Kodėl vyras už tavo akių elgiasi visai kitaip, nei su tavimi

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. Kas tavęs laukia 2016 metais pagal gimimo metus
2. Tamsioji H. K. Anderseno asmenybės pusė: psichiniai sutrikimai ir gyvenimo pabaiga vienatvėje
3. Štai taip atrodo brangiausias pasaulyje moters kūnas
4. Pažvelk į savo delnus, o tuomet paskaityk, ką jie išduoda apie tave
5. Juodoji našlė Saltykova: gražuolė dvarininkė, garsėjusi žiauriomis žmogžudystėmis

Su draugu draugaujam 8 mėn. Po pusmečio draugystės pradėjom kartu gyventi. Santykiai buvo labai puikūs. Pasiginčydavome, kai nesutapdavo nuomonės, bet be didelių pykčių. Praeitą savaitgalį kartu pirmą kartą dalyvavom jo draugų šventėje. Tai jo vaikystes draugai, su kuriais jis užaugo. Reikalas tas, kad toje šventėje aš pastebėjau, kad jo draugai nepažįsta jo tokio, koks jis yra iš tikrųjų, todėl keletą kartų įsiterpiau į jų pokalbį ir papasakojau kelis epizodus iš mūsų santykių.

Norėjau, kad visi sužinotų, jog iš tikrųjų jis yra jautrus, švelnus ir geras, nes daugelis jį pažįsta tik kaip rūstų ir kategorišką. Vos ne kaip beširdį žmogų, kuris nemoka nei mylėti, nei nieko aplamai jausti. Tačiau po tų mano kalbų jo veidas pasikeitė. Bandžiau klausti kas nutiko, ką blogo pasakiau, bet jis man nieko nepaaiškino. Visą savaitę buvo užsisklendęs. Vengė būti kartu, grįždavo namo tada, kai aš jau miegojau. Niekaip negaliu suprasti ką aš blogo padariau?

Klausiau jo ne kartą, bet jis vis kartoja tą pačią frazę: "Nieko tokio. Viskas normaliai". Ši situacija ir jo šaltumas mane veikia labai neigiamai. Nenoriu su juo skirtis, bet toks jausmas, kad jau nebebus tų santykių, kokie buvo iki to nelemto gimtadienio pas jo draugus. Prašau patarkit, ką man daryti? Man nepatinka tai kas yra dabar ir nežinau, kaip padaryti, kad viskas būtų kaip buvę.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Tokių situacijų, kai viena šalis nežino ką blogo padarė, o kita nežino, kaip paaiškint savo nepasitenkinimą, pasitaiko kone kiekvienoje poroje, ypatingai santykių pradžioje. Tiek merginos, tiek vaikinai kartais nesuvokia, kodėl partneris jaučiasi įsižeidęs, bet supranta, kad kažkokia jo kaltė egzistuoja. Taip atsitiko ir jūsų atveju. Tu nesupranti, ką blogo galėjai padaryt, norėdama padaryti gerą: parodyti kitiems, koks tavo vaikinas nuostabus ir geras. Ir jei merginos tokiais atvejais pradeda mėtyti užuominas ar tiesiog naiviai tikisi, kad vaikinas turi pats susiprasti, tai vaikinai atvirkščiai – užsisklendžia ir nenori apie tai kalbėti. Kodėl?

Nes joks normalus vaikinas negali prisipažinti, kad mergina užgavo jo jausmus ar sumenkino jo įvaizdį kitų žmonių akivaizdoj. Tokie prisipažinimai vyrišką giminę verstų jaustis silpnais ir pažeidžiamais, o tokie jaustis jie tikrai nenori.

Jūsų atveju, tavo draugas pasijautė blogai, kai jo ilgamečių draugų būryje „kieto bičo“ amplua ėmė ir suskystėjo. Keliais sakiniais apie tai koks tavo vaikinas yra jautrus ir švelnus tu griežtą ir autoritetingą „mačio“ pavertei minkštu ir geručiu avinėliu. Normalu, kad jis sureagavo neigiamai, nes nenorėjo savo draugams atskleisti tos savo asmenybės pusės, kuri atsiskleidžia būnant su tavimi.

Tavo suvokimas, kad tas tikrasis JIS yra visai kitoks, nei tą žino kiti aplinkiniai, yra klaidingas. Žmogus negali būti vienpusiškas ir visame kame vienodas. Tai, kad jis su draugais yra vienoks, o su tavimi kitoks, nereiškia, kad kažkur jis veidmainiauja. Tiesiog žmonės būna skirtingi priklausomai nuo aplinkos, aplinkybių ir supančių žmonių. Žmogus savyje talpina daug savęs paties veidų ir tie veidai keičiasi priklausomai nuo situacijos. Kuo daugiau veidų žmogus savyje turi, tuo daugiau saviraiškos jam reikia.

Visos merginos turėtų suprasti, kad vaikinai jautrus, švelnučiai ir meilučiai būna tik jūsų švelnumo ir meilės dėka. Tik per meilę moteriai ir vaikams vyrai realizuoja savo asmenybės švelniąją pusę. Visur kitur jie nori būti traktuojami kaip vyriškai „kieti“ ir nepalaužiami. Todėl būkit mielos, nekompromituokit savo mylimųjų kitų žmonių akivaizdoj kalbėdamos apie tai, koks jis būna romantiškose santykiuose su moterimi. Jiems tai tikrai nepatiks ir jie tikrai nesugebės paaiškinti kodėl įsižeidė ar supyko.

Koks būtų mano patarimas šioje situacijoje? Pripažinti savo kaltę dėl išsakytų žodžių toje šventėje, atsiprašyti, kad taip pasielgei ir pažadėti ateityje nepakartoti šios klaidos. Tiesiog pasakyk jam visą tai ir palik ramybėje, kol jis visą tai suvirškins. Greičiausiai tavo vaikinas prarado šiokį tokį pasitikėjimą tavimi. Galbūt kurį laiką bijos su tavimi pasirodyti panašioje šventėje, nes jausis nesaugus. Tu turėsi iš naujo pelnyti jo pasitikėjimą, kad jis nejaustų įtampos dėl tavo ne vietoje ir ne laiku ištartų žodžių apie jį ir jūsų santykius.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis