Šlapias NEpasitenkinimas: dažniausios oralinio sekso klaidos

Oralinis seksas – dieviškas malonumas, jei tik... daromas taip, kaip reikia. Į technikos smulkmenas nesigilinsime, juk čia, kaip ir įprastame sekse – kiekvienas turi savų poreikių ir pomėgių. Tačiau apie klaidas pakalbėti galime, juk yra dalykų, kurie nepatinka praktiškai visiems. Šį kartą – keletas patarimų tiek vyrams, tiek moterims.

Patarimai vyrams, kad kunilingas būtų nepamirštamas... Kokias klaidas vyrai daro dažniausiai?

Bene labiausiai moteris erzina faktas, kad kai kurie vyrai tokį moters pamaloninimą laiko žygdarbiu, už kurį būtina atsidėkoti. Atleiskite, mieli vyrai, bet oralinis seksas – ne žygdarbis, už kurį reikia apdovanoti. Ir tai, kad kelioms minutėms nusileidote žemyn, dar nereiškia, kad jūsų damos orgazmas – garantuotas.

„Didysis O“ per porą minučių? Turbūt kiekvienos moters svajonė! Deja, pasiekiama toli gražu ne kiekvienai... Tik kažkodėl kai kuriems vyrams atrodo, kad dvi minutės – daugiau negu daug. Galbūt šią painiavą įneša tariamas moters sudrėkimas nuo paties vyro seilių?

Kunilingas – ne visai tas pats kas oralinis seksas vyrui. Galbūt nuskambės grubiai, bet moters klitoris – ne penis, jo nereikia apžioti ir intensyviai čiulpti, kaip ledinuko. Visa kunilingo paslaptis slypi pačiame pavadinime: išvertus iš lotynų kalbos, cunnus reiškia moters lytinius organus, o lingo – laižyti. Beje, slaptoji moters vietelė – tikrai gana jautri, todėl, mieli vyrai, aštri kelių dienų barzdelė gali sugadinti bet kokį malonumą.

Lengviausias kelias į moters patenkinimą – reguliarus tempo didininimas, tarsi perjunginėjant bėgius nuo žemiausio iki aukščiausio. Kelioliką sekundžių intensyviai padirbėti liežuviu, tuomet švelniai lyžtelėti ir vėl keisti tempą – galbūt atrodo profesionalu, tačiau pasiekti orgazmo nepadeda.

Na ir paskutinis, bet vienas iš svarbiausių patarimų: jautriausia sritis kunilingo metu – klitoris. Būtent jam ir reikėtų skirti pagrindinį dėmesį. Tikriausiai esate girdėję apie du moterų orgazmo tipus: vaginalinį ir klitorinį. Norite palikti savo damai įspūdį? Sujunkite du į vieną: pamaloninkite ją ir pirštais ir liežuviu vienu metu.

Patarimai moterims, kad oralinis seksas būtų nepamirštamas. Kokias klaidas moterys daro dažniausiai?

Kalbant apie oralinį, daromą vyrui, didžiausia klaida... dantimis užkliudyti penį. Penis – pati jautriausia vyro kūno dalis, todėl vargu ar atsiras nors vienas vyriškis, kuriam tai patiktų. Dar vienas vyrams ne itin patinkantis dalykas, kuomet moteris burna glamonėja penį taip, lyg iš karvės bandytų išmelžti pieno. Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi daugumą iš jų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.

Oralinio sekso metu nereikėtų susikoncentruoti vien į penį, pamirštant visas kitas kūno vietas. Dauguma vyrų labai susijaudina, kuomet oralinio sekso metu moteris liečia krūtinę ar pilvą, o ypatingai sėklides. Oralinis seksas – darbelis toli gražu ne tik rankoms ir liežuviui. Gerai apsilaižyk lūpas ir suimk jomis penio galvutę. Likusią dalį tvirtai apglėbk delnu. Judink delną aukštyn ir žemyn, o liežuviu suk ratus. Prieš tai delnus gali sudrėkinti seilėmis arba lubrikantu. Vyrams labai patinka, kai glamonėjamos sėklidės, taigi nepamiršk ir jų. Viena ranka suimk sėklides ir švelniai jas glostyk, retkarčiais spustelėdama šiek tiek stipriau. Jei suspaudimą sugebėsi suderinti kartu su giliu įsiskverbimu – įspūdžiai bus nepakartojami. Keisk ritmą, kad veiksmai nebūtų monotoniški. Gali šiek tiek pasukti galvą, kad penis į burną įeitų kitu kampu. Taip potyriai nuolatos keisis ir labiau jaudins. Tavo partneriui tai tikrai patiks.

Nereikėtų oraliniu seksu užsiiminėti vis tomis pačiomis pozomis. Paerzink savo vaikiną ir nepulk iš karto prie darbo: atsiklaupk ant žemės, ranka tvirtai suimk jo penį ir žiūrėdama tiesiai vaikinui į akis, aplaižyk penį liežuviu. Akių kontaktas gali jaudinti ne ką mažiau, nei pats veiksmas. Paeksperimentuok ir pagalvok apie tokias seksualines pozas, kuriose jam atsivertų gražiausias viso veiksmo vaizdas.

Neignoruok spermos. Negali nuryti – neryk. Tik šiukštu neskleisk pasibjaurėjimo garsų, nespjaudyk ir nepulk karštligiškai valytis lūpų. Tokiu savo elgesiu tu paprasčiausiai sugadinsi viską, kas buvo... Jei sperma tau iš tiesų labai nemaloni, prieš pabaigą tiesiog pasiūlyk vaikinui pabaigti ant kurios nors seksualios tavo kūno vietelės, pavyzdžiui, krūtinės ar užpakaliuko.

Penktasis patarimas – panašus kaip ir vyrams taikytas pirmasis punktas. Oralinis seksas – ne dovana, už kurią reikėtų ko nors reikalauti. Jei jau nusprendei pamaloninti savo vyrą, daryk tai nuoširdžiai, ne tam, kad kažką gautum, o tam kad tavo mylimam žmogui būtų gera.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis