13 sekso įpročių, kurie turėtų amžiams dingti iš tavo gyvenimo

Cosmopolitan.com puslapyje radome labai atvirus merginų pasvarstymus, ko jos negali pakęsti sekso metu. Dalinamės ir su tavimi!

Agresyvus įsiskverbimas pirštu

„Ta nejauki akimirka, kai tau norisi kuo greičiau tapti suaugusia, kad pagaliau galėtum mėgautis puikiu seksu, o tavo vaikinas ir toliau elgiasi taip, lyg jo pirštas būtų galingiausias penis pasaulyje“, – Diana, 21 m.

Spaudo krūtis, lyg jos būtų guminės

„Nežinau, kas pasakė vaikinams, kad mums tai patinka, bet linkiu tam žmogui amžiams likti vienišu ir be sekso! Skauda, nemalonu ir visiškai nejaudina!“ – Liberty, 32 m.

Poza „69“

Mano vaikinas mano, kad „69“ – labai kieta. Bet mane tiesiog siutina dialogai, atsidūrus šioje pozoje: „Oi, mano koja! Nulipk nuo jos... O, taip geriau... Tu ir vėl ant jos guli!“ Norėčiau žinoti, ar koks nors žmogus gali baigti, žvelgdamas į išangę prieš savo nosį“, – Žiuli, 25 m.

Orgazmo imitavimas

Niekada nekaltinau dėl to merginų, nes jos galvoja, kad tai melas vardan gėrio. Tačiau tai kenkia ir tau (nepajunti malonumo), ir jam (jis nesimoko iš savo klaidų), todėl apsimetinėjimas miegamajame turi mirti“, – Veronika, 29 m.

Misionieriaus poza, kaip vienintelė pasaulyje

„Negaliu pajusti orgazmo mylėdamasi misionieriaus poza – tai sudėtinga net ir fiziologiniu požiūriu. Būtent todėl stengiuosi pereiti į patogesnes pozicijas – pavyzdžiui, „moteris viršuje“, o jis atkakliai apverčia mane ant nugaros“, – Vera, 22 m.

Neklausia, ar aš noriu sekso

„Būna vakarų, kai mes su draugu užmiegame po sunkios darbo dienos, aš tiesiog padedu galvą jam ant peties, o jis tai supranta kaip signalą veikti. O jei atsisakau – nustemba ir įsižeidžia. Nejaugi sunku tiesiog manęs paklausti: „Tu nori mylėtis?“ Nesuprantu!“ – Sara, 30 m.

Pneumatinis kūjis

„Yra vyrų, galvojančių, kad kuo greičiau ir šiurkščiau jie juda, tuo labiau mes susijaudiname. Patikėkite, nuo „pneumatinio kūjo“ dar niekas niekada nepatyrė orgazmo. Lėčiau, jausmingiau, švelniau – būtent to mums reikia“, – Meri, 37 m.

Seksas be prezervatyvo

„Tiesiog nuostabi idėja. Aš suprantu, kad vaikinui taip patinka, bet potencialus nėštumas ir tikimybė užsikrėsti kokia nors liga – per didelė kaina už jo malonumą“, – Erin, 32 m.

Seilės kaip lubrikantas

„Tai ne lubrikantas, ne lubrikantas ir dar kartą NE LUBRIKANTAS! Bent jau aš dar labiau išsausėju, žiūrėdama, kaip vaikinas spjaudo sau ant rankos, kad po to išterliotų mane tomis seilėmis“, – Alisa, 21 m.

Seksas stovint

„Ar kam nors kada nors pavyko užbaigti pradėtą reikalą tokioje pozoje? Pavyko nugalėti kritimo baimę ir negalvoti apie tai, kad esate ne tokia jau ir lanksti? Nagi, tokių nėra? Tai gal vertėtų baigti šiuos eksperimentus?“ – Karmen, 27 m.

Seksas vandenyje

Preliudija, glamonės vandenyje – taip, kodėl gi ne, bet seksas vandenyje – ne, ne ir dar kartą ne! Mylintis vandenyje gresia įvairios infekcijos, be to, ir malonumą pajusti sunku. Kas pasakė, kad vanduo geras lubrikantas? Juk jis visiška jo priešingybė!“ – Anna, 19 m.

Taip trina klitorį, lyg tai būtų lempa su džinu

„Nieko čia daug neaiškinsiu – manau, tokį nemalonumą yra patyrusi kiekviena iš mūsų“, – Keti, 26 m.

Seksas, kuris baigiasi, vos tik jis patiria orgazmą

„Suprantu, kad tu jau baigei, bet ką dabar daryti man? Juk turi rankas, lūpas – imkis darbo, neužmik tą pačią akimirką, vos tik pasieki savo apogėjų“, – Keri, 18 m.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis