Karščiausios sekso pozos! Jei galėtum išsirinkti tik vieną...

Kai pamatėme vienos lietuvių atliktos apklausos rezultatus, šiek tiek nustebome. Pasirodo, lietuviai lovoje nelabai linkę eksperimentuoti. Populiariausios tradicinės pozos – klasikinę misionieriaus renkasi 43 proc. apklaustųjų, šuniuko – 13 proc., kaubojės – 6 proc. Ir tik 18% negalėjo įvardinti vienos konkrečios sekso pozos ir nurodė, keičiantys įvairias.

Žymus amerikiečių seksokolas Erichas Segalas tvirtina, kad norint padovanoti vyrui nepamirštamą malonumą, moterims vertėtų pamėgti „Atbulos jojikės“ pozą! Kas ta „Atbula jojikė“? Iš esmės tas pats, kas jodinėtojos poza, kuomet moteris yra ant vyro, tik šiuo atveju ji atsukusi vyrui ne veidą, o nugarą! Vyras atsigula, o moteris atsiklaupia virš jo, atsukusi nugarą į jo veidą, rankomis laikosi už jo kelių ir savo kūnu atlieka judesius aukštyn – žemyn. Erichas Segalas tvirtina, kad šios pozos populiarumo paslaptis slypi ne tik fiziologiniame pasitenkinime, bet ir psichologijoje: vyras atvirai mato patį sueities procesą ir tai jį jaudina ne mažiau, nei pati sueitis, be to, jis gali pilnai atsipalaiduoti, nes niekas nestebi jo veido išraiškos, o pojūčiai dėl sueities kampo – maksimaliai jaudinantys.

O kaip gi su moterimis? Kas joms suteiktų daugiausiai malonumo? Situacija šiuo atveju kiek keblesnė, mat reikia atsižvelgti į tai, kokį orgazmą moteris geba patirti - klitorinį ar vaginalinį. Sakoma, kad tik 30% moterų patiria vaginalinį orgazmą ir tai, šis malonumas ateina su amžiumi. Vadinasi, geriausia sekso pozicija moteriai būtų ta, kurios metu būtų stimuliuojamas klitoris. Tačiau įvairios apklausos rodo, kad labiausiai merginas įaudrina šuniuko poza. Matyt, šiuolaikinės nepriklausomos moterys lovoje vis tik nori jaustis valdomos partnerio.

Šį kartą mes išrinkome tau 6 sekso pozas ir norime paklausti: jeigu reikėtų išsirinkti tik vieną (visam likusiam gyvenimui!), kuri tai būtų?


P.S. Žemiau tau sudėjome keletą nuorodų, kuriose rasi seksualių ir labai karštų idėjų šiai nakčiai!

1. Karščiausios pozos, kai moteris viršuje | Cosmopolitan

2. Sekso pozos pagal vyro Zodiako ženklą

3. N-18: dešimt būdų kaip paįvairinti jojikės pozą

4. 25 sekso idėjos, kurios išves jį iš proto

5. 57 sekso patarimai iš vyrų lūpų

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis