Intymūs ritualai, kuriuos verta praktikuoti kiekvieną dieną

Pirmaisiais pažinties mėnesiais aistros tiesiog liejasi per kraštus, o jei kartu gyveni jau dvejus, trejus ar dvidešimt metų? Kad meilės guolis neatvėstų, verta kiekvieną dieną įdėti šiek tiek pastangų, kurios, beje, visai nevarginančios!

* Pradėkite rytą dviese, maudynėmis duše! Jokių kalbų, tik švelnūs prisilietimai ir maloniai šildantis vanduo. Svarbiausia - neskubėti ir šiam rytiniam ritualui skirti bent 15 minučių.

* Nepamirškite vienas kitam sakyti komplimentų. Ne tik už tai, kas vyksta dabar, bet ir už praeities „nuopelnus“. Nejaugi pačiai nebūtų malonu, jeigu tave mylimasis netikėtai apsikabintų ir pasakytų: „Žinai, kai aš tave pamačiau pirmą kartą, iš karto įsimylėjau tavo šypseną“. Smulkmena, bet taip gera išgirsti.

* Slėpk savo mylimas sportines kelnes ir pamalonink mylimojo akis nuogu kūnu, pridengtu tik jo marškinėliais. Neįsileisk į savo gyvenimą per daug buities!

* Miegokite apsikabinę, nors jums abiems tai ir neįprasta. Jei taip užmigti pernelyg sunku, tuomet bent jau pagulėkite taip 10-15 minučių, ramiai besišnekučiuodami apie dienos įvykius ar rytdienos planus. Toks paprastas dalykas kaip apsikabinimas labai sustiprina emocinį ryšį.

* Prisimink bučinius kur kas dažniau, nei tik prieš seksą. Šiandien nei iš šio, nei iš to švelniai krimstelėk jam į ausį, rytoj prisiglausk ir pabučiuok kaklą, poryt sužadink aistrą karštu bučiniu.

* Prisimink, ką veikdavote santykių pradžioje. Eidavote į kino teatrą, tiesiog mėgavotės vakarėjančiu miestu, gerdavote arbatą kavinukėse? Visa tai neturi dingti iš jūsų gyvenimo, nors kartu esate ir daugybę metų.

* Renkite vienas kitam malonias staigmenas ir nebūtinai už pinigus! Žvakės, taurė vyno ir maudynės putų pilnoje vonioje, pusryčiai į lovą, galų gale - ryte paliktas raštelis su erotišku pažadu vakarui.

* Įpraskite vakarieniauti kartu ir be jokio įjungto televizoriaus. Geriau tegul tyliai groja rami muzika. Dažnai poros net nesusimąsto, kad net ir būdami namuose tik dviese, iš tiesų kartu praleidžia vos kelias minutes per parą. Tegul bent jau vakarienė bus tik jums abiems skirtas laikas.

* Reguliariai darykite vienas kitam masažą. Tai padeda atsipalaiduoti, o prisilietimai veikia tiesiog stebuklingai. Ir viskas nebūtinai turi pasibaigti seksu!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis