Vyrų frazės, kurių nenori girdėti nė viena moteris

Vos tik koks nors vyras praveria burną, žiūrėk, ima ir atsiranda moteris, kuri pamano: „Dieve, kokie jie netašyti stuobriai! Mielai tapčiau amazone. Tikrai, pakaktų vien spermos banko, kad žmonija neišnyktų“. Štai tos frazės, kurių moterys dažniausiai nenori girdėti iš vyrų.

Niekada nesakyk: PMS
Jeigu man priešmenstruacinis sindromas, aš ir taip sudirgusi, tad tavo komentaras padėtį tik dar labiau pablogins. O jeigu gerai jaučiuosi, tokia prielaida mane tikrai įsiutins. Todėl niekada nesakyk: „Tau gal PMS?“

Niekada nesakyk: „Norėjau, bet...“
Jei planuoji mane kaip nors nustebinti, tiesiog taip ir padaryk. Niekada nesakyk: „Žinai, šiandien norėjau nusivežti tave vakarienės, bet...“ Geriau tuomet jau išvis nieko nesakyti, nei taip erzinti.

Niekada nesakyk: „Per stora“
Kartais aš klausiu, ką manai apie mano figūrą. Jei nemanai nieko gero, meluok. „Na, gal pastaruoju metu šiek tiek per daug valgai“ - tikrai ne tai, ką aš noriu išgirsti. Klausdama kaip aš atrodau visuomet tikiuosi sulaukti nuraminančio atsakymo. Na ir kas, kad po to nuraminimo išvadinu tave melagiu.

Niekada nesakyk: „Buvusioji“
Aš neprieštarauju, kad draugautum su moterimis, tačiau nėra nė mažiausio reikalo pasakoti, kokia nuostabi tavo buvusioji. Niekada nesakyk: „Šiandien sutikau Moniką – tą, su kuria draugavau prieš mudviem susipažįstant. Keista, bet dabar mudu sutariam kaip niekada puikiai. Galime apie viską kalbėtis, kaip geriausi draugai“.

Niekada nesakyk: „Sportas svarbiau“
Gerai apgalvok, kas iš tiesų tau gyvenime svarbiausia. Niekada nesakyk: „Ką? Kodėl nesakei, kad gimtadienis tą pačią dieną kaip ir rungtynės? Pažiūrėti vėliau? Gal iš proto išsikraustei?“

Niekada nesakyk: „Taupyk“
Niekas nesako, kad reikia išlaidauti į kairę bei dešinę, bet šykštumas nepuošia nei vieno vyro. Tam, kad nudžiugintum mane, nebūtina pirkti deimantų, bet gailėti pinigų ant visiškų smulkmenų... Niekada nesakyk: „Gėlės – toks niekalas. Suploji krūvą pinigų, o po trijų dienų išmeti“.

Niekada nesakyk: „Padaryk“
Vienas dalykas yra ko nors paprašyti ir visai kas kita paliepti. Niekada nesakyk: „Šiandien vakare užeis mano draugai. Apsitvarkyk namus ir padaryk ką nors valgyti“. Tokiais atvejais norisi tik atsisėsti, užsikelti kojas ant stalo ir atsakyti: „Pas tave ateis, tu ir daryk“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis