk jo kūną. Kai jis pradės iš lėto budintis, lėtai nusivilk naktinukus, paimk vieną leduką ir lėtai brauk juo nuo kaklo link krūtinės, kad sušaldytas vanduo imtų tirpti ir tekėti tavo apnuogintu kūnu. Seksualiai atlošk galvą, išsiriesk ir paglamonėk savo krūtis. Nuo šių vaizdų taviškis jau tikrai bus susijaudinęs.

9. Pasislink šiek tiek žemiau ir švelniai lyžtelėk jo pasididžiavimą, tuo pačiu lėtai glamonėdama rankomis. Neskubėk.. erzink jį... priversk tavęs geisti... prieš akis dar visa naktis. Bučiuodama jo kūną grįžk prie ausies ir pašnibždėk, kaip norėtum pajusti jį savyje. Jis tikrai negalės atsisakyti.

10. Sekso metu stebėti ritmingai judančius savo ir partnerio kūnus – vienas iš labiausiai jaudinančių dalykų. Uždek keletą žvakių, kad matytųsi tik jūsų šešėliai ir mėgaukis ne tik pojūčiais, bet ir vaizdais.

11. Išbandyk šiek tiek aštresnius pojūčius: vakare namuose užgesinkite šviesą, kad iš lauko pusės jūsų nesimatytų ir pasimylėkite tiesiog prie lango.

12. Mylėdamasi jojikės poza, nenusileisk iki apačios, tegul į tave įsiskverbia tik pats jo pasididžiavimo galiukas. Šiek tiek paerzink jį tokiu būdu, sukelk geismą, o tuomet jau parodyk viską, ką moki!

13. Užrišk jam ant akių šilkinę skarelę, apsižerk, suimk plaukus ir atlošusi jo galvą aistringai krimstelėk jam į ausį, bučiuok kaklą, galiausiai įsisiurbk į jo lūpas. Tuomet leisk jam įsiskverbti į tave ir pradėk judėti, suėmusi jo rankas, kad jis negalėtų tavęs liesti. Kai pajausi, kad jis kaip reikiant įsiaudrino, rankas gali paleisti. Tegul iniciatyvos dabar imasi jis.

14. Jei namuose turi sportavimui skirtą kamuolį, išnaudok jį meilės žaidimams. Paridenk iki sienos, pasodink ant kamuolio savo mylimąjį, apsižerk jį ir... Intensyvūs pojūčiai garantuoti!

15. Prieš jam baiginėjant, pradėk intensyviau sutraukinėti savo intymios vietelės raumenis. Tai sustiprins jo orgazmą.

16. Ar žinai, kokia sekso poza labiausiai įkaitina vyrų fantaziją? Pabūk atbula jojike: apsižerk jį, tačiau atsukusi ne veidą, o nugarą!

17. Nori pamaloninti jį oraliniu seksu? Pamiršk lovą: pasodink ant kėdės, pririšk rankas prie turėklų ir pirmyn! Nepamiršk akių kontakto – tai labai įaudrina.

18. Paerzink jį, kai pasimylėti nebus galimybės, pavyzdžiui, kokiame nors renginyje. Kai niekas nematys, uždėk ranką ant jo tarpkojo, žiūrėdama jam tiesiai į akis ir šelmiškai šypsodamasi. Jam beliks tik įsivaizduoti, ką su juo padarytum, jei būtumėte dviese.

19. Rytinis seksas – geros nuotaikos užtaisas visai dienai. Prabudusi suimk jo pasididžiavimą į rankas, švelniai paglamonėk ir prisiglausk prie mylimojo nugara, kad jis galėtų į tave įsiskverbti. Tingi šaukštelio poza – tobulas variantas rytiniam seksui.

20. Į indelį įsimesk ledo kubelių ir pakviesk mylimąjį kartu į dušą. Kol abu lepinsitės maloniai karštu vandeniu, ledo kubeliu švelniai brauk jam per pilvą ir šlaunis. Toks kontrastas tikrai sužadins jausmus! Nori dar didesnio efekto? Trumpam įsidėk leduką į burną, kad ji atšaltų, atsiklaupk ir švelniai apžiok jo penį. Netikėtas šaltis ir tuoj pat užplūsianti šiluma suteiks nepamirštamų pojūčių.

21. Apsivilk ilgus marškinėlius, kojines iki kelių ir... pamiršk apatines kelnaites. Tegul tai būna tavo apranga namų tvarkymosi dieną. Kiekvienas tavo pasilenkimas žadins jo aistrą.

22. 48% vyrų prisipažino svajojantys pamatyti, kaip jų moteris liečia pati save. Nesidrovėk, tai atrodo labai seksualiai! Tik sukurk tinkamą aplinką, pavyzdžiui, kur nors šone uždek porą žvakučių, kurių skleidžiama šviesa blausiai apšviestų tavo kūną.

23. Susitark su vaikinu, kad šią naktį vadovauji tu. Užsidėk ausinuką, įsijunk tave erotiškiausiai nuteikiančią dainą (pakankamai garsiai) ir judėk pagal muziką, visiškai atsipalaidavusi ir įsijautusi į ritmą.

24. Moterys turi tašką G, o vyrai - nedidelį plotelį tarp sėklidžių ir išangės. Prieš orgazmą pirštais spustelėk šį tarpelį ir įsitikinsi, kad tai tikrai viena iš jautriausių jo kūno vietų.

25. Kai kartu važiuosite namo automobiliu, pražerk savo kojas ir pradėk švelniai save glamonėti. Tau tikrai neteks pačiai prašyti, kad jis sustotų artimiausioje aikštelėje ar tiesiog šalikelėje.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis