Kaip elgtis: jis manyje mato merginą, o aš jame - tik draugą

Laba diena, perskaičiau jūsų straipsnį ir manau, kad mano situacija labai panaši. Su draugu bendraujame jau daugiau nei metus. Dažnai susitinkame, linksmai leidžiam laiką. Jis jau ne kartą prisipažino meilėje, tačiau aš į jį žiūriu labiau kaip į draugą. Noriu bendrauti su kitais vaikinais, tačiau nenoriu jo skaudinti.

Anksčiau būdavo bučinių, tačiau jau kuris laikas to atsisakėme, nes pasakiau jam, kad kaip vaikinas manęs netraukia. Taip pat nesinori jo palikti, nes bijau, kad daugiau gyvenime nesutiksiu tokio žmogaus. Tapome labai artimi, galime kalbėtis apie viską. Ką galėtumėte patarti? Kaip galėčiau pasielgti, kad toliau bendrautume, bet ir susitikinėtume su kitais?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė

Na, bet klysta visi, o noras palaikyti draugiškus santykius su žmogumi, kuris imponuoja tik kaip įdomi asmenybė yra pakankamai taurus. Šioje situacijoje siūlau tau kurį laiką „neberti druskos ant žaizdos“ ir bendravime neminėti kitų vaikinų. Bendravimas taipogi neturėtų būti labai intensyvus. Leisk jam atsikvėpti nuo tavęs. Bendraudama visada pabrėžk tas savybes, kurios tave žavi jame. Bet tai turėtų būti bendražmogiškos savybės, o ne pabrėžiančios jo vyriškumą. Tai galėtų būti intelektas, pasitikėjimas savimi, veržlumas, drąsa, ištvermingumas ir pan.

Taipogi bendraudama su juo stenkis paklausti jo nuomonės vienu ar kitu klausimu. Šalia tavęs (bendraudamas su tavimi) jis turi jaustis tau svarbus ir autoritetingas. Jokiais būdais nemenkesnis už tuos, kurie tave žavi kaip vyrai. Sėkmės.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk

Parašyk Redakcijai