Zodiako ženklų suderinamumas: su kuo laukia meilė, o su kuo – turtai

Sakoma, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų charakterio bruožų. Tačiau ar tikrai verta tuo aklai tikėti? Juk daugelį tam tikrų savybių galima pritaikyti skirtingiems Zodiako ženklams. Iš kitos pusės - kai kurios savybės iš tiesų labiau būdingos tik tam tikriems Zodiako ženklams.

Panaršiusi internete rasi daugybę straipsnių apie Zodiako ženklų suderinamumą. Štai Avinui tobulas partneris - Vandenis, o su Skorpionais visai nepakeliui. Iš tiesų nėra visai taip.

Niekas negali pasakyti, koks partneris tau labiausiai tiks, juk ir to paties Zodiako ženklo atstovai gali būti labai skirtingi! Todėl nagrinėdama savo suderinamumą su kitais Zodiako ženklais, stenkis tiesiog atkreipti dėmesį į tam tikras kitų ženklų charakterio savybes, kurios tau padės suprasti, kokie sunkumai tavęs laukia ateityje. O juk tų sunkumų bus su kiekvienu ženklu! Klausimas tik, ką tu sugebėsi toleruoti ir priimti, o ko tikrai negalėsi apsikęsti.

Kitas dalykas - tavo pačios charakteris. Pavyzdžiui, Avino ženklo atstovai šalia Žuvų jaučiasi ramesni, ne taip greitai įsiplieskia. Tuo tarpu susidūrę su Ožiaragais ar Jaučiais tiesiog svaidosi žaibais! Todėl vieni tave apibūdins kaip nevaldomą ir irzlią asmenybę, o kitiems tu atrodysi tobula partnerė.

Štai mūsų suderinamumo lentelė, kurioje parodyta, ko galėtum tikėtis iš skirtingų Zodiako ženklų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis