Ko geriau nedaryti išsiskyrus su mylimuoju

Išlaikyti gražius santykius po skyrybų – ne pats lengviausias uždavinys. O kaip gi kitaip, juk išsiskyrėte tikrai ne dėl to, kad kartu buvo labai gera!

Pjautis kaip šuniui su kate – bergždžias reikalas, bet ir likti geriausiais draugais – pavojingas variantas, galintis gerokai apkartinti dabartinį tavo asmeninį gyvenimą ir santykius su nauju mylimuoju.

Ieškai atsakymo į klausimą kaip su ex`u bendrauti toliau? Norėtume pasidalinti keliais patarimais, kurie padės į buvusius santykius pažvelgti iš šalies.

Būk kantri. Nutraukti visus tave ir jį siejančius ryšius tikrai sunku (ypatingai tuomet, kai draugystė trunka ne kelis mėnesius...), todėl neturėtum spausti buvusiojo kuo greičiau skirstytis savais keliais. Suteik jam (ir sau) šiek tiek erdvės ir laiko. Gal ir norisi pradėti gyvenimą iš naujo, bet juk nebūtina reikalauti šią minutę supakuoti visus tavo likusius daiktus arba aiškintis, kaip toliau bendrausite su bendrais draugais. Dabar tiek tu, tiek jis šiek tiek išsibalansavę ir bet kokie aiškinimaisi greičiausiai pasibaigtų skandalais. Kam to reikia?

Nustok viešai lieti pyktį. Pamačius tave įskaudinusį vyrą sulaikyti emocijas ir susiturėti jo neiškeikus labai sunku. Bet kaskart, kai kils nors išvadinti jį ne itin gražiais žodžiais, pagalvok apie tai, kokia iš to nauda? Jokios. Tai situacijos nepakeis, o tu atrodysi kaip isteriška kvailelė. Svarbiausia – nejuodink jo kitų žmonių akyse. Be abejonės, klausimą kodėl išsiskyrėte išgirsi ne vieną kartą, bet vietoj paatviravimo (nepamiršk, kad jo istorijos versija bus visai kitokia), geriau subtiliai parodyti, kad nesi linkusi kalbėti apie tą žmogų: „Taip jau išėjo. Kiekvienas pats renkasi kaip gyventi.“ Pakankamai mandagu, bet tuo pačiu akivaizdu, kad kažką tas vyrukas vis dėlto prisidirbo.

Nepainiok į santykius draugų ir artimųjų. Bandyti paveikti buvusįjį per artimiausius jam žmones – tiesiog žemas reikalas. Tai yra tik tavo ir jo problemos, kurias patys ir turite išsispręsti. Jeigu nori jam kažką pasakyti – būk suaugusi ir tiesiog parašyk arba paskambink, o ne manipuliuok draugais. Gal tau ir atrodo, kad niekas nesupranta ką darai, bet šiuos žaidimus visi labai greitai perpranta.

Nedemonstruok savo naujo gyvenimo. Patikėk, visas tas spektaklis, pavadinimu „Tu pažiūrėk, kaip man gerai BE TAVĘS“, iš šalies labai primena komediją. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie priešingą variantą, kai savo Facebooke staiga pradedi dalintis graudžia muzika, „protingomis“ mintimis apie santykius ir t.t. Nori išsiverkti – verk ant draugės peties, o ne internete!

Nesiveržk būti geriausiais draugais. Tokia situacija labai dažna, kuomet paliktoji esi TU, o ne jis. Pati save tikini, kad jūs galite būti draugais, bet pripažink - giliai širdyje tikiesi jog kažkada ir vėl būsite kartu. Jeigu jauti, kad tau būtų skaudu matyti jį su kita moterimi ir girdėti, koks dabar jis laimingas – vadinasi draugais jūs būti tiesiog negalite, nes tavo jausmai niekur nedingo. Palaikyk gražius santykius, bet nesiveržk draugauti, nes taip tik trukdysi sau judėti į priekį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis