N-18: karščiausios sekso pozos neįprastose vietose

Kas gali būti svaigiau nei aistringos atostogos! Štai tau pluoštas pozų, dvigubai daugiau patarimų ir, kaip kadaise mokyklos laikų meilė rašė klasės albume, geros vasaros!

Michaelio Hoewelerio piešiniai

Vandenyje
Vanduo suteikia plūdrumo, tad pasinaudok šiuo pranašumu ir pamėgink Nešvankios undinėlės pozą: atsisuk veidu į vandenyje stovintį mylimąjį, apsivyk jį rankomis bei kojomis ir... smaginkis, o vaikinas tave tegul prilaiko už šlaunų. Pirmas įspėjimas: deja, vanduo ir prezervatyvai nedera. Kitas įspėjimas: vanduo išplauna natūralias makšties išskyras, todėl gali prireikti vandenyje netirpių lubrikantų. Tad verčiau paklausyk mūsų patarimo: tik pasiglamonėkite Nešvankios undinėlės poza, o įkaitę tikrąjį veiksmą perkelkite į sausumą. Taip tikriausiai būtų geriausia.

Miške
Seksas miške – ne raketų mokslas. Elniai tai sugeba, o jie tikrai nėra proto bokštai. Tikriausiai didžiausi pavojai, tykantys judviejų miške intymumo akimirką, yra gamtos mėgėjai, turistai ir eiguliai, kuriems patinka taisyklės ir žmonės, nekeliantys kitiems rūpesčių. Stenkitės būti kuo labiau prisidengę drabužiais, kad užklupti nusikaltimo vietoje galėtumėte apsimesti nekaltai pasiglaustę. Ir dar: saugokitės dilgėlių ir erkių – pirmosios iškart sugadins malonumą, antrosios apkartins saldžios nuodėmės prisiminimus.

Perpildytoje vasarvietėje
Gali prireikti šiek tiek išradingumo, bet pasistenkite rasti tokią vietą, kurioje nebūtų nė gyvos dvasios. Tai gali būti sandėliukas, ūkinis pastatas ar pirtelė. Rinkitės pozą, kuri tiktų ankštai erdvei. Tarkim, variantas Rankas aukštyn: tu atsisuki nugara į vaikiną ir pasilenki į priekį, jis įsiskverbia iš nugaros. Jei esate iš tų, kurie verčiau užsitrauks antklodę ant galvų ir apsimes, kad draugai jūsų nei mato, nei girdi, sveikiname – esate nepakenčiami. Ir nenusipelnėte tokių smagių dalykų kaip atostogos ir seksas sieninėje
spintoje.

Po medžiu
Ar galėtų būti geresnis būdas bendrauti su gamta? Siūlome Medkirčio pozą. Atsišliek nugara į medį, o vaikinas tegul prieina prie tavęs iš priekio ir rankomis atsiremia į medžio kamieną, kad lengviau išlaikytų pusiausvyrą. Pakelk vieną koją ir apglėbk ja vaikino šlaunis. Kol baigsite, tavo šlaunys gaus tokį krūvį, tarsi keletą kilometrų numynus dviračiu.

Palapinėje
Tikriausiai nemažai laiko sugaišote, kol laidydami juokelius, kaip statyti vieną ar kitą strypą, iškėlėte palapinės stogą, tad venkite pernelyg audringų ir judrių pozų, antraip tas laikinasis namelis gali ant jūsų užgriūti, ir visas darbas nueis perniek. Liks tik padūsavimai, kad stovyklauti yra visiška nesąmonė, o geriausia vieta vasaros seksui – debesų minkštumo ir pieno putos baltumo viešbučio lova. Pamėginkite patogią ir patikimą Šaukštų pozą.

Po pikniko
Po skanių užkandžių ir tingaus poilsio ant žolės pasitiesus užtiesalą gali kilti nešvankių minčių ir nenumaldomas noras jas įgyvendinti. Pamėgink pozą, rekomenduojamą moterims paskutinį nėštumo trimestrą, – kalbame apie Žirkles. Atsigulk aukštielninka jam tarp kojų, viršutinę koją užmetusi jam ant šlaunies. Kas toliau? Mėgaukitės ilgu, erotišku, užmigti neleisiančiu pogulio seansu.

Paplūdimyje
Žmonės daug ir nuolat bamba apie smėlį, bet jei turite patiesalą ar rankšluostį, intymus pasivartymas ant jo turėtų asocijuotis su sėdmaišiu gamtoje. Sunkiausia užduotis – susirasti sausą, privačią ir nuošalią vietelę kuo toliau nuo poilsiautojų ir vandens sporto mėgėjų akių. Jei tapsi smėlio auka ir jo tau pribyrės į opiausius tarpelius bei plyšelius, visas tas bėdas turėtų padėti išspręsti karšta vonia.

Burlaivyje
Sveiki atvykę į Malonumų denį! Tegul kapitonas ant jo atsigula, o tu susirask virvę ir pririšk jam riešus prie turėklų. Maištas rojuje – tu paėmei jį į nelaisvę atviruose vandenyse! Tik stenkitės judesius suderinti su laivelio bangavimu, kad išvengtumėte galimų traumų ir jūros ligos (prieš lipdami ant denio galite išgerti ir vaistų nuo pykinimo).

Motorinėje valtyje
O varge, nejaugi tai saugu? Tikriausiai nederėtų svarstyti sekso motorinėje valtyje galimybės, nebent tuo metu nė vienas jos nevairuotumėte. Tačiau jei užsiimate seksu motorinėje valtyje tuo metu, kai ją vairuoja kas nors kitas, jums tikriausiai reikėtų kreiptis pagalbos į tam tikras įstaigas, nes tikrai ko nors per daug vartojate.

Kanojoje arba baidarėje
Žinai, ką? Netampyk likimo už ūsų – pamiršk seksą ir kanojoje, ir baidarėje.

Atrakcionų parke arba karuselėje
Užsiimti nešvankiais žaidimėliais atrakcione, kuris juda dideliu greičiu ar nenuspėjama amplitude, – tikriausiai ne pati geriausia mintis, nes judu galite likti be dantų, o aplinkiniai – be žado. Ideali vieta diskretiškai intymiai laimei – atrakcionas „Karibų jūros piratai“. Net jeigu jums uždraustų lankytis Disneilende visą likusį gyvenimą, šio nuotykio nepamirštumėte niekada.

Nusvilus prieš saulę
Jokia paslaptis, alavijai – palyginti geri natūralūs lubrikantai, tačiau kai oda sudirgusi, erzina net menkiausia trintis. Išmėginkit mažesnio intensyvumo pozos 69 versiją – abu patogiai įsitaisę ant šono. Arba paprašyk mylimojo pamaloninti tave oraliniu būdu tau gulint ant nugaros. Juk tu sužeista – nejaugi nenusipelnei tokios paguodos?

Ant batuto
Viskas kaip lovoje, tik didesnė rimtos traumos rizika ir intensyvesnis pasišokinėjimas. Pamėginkite Keistuolio cirkininko pozą. Tegul vaikinas atsisėda sukryžiavęs kojas, o tu jį apžerk sulenkusi kojas ir keliais atsirėmusi į batutą, o rankomis tvirtai įsikibusi vaikinui į pečius. Stenkitės išlikti stipriai apsikabinę ir švelniai spyruokliuokite tarsi profesionalūs akrobatai.

Sūpynėse
Slapta naktį sėlinti į žaidimų aikštelę gal ir linksma, ir seksualu. Bet tik tol, kol topteli, kad tos sūpynės juk skirtos vaikams. Tada gali kilti minčių, kad esi mažumėlę ištvirkusi, reikėtų rimtai peržvelgti savo gyvenimo prioritetus. Lengva pasakyti, sunku padaryti? Vis tiek labai vilioja su mylimuoju paskraidyti padebesiais? Siūlome kompromisą: paieškokite atokioje vietoje suoliuko tipo sūpuoklių, patikimai pritvirtintų prie medžio ar turėklų. Gero skrydžio!

Ant stogo
Visai nebloga mintis, jei gyveni daugiaaukščiame name arba bet kokiame name, kurio stogas yra plokščias. Sumanymas prastas, jei stogas – nuožulnus, čerpinis arba gyveni name stačiašlaičiu stogu. Sumanius pasimylėti ant stogo, gali prireikti išankstinės žvalgybos – juk turite įsitikinti, kad virš jūsų neskraidys sraigtasparniai ir romantinės nuotaikos netrikdys ventiliacinių sistemų gaudimas. Jei tokių trikdžių nėra, pasiimk jogos kilimėlį, kurio niekada nenaudosi, ir padovanok balandžiams bei kaimynams su žiūronais tokį reginį, kurio jie ilgai nepamirš.

Stadione
Šioje vietoje iš širdies pasimylėti tikrai nelabai realu, nes aplink apstu sporto entuziastų, nepilnamečių, o tualetai – apskritai nesvarstytinas variantas. Pamėginti laimę galėtumėte nebent per smarkų ilgą lietų, nes tokiu atveju dauguma žmonių neria ten, kur sausiau. Įsitaisykite aukščiausiose ir atokiausiose tribūnose ir, palindę po neperšlampamais apsiaustais, pamėginkite ką nors smagaus nuveikti. Tik žiūrėkite, kad nepakliūtumėte į televizijos kameras!

Patalpoje be oro kondicionieriaus
Tokioje erdvėje karštą vasaros dieną svarbu rasti būdų, kaip pasimylėti nepakėlus kūno temperatūros (skirtingai nei per žiemos seksą, kai intensyvi kūnų trintis tampa pageidaujamu papildomu šilumos šaltiniu). Čiupk leduką ir nubrėžk juo kelią per tas savo kūno vietas, kurias vaikinas turėtų apkeliauti glamonėdamas burna.

Automobilyje
Jei matei bent vieną siaubo filmą ir galimybė statyti automobilį tamsioje nuošalioje vietoje tau vis dar kelia susižavėjimą, džiaugiamės geležine tavo nervų sistema! Tik būtinai kokiu nors audeklu aptieskite automobilio saulės įkaitintas sėdynes, nes nieko nėra nemaloniau kaip suprakaitavusiais sėdmenimis prie jų prilipti. Ir nesumanykite įsijungti oro kondicionieriaus, nes dar išsikraus akumuliatorius, o tada užpuls koks siaubo filmą menantis maniakas.

Ant pikniko stalo
Pirmiausia įsitikinkite, ar ant stalo nėra surūdijusių vinių, skruzdėlių ir sausųjų puvinių. Viskas švaru, gražu, nepriekaištinga? Tada sėskis ant stalo pėdomis atsirėmusi į suoliuką, o vaikinas tegul patogiai įsitaiso ant suoliuko veidu tau tarp kojų, kad galva būtų maždaug ties tavo šlaunimis. Užuominą supratai? Juk tai – piknikas! O tu kur kas gardesnė nei sumuštinis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis