Kaip įsimyli Zodiako ženklai

Avinas

Avinai įsimyli ramiai. Tai tas retas atvejis, kuomet šis Zodiako ženklas pažaboja savo ugningą temperamentą ir tiesiog laukia, kol visi konkurentai patys susimaus, o tuomet jis bus pastebėtas. Tiesiog Avinai nemėgsta kartis kitiems ant kaklo ir vadovaujasi paprasta taisykle – jeigu manęs nereikia, pats tikrai nelįsiu.


Jautis

Jaučiai įsimyli valdingai. Jeigu jau šiam Zodiako ženklui krito kas nors į akį – turi visu 100% priklausyti tik jam ir niekam kitam. Jaučiai žino ko nori, todėl pasirinkę antrąją pusę nesiblaško ir to paties reikalauja iš partnerio.


Dvyniai

Dvyniai įsimyli nuoširdžiai. Ir amžinai. Tiesa, tas „amžinai“ gali trukti vos pusmetį. Problema tame, kad Dvyniai labai emocingi – ryte gali apsiverkti iš laimės, vakare – dėl menkiausio nesusipratimo. Tačiau jeigu šalia atsiranda pakankamai kantrus ir supratingas partneris – santykiai gali būti labai ilgalaikiai ir tvirti.


Vėžys

Vėžiai įsimyli atsargiai. „O jei tai visai ne tas žmogus?“ – šio Zodiako ženklo atstovai dvejoja ne tik jausmų srityje, todėl potencialiai antrajai pusei reikės nemažai kantrybės. Tačiau kai jau santykiai užsimezga, Vėžiukai pasiryžę padovanoti visą pasaulį.


Liūtas

Liūtai įsimyli nenoriai. Jie labai pasitiki savimi, turi aukštą savivertę ir tikrai neketina gaišti laiko su bet kuo. Romaniukai, kad gyvenimas būtų įdomesnis – gerai, o štai rimti santykiai – tik su tuo žmogumi, kuris bus tikrai vertas Liūto. Deja, tų vertų ne tiek jau ir daug.


Mergelė

Mergelė įsimyli atsakingai. Šio ženklo atstovams labai svarbus įvaizdis ir susikurtas gyvenimo planas, todėl ir antroji pusė turi atitikti visus iš anksto nustatytus standartus. Gyvenimas kartu, vestuvės, šeima – visa tai gerai, bet savo laiku. Mergelės tikrai nepuls atiduoti savo širdies vien tam, kad nebūtų vienišos.


Svarstyklės

Svarstyklės įsimyli tiesiog... Nes mylėti yra gera! Jausmai šio Zodiako ženklo atstovams suteikia sparnus, tik, deja, neilgam. Svarstyklėms reikia nuolatinių pakilimų ir nuosmukių, todėl jeigu santykiai aprimsta – metas ieškoti naujų nuotykių!


Skorpionas

Skorpionas įsimyli techniškai. Nusižiūri savo auką, suleidžia meilės nuodų ir viskas. Lakstyti iš paskos ir gundyti – tikrai ne šiam ženklui. O štai sugundyti patį Skorpioną – ne taip jau ir paprasta. Jis ieško tokios pačios, kiek šaltokos ir savo vertę žinančios antrosios pusės, kuri nesikartų jam ant kaklo.


Šaulys

Šauliai įsimyli šeimyniškai. Šiek tiek palakstyti be įsipareigojimų – gal ir visai neblogai, bet tai juk ne meilė. O štai kai horizonte pasirodo TAS žmogus, nėra reikalo delsti. Bendras gyvenimas kartu, santuoka, vaikai – viskas rutuliojasi labai greitai ir užtikrintai.


Ožiaragis

Ožiaragiai įsimyli racionaliai. Jokių drugelių pilve, skraidymų padebesiais ir panašių dalykų. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovas apsisprendė, veiks labai tiksliai ir neatsitrauks, kol negaus to, ko nori. Tiesa, jo niekuomet nesugundys tuščios asmenybės. Šalia Ožiaragio turi būti tik stipri, savo nuomonę turinti antroji pusė.


Vandenis

Vandeniai įsimyli teisingai. Dauguma kitų ženklų galvoja, kad antroji pusė jiems turėtų kažką duoti, o Vandeniai galvoja priešingai – jeigu jau pamilau, turiu tuo žmogumi pasirūpinti. Kaip galvoja, taip ir daro, todėl Vandenių santykiai dažniausiai būna harmoningi, be didelių audrų ir atoslūgių.


Žuvys

Žuvys įsimyli klasikiniu būdu. Tarsi iš romanų – susižavėjimas, vienas kito gundymas, aistra, vėliau – dramos ir susitaikymai. Šio Zodiako ženklo atstovai labai jausmingi, jiems reikia dėmesio ir rūpinimosi. Jei tai gaus – santykiai gali būti labai ilgi, jei ne – tiesiog išplauks pasroviui, kur gyvenimas nuneš.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis