Kokio amžiaus moterys dažniausiai būna neištikimos

Pažinčių portalo Victoria Milan atlikta apklausa atskleidė, kad tam tikrame amžiuje moterys labiau linkusios ieškoti naujų nuotykių ir kurti slaptus romanus už vyrų nugaros.


Pasirodo, vadinamoji vidurio amžiaus krizė būdinga ne tik vyrams. Ilgą laiką santuokoje pragyvenusios moterys taip pat įgauna antrąjį kvėpimą ir nusprendžia išbandyti naujus gyvenimo skonius. Minėtoji pažinčių svetainė nusprendė išsiaiškinti, kodėl moterys renkasi neištikimybę ir kas jas paskatina taip elgtis.


Galbūt dauguma mano, esą į neištikimybę labiau linkusios jaunos, dar neišsilaksčiusios merginos. Vis tik apklausa atskleidė, kad slapti romanai labiau gundo vyresniame amžiuje. Vidutinis apklausoje sudalyvavusių neištikimųjų amžius buvo 37 metai. Tyrimą užsakiusi kompanija taip pat išsiaiškino, kad dažniausiai moterys pasiduoda pagundoms praėjus maždaug 7 metams po santuokos. Tiesa, šis skaičius tėra įvairių šalių vidurkis, mat amerikietės naujų potyrių ieškoti pradeda maždaug po 8 santuokos metų, o airės naujos draugijos dairosi kur kas anksčiau - prabėgus maždaug 4 santuokos metams.


„Gali būti, kad vyrai neskiria joms tiek dėmesio, kiek norėtųsi. Tikėtina, kad tos moterys vis dar myli savo vyrus, tačiau santuokoje trūksta nuoširdumo ir aistros... Kad ir kokia būtų priežastis, slaptas romanas gali padėti moterims susigrąžinti prarastą jausmingumą ir aistrą. Tai normalus poreikis, juk viso pasaulio žmonės nori seksualinio pasitenkinimo nepriklausomai nuo to, kokie visi esame skirtingi“ - apklausos rezultatus komentavo pažinčių svetainės atstovai.

O kaip tavo nuomone reikėtų elgtis tokioje situacijoje, kuomet santuoka ir partneris nebedžiugina, bet viskas ne taip jau blogai, kad pultum skirtis?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis