Astrologė: kokią įtaką gimimo mėnuo daro tavo seksualumui

Mūsų kolegės iš amerikietiškojo COSMO pakalbino žinomą astrologę Suzie Kerr Wright, kuri papasakojo, kas sieja tavo gimimo mėnesį ir seksualumą. Siūlome paskaityti!

Sausis

Šį mėnesį gimusieji yra šiek tiek konservatyvūs, jeigu kalbėtume apie atsitiktinius romanėlius ir vienos nakties nuotykius. Tačiau tam, kad užkariautų tikrąją savo simpatiją, jie gali padaryti viską. Sausio mėnesio žmonės – vieni iš žaismingiausių lovoje, nors žvelgiant į juos iš šalies, taip gal ir nepagalvotum. Tiesą sakant, seksualinių eksperimentų srityje su jais pasilyginti galėtų gal tik gimę lapkritį.


Vasaris

Šį mėnesį gimusieji – tikri avantiūristai! Jie labai aistringi, tačiau tam, kad ta aistra atsiskleistų, reikia įdėti nemažai pastangų. Kitaip tariant, visų savo lovos gabumų (o jie tikrai įspūdingi) bet kam jie tikrai nedemonstruos. Tačiau jeigu atsiras tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas – laukia ohoho kokie netikėtumai!


Kovas

Šį mėnesį gimusieji be sekso sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą. Jiems tai – labai svarbi santykių dalis, na ir ne tik santykių. Kalbant apie kovo mėnesio žmones, svarbu paminėti jų neegoistiškumą – lovoje jie padarys viską, kad partneris skraidytų padebesiais, o jau tuomet pasimėgaus ir patys.


Balandis

Šį mėnesį gimusieji išsiskiria labai nepriklausomu būdu, tačiau kuomet su kuo nors suartėja, yra pasirengę išbandyti ir atiduoti praktiškai viską. Aistringas, karštas, audringas – būtent toks seksas laukia su šio mėnesio atstovais, tačiau reikėtų nepamiršti vieno „bet“: kuomet aistra praeina, šie žmonės gali išeiti neatsigręždami.


Gegužė

Šį mėnesį gimusieji sekse visų pirma vertina komfortą, jausmingumą ir artumą. Jiems kur kas svarbesnis pats procesas, o ne galutinis rezultatas. Šie žmonės, galima sakyti, yra lovos romantikai – ilga preliudija, glamonės, bučiniai... Tarsi iš meilės filmo!


Birželis

Šį mėnesį gimusieji yra tikri smalsuoliai, todėl ir lovoje jiems nuolatos norisi išbandyti kažką naujo. Galbūt jie patys nėra tokie išradingi, kaip gimę sausio mėnesį, tačiau jeigu partneris su fantazija – gali atsiverti nauji sekso horizontai!


Liepa

Šį mėnesį gimusiems seksas yra neatsiejamas nuo emocijų. Visų pirma šie žmonės turi jaustis saugiai ir pasitikėti partneriu visu 100% ir tik tuomet jie gali drąsiai bandyti naujas pozas ir pačias neįprasčiausias vietas meilės žaidimams. Beje, liepos mėnesio atstovai seksualiniame gyvenime linkę daugiau duoti, nei imti.


Rugpjūtis

Šį mėnesį gimusieji yra linkę į kraštutinumus: lovoje būna arba savanaudžiai arba dosnūs. Pirmuoju atveju pasitenkins, apsirengs ir išeis neatsisveikinę, antruoju – stengsis tol, kol partneris jau nebeturės jėgų (vien dėl garbės reikalo!)


Rugsėjis

Šį mėnesį gimusieji tikrai ne iš tų, kurie demonstruoja savo seksualumą ir griūna į lovą su pirmu pasitaikiusiu. Jiems svarbus įvaizdis, o tokie nuotykiai gali baigtis labai jau negerai. Tačiau kuomet suranda žmogų, kuriuo gali pasitikėti, visi tabu nustoja egzistavę.


Spalis

Šį mėnesį gimusieji labai jau mėgsta pakalbėti, todėl be fizinio kontakto jiems ne mažiau svarbūs žodžiai, kurie veikia tarsi preliudija – skatina fantazuoti, viską įsivaizduoti, įsijausti, o jau tuomet pereiti prie realybės. Tik labai svarbu rasti partnerį, kuris imtųsi iniciatyvos ir tas kalbas paverstų realybe.


Lapkritis

Šį mėnesį gimusieji tobuliausiai atspindi „laukinio sekso“ sąvoką. Jie labai gerai žino, ko nori ir kažkaip stebuklingai užburia kitus norėti to paties ir išdrįsti pabandyti pačius neįprasčiausius dalykėlius. Šiems žmonėms seksas – tarsi maistas, be kurio ilgai išgyventi nepavyktų.


Gruodis

Šį mėnesį gimusieji išradingumu tikrai nesiskundžia. Jiems patinka susigalvoti naujus scenarijus ir vaidmenų žaidimus. Net sulaukę ne visai jiems patinkančių pasiūlymų, gruodžio mėnesio atstovai šiek tiek pagalvos, o galiausiai sakys „velniai nematė, pabandyti juk verta!“ Smagus ir nenuspėjamas seksas – būtent to iš jų reikėtų tikėtis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis