Taip atrodo tikra meilė, kuri niekada nesibaigia

Serbų menininkė Marina Abramovič jaunystėje turėjo mylimąjį Ulajų. Maždaug prieš 30 metų, po kelerius metus trukusios santykių įtampos, Marina ir Ulajus išsirengė į dvasinę kelionę, kuri turėjo tapti galutiniu jų santykių tašku. Pora išsiskirstė į skirtingus Didžiosios kinų sienos galus ir kiekvienas žingsniavo maždaug 2500 kilometrų, kol jiedu vėl susitiko ties viduriu tam, kad išsiskirtų.

Po trijų dešimčių metų Niujorko šiuolaikinio meno centre menininkė rengė pasirodymą, kurio metu minutę laiko žvelgdavo tiesiai į akis prieš ją sėdinčiam žmogui. Per kelias dienas priešais Mariną atsisėdo daugiau nei 1500 žmonių. Tačiau vienas iš jų buvo ypatingas - Ulajus, kurio moteris nematė daugybę metų. Šypsena akyse, nesuvaidintos ašaros ir patys tikriausi jausmai, kurie ir po 30 metų niekur nedingo.

Įdomu tai, kad Marina ir Ulajus gimė tą pačią dieną - lapkričio 30, o anot pačios menininkės, jie buvo tarsi dvyniai, susieti tuo pačiu kūnu ir ta pačia siela. Jaunystėje Marina mylėjo jį labiau, nei pati save ir manė, kad tai tęsis amžinai. Deja, jų keliai išsiskyrė, tačiau šis netikėtas susitikimas įrodė, kad jausmai negali dingti be pėdsakų, net jeigu su tuo žmogumi tavęs niekas nebesieja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis