N-18: sekso triukai, kuriais galėtum nustebinti mylimąjį

Patarimų, ką naujo galėtum parodyti jam lovoje – pilnas internetas! Bet kas geriau galėtų patarti, nei patys vyrukai? COSMO aiškinosi, kokie sekso triukai vaikinams įsiminė labiausiai. Gal pasisemsi idėjų?

Laukinė aistra
„Mano buvusi mergina neišmesdavo jai nusibodusio apatinio trikotažo (tinklelio kojinių, kelnaičių) tam, kad kartais, apimtas aistros, aš galėčiau juos suplėšyti tiesiog ant jos pačios“, – Saulius.

Seksualus pasisveikinimas
„Kartais mano draugė, nusimetusi visus drabužius žemiau juostos, persisveria pro langą, kol aš įsiskverbiu į ją iš galo. Praeiviai nieko net neįtaria, bet tai taip jaudina!“, – Danis.

Ryškiai raudona
„Mane tiesiog varo iš proto vaizdas, kai mergina prieš atlikdama man oralinį, nusidažo lūpas ryškiai raudona spalva. Šis vaizdas kartu su pojūčiais mane nerealiai užveda“, – Karolis.

Seksas paplūdimyje
„Kartą patyriau beprotiškai svaiginantį seksą paplūdimyje. Aistringai mylėjomės ant plausto, mergina kojomis apsivijo mano klubus, o bangos ritmingai atsimušdamos į mus, tik dar labiau sustiprindamos malonumą“, – Ainis.

Geriausia vieta seksui
„Pati geriausia vieta neįprastam seksui – vonios kambario plytelių grindys. Neprižadu, kad bus lengva, tačiau jūsų kūnai susijungs visiškai naujoje plotmėje“, – Dominykas.

Mini sijonėlis
„Mini sijonėlis – pats paprasčiausias būdas merginai ilgam sujaukti mano ramybę. Žiūrėdamas į jos kojas, mintyse nusipiešiu sau visa tai, kas paslėpta po drabužiais“, – Marius.

Karštasis taškas
„Labiausiai jaudina, kai po sekso aš guliu ant pilvo, o mergina švelniai vedžioja pirštais mano sėdmenų išsišakojimo vietoje, kuri yra tokia jautri, kad aš priartėju iki dar vieno orgazmo ribos“, – Paulius.

Smulkmena, bet maloni
„Vieną kartą prie manęs priėjo mergina ir į delną įspraudė atraižėlę nėrinukų. Atgniaužęs kumštį, pamačiau kelnaites ir nuo to laiko vis pasvajoju apie tokį suvenyrą“, – Mikas.

Veidrodžio glotnumas
„Mėgstu savo merginą paimti iš nugaros, kai ji stovi atsirėmusi į veidrodinę spintą. Jos krūtys gundančiai susiploja nuo prisilietimo prie stiklo, o nuo mūsų kvėpavimo jis aprasoja, sudarydamas įspūdį, lyg būtume atsidūrę egzotiškoje garinėje pirtyje“, – Darius.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis