Keršto planas: 5 merginos papasakojo, kaip atsilygino savo buvusiems

(1)

Pirmame kurse susitikinėjau su gerokai už mane vyresniu vyru. Kuomet išsiskyrėme, beveik iškart susiradau naują vaikiną, o buvęs supyko ir pradėjo pilti ant purvą socialiniuose tinkluose. Nupirkau sąsiuvinį storu viršeliu, užrašiau „[jo vardas] dienoraštis“, o pirmame puslapyje palikau įrašą: „Niekam neįdomios mano pagiežos pilnos žinutės“. Sąsiuvinį palikau jo pašto dėžutėje. Daugiau jokių įrašų apie save socialiniuose tinkluose nebemačiau.


Susitikinėdamas su manimi, jis turėjo dar vieną merginą. Abiems pasakojo, kokia antroji kvailė, niekaip nuo jo neatstojanti. Kartą su ta mergina pasikalbėjome ir išsiaiškinome tikrąją situaciją. Abi jį palikome. Vėliau netyčia sutikau jį viename vakarėlyje ir nesusilaikiusi šliūkštelėjau savo kokteilį jam į veidą. Jis pasakė to nusipelnęs ir bandė kažką vapėti apie tai, kaip pasikeitė ir ką suprato mane praradęs, bet makaronais jau buvau persisotinusi. Apsisukau ir išėjau. Jaučiausi labai pakylėta.


Sužinojau, kad mano vaikinas ne kartą buvo man neištikimas. Kol būdavau išvykusi, jis kviesdavosi jas į mūsų namus ir netgi leisdavo dėvėti mano drabužius rytais. Koks džentelmenas! Apie tai sužinojusi nesugalvojau nieko geresnio, nei permiegoti su jo broliu. Ant tos pačios mūsų lovos, kurioje jis linksmindavosi su kitomis. Nemanau, kad jis apie tai sužinojo, bet viduje jaučiausi triumfavusi.


Gyvenome skirtinguose miestuose, todėl anot jo, mes išsiskyrėme dėl atstumo. Po kelių mėnesių sužinojau, kad jis susitikinėja su mergina, gyvenančia dar toliau nei aš. Žinau, kad pasielgiau kaip paskutinė idiotė, bet autobusu nuvažiavau iki jo namų, pradūriau mašinos padangas ir palikau raštelį už stiklo: „Be padangų atstumas tikrai gali būti gana didelė problema“.


Tuometinis mano vaikinas su draugų kompanija keliavo kruizu. Aš turėjau vykti su jais, bet dėl šeimyninių problemų kelionės teko atsisakyti. Vieną vakarą sulaukiau iš draugės žinutės, kad vakarėlis laive per daug įsisiūbavo ir mano mylimasis naktį praleido ne savo kajutėje. Įsiutau. Atsidariau jo kompiuterį, prisijungiau prie jo Facebooko ir jo vardu parašiau trumpą skyrybų dėl neištikimybės istoriją, kurioje užtaginau ir tą merginą, po kelių mėnesių turėjusią ištekėti. Įrašas susilaukė daug komentarų, mano vaikiną tikriausiai užtvindė žinučių lavina. Bet interneto laive nebuvo, tad ištrinti įrašą jis spėjo per vėlai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis