Kokia sekso poza padės pasiekti vaginalinį orgazmą

Ko gero žinai, jog orgazmas gali būti skirtingas – klitorinis, vaginalinis... Deja, pastarąjį pasiekti ne taip jau paprasta.

Medikų nuomone, G taškas – tai vidinė klitorio projekcija ir būtent dėl to jo stimuliavimas suteikia tokius ypatingai malonius pojūčius. Seksologė Emili Mors teigia, kad norinčios pasiekti vaginalį orgazmą visų pirma turėtų stiprinti makšties ir dubens raumenis, atlikdamos Kegelio pratimus.


Antras žingsnis – tinkamos pozos pasirinkimas. Mylintis su partneriu, gydytoja Mors pataria išbandyti „šuniuko“ pozą. Ši padėtis idealiai tinka taško G stimuliavimui, tik labai svarbu abiems su partneriu pasirinkti teisingą įsiskverbimo kampą. Geriausiai stimuliavimo funkciją penis atlikti gali tokioje padėtyje: tu stovi ant keturių, nugara išlenkta pilvu į apačią, galvą laikai tiesiai. Orientuokis į katės pozą iš jogos užsiėmimų: rankos lygiagrečios grindims, alkūnės suvestos. Tokioje padėtyje partneris lengvai galės kilstelėti tavo klubus į viršų ir tuo pačiu metu atlikti stūmimo judesius.


Jeigu G taško stimuliavimui „šuniuko poza“ nepatinka, išbandyk „jojikės“. Būdama viršuje galėsi pati kontroliuoti judesių ritmą, įsiskverbimo gylį ir kampą. Klubais judėk aukštyn žemyn, suk ratus, atsilenk atgal ir vėl pasilenk virš partnerio, taip galėsi geriau suprasti, kas tau teikia didžiausią malonumą. Beje, partneris tuo metu neturėtų pamiršti glamonėti tavo klitorį. Kad įsiskverbimas būtų dar labiau juntamas, išbandyk atvirkštinę „jojikės“ pozą – atsisėsk ant mylimojo atsukusi nugarą į jo veidą.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis