Kodėl 90% moterų neturės normalių vyrų

(5)

Aš nuolatos girdžiu moterų skundus dėl vyrų. Kartais susidaro įspūdis, kad visų vyrai netikėliai. Iš principo, panašiai ir yra, tik kas dėl to kaltas?

Viena mano kolegė po 4 metų draugystės ruošiasi ištekėti. Iš pasakojimų susidariau štai tokį jų kasdienybės paveikslą: ji apsipirkinėja, tvarko namus, gamina maistą ir tt., o jis sėdi prie kompiuterio. Iš savo kolegės tikriausiai nė karto nesu girdėjusi nieko pozityvaus apie jos antrąją pusę, tik nuolatinius skundus. Bet kažkodėl jinai vis tiek planuoja ištekėti. Suprantat?


Pasakykit man, jei visą šią situaciją apverstume aukštyn kojomis – jis darytų viską, o ji žiūrėtų serialus – manote, kalbėtume apie vestuves? Esu tikra, kad jie jau seniai būtų išsiskyrę, nes statistinis vyras nesitaikstys su tuo, kas jam nepatinka. O statistinė moteris nuolatos skųsis kaip jai blogai, bet nieko nedarys, kad kažką pakeistų. Ji ištekės ir toliau viskas vyks taip, kaip vyko iki vestuvių. Ir iš tiesų, kodėl jis turi keistis, jeigu jinai iš esmės leidžia jam būti tokiu. Na, paburba kartais, bet ir toliau viską tvarko, valgyt gamina...


Kitas variantas – gera mano draugė, kuri nuolatos verkia dėl prasto seksualinio gyvenimo. Jų santykiuose seksas – kaip šventė, o šventės kaip žinia dažnai nevyksta. Ir tik tada, kai pati susiorganizuoji.


Ir vėl apverskime viską aukštyn kojomis – kiek truktų santykiai, jeigu vyras amžinai būtų seksualiniai nepasitenkinęs? Arba labai trumpai, arba jis paprasčiausiai susirastų meilužę. Ką daro mano draugė? Meilužio neieško, santykių nutraukti neketina, bet vis dar naiviai tikisi, kad kažkada kažkas pasikeis. Ta prasme... Atsimerk! Jei pastaruosius 3 metus šventė į tavo lovą ateina 2 kartus per mėnesį, tai kitais metais greičiausiai džiaugsies ir tuo vienu greituku, kurį jis teiksis tau padovanoti.


Dar viena draugė lyg ir džiaugiasi gražiais santykiais – vaikinas rūpestingas, seksualinis gyvenimas stabilus, tik yra viena problemytė... Jie kartu jau 5 metus, bet kalbos apie vaikus ir žiedelį ant piršto jų namuose – tabu. Jai 33 metai, jos ateities vizijose – šeima. Jam 35 metai, jo ateities vizijose – tas pats, kas dabar: gražūs santykiai be jokių vestuvių ir vaikų.


Ir situacija vėl kartojasi – ji tikisi, kad kažkas pasikeis, bet jis akivaizdžiai leidžia suprasti, kad taip nebus. Ir man labai įdomu, kiek metų dar turės praeiti, kad mano draugė pagaliau atsimerktų ir suprastų, kad su šiuo vyru jos ateities vizija neįmanoma. O dar įdomiau, ką ji pasirinks – prisiderinti prie vyro gyvenimo plano ar vis dėlto turėti tai, ko pati nori. Tiesą sakant, apsispręsti reikėjo jau prieš kokius 2 metus, kai paaiškėjo, kad jų ateities paveikslai kardinaliai skiriasi. Tik ir šį kartą nugalėjo naivus galvojimas, kad kažkas pasikeis...


90% moterų neturės normalių vyrų, nes tokių neieško. Nes leidžia vyrams būti liurbiais. Nes prisitaiko ir nuolaidžiauja. Nes geriau toks, negu joks. Jei visos moterys staiga imtų ir pakeltų savo kartelę – mūsų vyrai kaip mat atsitokėtų. O dabar – kam? Kam vargintis, jeigu gali nesivarginti?


Jei ir tu turi ką papasakoti, nori pasidalinti savo istorija, išgyvenimais, mintimis - rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis