N-18: oralinio sekso subtilybės pagal geišas

Geišos buvo puikios psichologės. Jos žinojo, kad geriausias būdas išlaikyti vyrą šalia – sukurti jam ramybės oazę, kurioje vyras visuomet norės atsipalaiduoti po sunkios dienos. Švelni, rūpestinga, pasiryžusi išklausyti, jei reikia – pralinksminti, jei reikia – tiesiog patylėti. Tokia šalia vyro buvo geiša. Tačiau tuo pačiu šios moterys buvo tikros vilioklės, mokėjusios lovoje pamaloninti vyrą taip, kaip niekas kitas.

Pasakojama, kad sakuros buvo pagalbinė priemonė mokant jaunas geišas bučiuotis. Jos turėjo sugebėti liežuviu surišti mazgelį iš sakuros vaisiaus kotelio. Dar vienas būdas treniruotis – bananas. Apžiojusios bananą, jos labai švelniai ir atsargiai lūpomis ir liežuviu nuvalgydavo banano šonus sluoksnis po sluoksnio.

Jinos Bacarr knygoje „The Japanese Art of Sex: How To Tease, Seduce And Pleasure Samurai in Your Bedroom“ („Japonų sekso menas: kaip suvilioti, sujaudinti ir suteikti malonumą samurajui lovoje“) atskleidžiamos visos geišų gyvenimo subtilybės – nuo paprasčiausios laikysenos, žvilgsnių, kvepalų ar eisenos iki lovos reikalų.

Mes norime pasidalinti su tavimi 5 knygoje atskleidžiamais oralinio sekso triukais, kuriuos naudojo geišos. Išbandyti tai savo gyvenime ar ne – spręsti tik tau.

1. Geišoms seksas – tai tikras viliojimo menas, todėl viskas turi prasidėti nuo gundymo ir aistros kurstymo. Pirmiausia visą vyro kūną reikia sujaudinti, o tai geriausia padaryti liežuviu. Pradėk nuo lengvo nugaros masažo rankomis, kad vyras atsipalaiduotų, o tuomet bučiuok visą jo kūną, liežuviu slysdama nuo kaklo žemyn.

Paskui brėžk linijas ir suk drėgnus ratus ant vyro krūtinės, pilvo. Palengva leiskis prie intymios vietelės. Kad vyras dar labiau susijaudintų, pakartokite tą kelią (bent jau nuo krūtinės iki pilvo, penio) keletą kartų. Viską daryk lėtai, kad mylimojo orgazmas vėliau būtų tikras vulkanas.

2. Kalbant apie oralinį seksą, geišos turėjo taip vadinamą „vėjelio techniką“, kuri sustiprina vyro orgazmą: švelniai papūsk į penį, kapšelį, kitas erogenines zonas. Drėgna oda nuo liežuvio kelionių ir dar vėjelis. Toks kontrastas vyrą sujaudins. Beje, jei susigundei išbandyti šį triuką, kartais pūsk vėsų vėjelį, o kartais – karštą. Toks kontrastas dar labiau jį įkaitins.

3. Šis patarimas kai kurias galbūt netgi išgąsdins, tačiau prostatos stimuliavimas buvo viena iš geišų sekso paslapčių. Oralinio sekso metu sukamaisiais judesiais (pirštu) stimuliuok prostatą, kuri vyrui yra tarsi moters G taško atitikmuo.

4. Pats mėgiamiausias geišų oralinio sekso triukas XIX amžiuje – galvos kraipymas, t.y. galvą jos sukdavo, kraipydavo į visas puses (o ne kaip pornografiniuose filmuose – aukštyn žemyn). Tai bus kitoks penio įsiskverbimas į burną, kitoks galvutės dirginimas.

5. Lovoje geišos niekuomet nesielgdavo grubiai, taigi ir oralinis seksas būdavo labai švelnus ir jausmingas. Jokių gilių įsiskverbimų į burną, staigių judesių ir panašių dalykų. Labai neįprasti ir malonūs pojūčiai vyrą aplankys, jei oralinio metu jo penis jaus tavo balso stygų vibraciją. Tai gali sukelti imituodama gerklės skalavimą (gargaliavimą). Skamba gal ir juokingokai, bet ieškantiems naujovių pabandyti verta.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis