Ko vyrams geriau nedaryti su moters kūnu (apklausa)

Kristinos atsiųstas prašymas įkvėpė sukurti šią temą, kurioje tikimės sulaukti tavo pagalbos!

„Jau nebežinau ką daryti. Mano draugas turi siaubingą įprotį - netikėtai suima mano krūtis ir pradeda jas maskatuoti į šonus. Ta prasme, jam gal tai smagiai atrodo, bet aš jaučiuosi siaubingai nejaukiai. Kitas jo „triukas“ - sekso metu plekštelėti delnu per krūtis, kaip porno filmuose. Kas per...?!

O gal čia tik man vienai atrodo keista ir kvaila? Nesu kompleksuota davatka. Pavyzdžiui, mane jaudintų, jei vaikinas stipriau suimtų krūtis ir jas suspaustų, bet ne maskatuotų jomis į šonus! Norisi paklausti kitų merginų, ar joms taip pat tenka susidurti su panašiais dalykais. Gal reikėtų vyrams paruošti vadovą, ko geriau nedaryti lovoje?“

Perskaičiusios Kristinos laišką iš pradžių juokėmės, o paskui prisiminėm įvairiausių ne mažiau juokingų situacijų ir iš savų gyvenimų... Gal ir tu turi patarimų vyrukams, ko geriau nedaryti su moters kūnu? Rašyk drąsiai, o visų merginų ir savo pačių pasakojimus sudėsime į vieną krūvą ir jau visai greitai pasidalinsime su tavimi! Garantuojame, bus iš ko pasijuokti.

_loadQuiz(18320);

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis