Mergina papasakojo, kas vyksta slaptuose svingerių vakarėliuose

Nemigos užvaldytame Niujorke plinta grupinio sekso vakarėliai. Tokios orgijos – anaiptol ne svetimas reiškinys ir Lietuvoje. Įspūdžiais apie jas dalijamasi interneto forumuose. Apie tai rašo žiniasklaida. Susidomėjimo sulaukė ir tikrais faktais grįstas romanas apie slaptus Kauno svingerių klubus “Purpuriniai Veneros labirintai”.

Tokių klubų esama ir Vilniuje, ir Klaipėdoje, ir Šiauliuose. O kas gi per tuos sekso VIP vakarėlius vyksta? Apie tai mums papasakojo nuolatinė Niujorko svingerių klubų viešnia. Įspėjame: kai kurie jos pasakojimo epizodai gali šokiruoti.


Praėjus penkeriems santuokos metams, mudu su vyru Darenu* vis dar beprotiškai mylime vienas kitą. Mudu sieja tokios pat vertybės ir požiūriai, mūsų nuomonės sutampa beveik visais įmanomais mudviem svarbiais klausimais: nesvarbu, tai būtų politika, menas, aistra darbui ar... noras pasimylėti su kitais.


Kad monogaminė meilė – ne mums, supratome jau pirmą kartą pasimylėję. Tai nutiko vieną saulėtą birželio dieną ant medinio liepto, kai grįžome pasiirstę valtimi po ežerą. Buvau ką tik nutraukusi antrąjį nesėkmingą bandymą užmegzti monogaminius santykius ir prisižadėjau daugiau niekada niekam neprisiekti ištikimybės. O Darenas pastaruosius 15 metų mėgavosi tik niekuo neįpareigojamomis draugystėmis. Kai mudviejų ryšys pakvipo rimtumu, nė akimirkos nedvejojome: būsime atviri seksualiniams nuotykiams su kitais.


Esu socialinių mokslų srities specialistė, įpusėjusi ketvirtą dešimtmetį. Darenas – 45 metų programinės įrangos inžinierius. Abiejų karjera sėkminga, turime puikių draugų. Be to, kartkartėmis lankomės svingerių vakarėliuose. Mums tai – vienas iš būdų paįvairinti seksualinį gyvenimą (kuriuo ir taip esame patenkinti), suteikti jam jaudulio, naujovių. Turime daug draugų, kurių požiūris į intymius santykius yra toks pat kaip mūsų.


Pirmąkart į sekso vakarėlį patekau būdama 23 metų. Tada dar gyvenau Berlyne. Kiek save pamenu, visada buvau itin aistringa, smalsi, todėl kai vienas partneris pasiūlė ten apsilankyti, neilgai dvejojau. Į vakarėlį prisirinko pačių įvairiausių žmonių. Ne visi domėjosi vienas kitu, bet visi buvo atviri pasiūlymams. Įvairovė masino, laisvė tiesiog svaigino. Likau sužavėta.


Niujorke maždaug 40 organizatorių rengia skirtingus komercinio pobūdžio (t. y. tenka pirkti bilietus) sekso vakarėlius. Kai kurie jų vyksta dažną vakarą sekso klubuose, kiti organizuojami tik kartą per keletą mėnesių viešbučiuose arba privačiuose namuose. Organizatoriai stengiasi įtikti skirtingų seksualinių pomėgių, pažiūrų ir skonių auditorijai: jaunesnė publika, vyresni žmonės, gėjai, lesbietės, biseksualai, transseksualai, tik poros, poros ir vienišos moterys, poros ir vieniši vyrai, tradicinis seksas, netradicinis seksas ir pan. Kai kuriuose klubuose priimami visi, kai kuriuose reikalaujama prieš tai internete užpildyti anketą ir atsiųsti nuotrauką. Yra ir itin išskirtinių klubų, kur vietos rezervuojamos tik patiems patraukliausiems arba pinigingiausiems klientams. Vieni klubai prašo simbolinio mokesčio (15 JAV dolerių), kitiems tenka pakloti nemenką sumelę (500 JAV dolerių). Kai kur galioja palyginti griežtos taisyklės – itin rūpinamasi sumažinti lytinių ligų riziką, reikalaujama rašytinio dalyvių sutikimo, ribojamas alkoholis ir narkotikai.


Neseniai Veronika, seksualiniu aspektu smalsi mūsų draugė, paprašė mudviejų su vyru nusivesti ją į vieną tokių vakarėlių. Nusprendėme ją supažindinti su savo mėgstamiausia vieta. Patekti čia gali ne kiekvienas, tačiau atranka neturi nieko bendra su išvaizda, piniginės storiu ar žinomumu – reikia buvusių lankytojų rekomendacijų.


Apsauga mus greitai patikrina, ir mes jau lydimi į didelius viešbučio liukso apartamentus – ten šiltai pasitinka neįtikėtinai patraukli apkūni jauna moteris putliomis lūpomis. Ji dėvi tik nėriniuotą juodą veido kaukę ir ploną metalinę grandinę, prasidedančią ties kaklu, vinguriuojančią tarp krūtų ir juosiančią liemenį. Ji – viena iš daugelio savanorių, kurie pasitinka svečius, dirba prie baro, nešioja užkandžius, stebi vakarėlio atmosferą ir užtikrina, kad jis vyktų sklandžiai.


Nusimetame paltus ir surengiame Veronikai greitą ekskursiją po prabangią dviaukštę erdvę – aukštos lubos, žvakių šviesa, daug patogių sofų. Pasidairome po tris didesnius kambarius su židiniais, pereiname penkis atvirus miegamuosius (durų kambariuose nėra, visos patalpos atviros, išskyrus vonios ir tualeto kambarius). Pro langus per visą sieną atsiveria nuostabus naktinio Manhatano vaizdas. Veronika atrodo sužavėta ir aplinkos, ir atmosferos. Bendraujame gurkšnodami kokteilius.


Prieš vidurnaktį į vakarėlį susirenka maždaug 250 žmonių, maždaug nuo 20 iki 60 metų. Daugelis jų dėvi prabangią kokteilinę aprangą, keletas – fetišistinio stiliaus drabužius, dar keli – beveik visiškai nuogi. Dauguma vyrų ir moterų – fiziškai patrauklūs, kai kurie jų galėtų būti modeliai. Tačiau kad ir kokios figūros būtų susirinkusieji, visus vienija bendras bruožas: jie puikiai jaučiasi būdami savimi.


Pasišnekučiuojame su keliais gerais draugais, buvusiais ir esamais meilužiais, susipažįstame su naujais žmonėmis, pasidomime keliais, su kuriais flirtavome, bet neturėjome progos pažaisti.


Veroniką pristatome visiems, kuriuos tik pažįstame, ir ji nusprendžia kurį laiką vakarėlyje pabūti viena, be mūsų palydos. Dar kelios akimirkos, ir mes su Darenu jau flirtuojame su kitais vakarėlio dalyviais. Šokių aikštelės viduryje – pats flirto ir glamonių įkarštis, o palei sienas prie kambarių vyksta rimtesni veiksmai: masažai apsinuoginus iki pusės, oralinis seksas, kutenimai užrištomis akimis. Darenas timpteli mane už suknelės ir diskretiškai linkteli galva patrauklios trisdešimtmečių porelės link. Mums abiem suliepsnoja aistra iš pirmojo žvilgsnio. Žvilgsniai susitinka, prieiname prie jų.


Pradedame pokalbį. Sužinome, kad tai – pirmasis poros sekso vakarėlis. Jiedu buvo anksčiau apie tai diskutavę, tačiau tik trejus metus pagyvenę kartu ryžosi žengti pirmąjį žingsnį. Įspėjame, kad intymūs dviejų porų žaidimai – ganėtinai sudėtingas dalykas. Tikėtina, vienam iš keturių ši padėtis pasirodys nejauki, kils noras pasišalinti. Mudu su vyru be žodžių suprantame vienas kito norus ir poreikius, jaučiamės normaliai net tada, kai kito partnerio pageidavimu vienam tenka pasišalinti iš veiksmo vietos. Paklausiame, ar porelė norėtų dar kiek pagalvoti, tačiau jie tikina, kad mes jiems patinkame, jie yra pasirengę leistis į nuotykį. Pasiteiraujame, kokios būtų ribos. Vaikinas prisipažįsta, kad nėra tikras, ar gerai jausis matydamas mylimąją kito vyro glėbyje, bet juk “niekada nežinai”. Darenas juos patikina, kad nereikia daryti nieko, kas sukeltų bent menkiausią diskomfortą. Paplepėję dar 30 minučių, pasiūlome patraukti į vieną iš kambarių.


Šiame vakarėlyje į partnerių saugumą žiūrima itin rimtai: visose “žaidimų zonose” pridėliota prezervatyvų, lubrikantų, drėgnų servetėlių. Atsisakymas naudoti prezervatyvą reikštų pašalinimą iš vakarėlių visiems laikams. Klientų privatumas – lygiai toks pat svarbus dalykas. Vakarėlis visiškai įslaptintas, apie jį nepateikiama jokios informacijos viešojoje erdvėje – nėra tinklalapio, tviterio paskyros, feisbuko paskyros. Draudžiama fotografuoti ir filmuoti.


Susirandame tuščiausią lovą (visiškai tuščių lovų šiame vakarėlyje beveik nebūna) ir pradedame vieni kitus bučiuoti, tyrinėti vienas kito kūnus. Iš lėto nusirengiame. Naujokų porelės kūnai tiesiog tobuli. Mergina buvo užsiminusi, kad ją domina moterys, tačiau šioje srityje yra visiškai nepatyrusi, todėl stengiuosi vienodai skirti dėmesio tiek jam, tiek jai. Neskubėdama glamonėju juos abudu ir vis kartoju, kokie jie gražūs.


Iš pradžių Darenas visą dėmesį skiria tik man. Atsiklaupiu ant kelių ir pradedu ją myluoti oraliniu būdu. Porelė seka mūsų pavyzdžiu. Po kelių minučių paklausiu merginos, gal pasidalintų su manimi tuo pačiu “žaisliuku”, ir neilgtrukus mudvi pakaitomis jos partnerį apdovanojame ilgomis ir lėtomis glamonėmis burna.


Veiksmas pamažu įgyja pagreitį, atmosfera įkaista, mūsų naujieji meilužiai pradeda vis labiau atsipalaiduoti. Vaikinas nusprendžia praplėsti ribas. “Gali pažaisti su Darenu, jei tik to nori”, – sako mylimajai. “Ar tikrai?” – perklausia ji. Jis pritariamai linkteli galva. Jai tiek ir reikia – kaipmat apsiveja rankomis treniruotą ir atletišką mano vyro kūną. Mudu su vyru susižvalgome ir šyptelime. Esame susijaudinę ir visiškai atsidavę akimirkai. Artimiausią valandą glamonėjamės ir mylimės tai keturiese, tai išsiskirstę poromis, tačiau kiekvienas iš mūsų tyliai, bet nuolat stebi savo partnerį. Visi, išskyrus merginą, patiria mažiausiai po vieną orgazmą. Paklausiu, ar galėtume dar kaip nors suteikti jai malonumą. Ji prisipažįsta, kad įspūdžių pirmam kartui jau pakaks, tačiau patikina, kad tikrai buvo labai gera.


Gulėdami ant lovos ne iš karto suvokiame, kad turėjome šiek tiek žiūrovų. Prie mūsų prieina simpatinga mergina ir paatvirauja, kad visą laiką mudu stebėjo su drauge. Tai, ką matė, patiko. Visi draugiškai nusijuokiame. Apsirengiame, šiltai atsiglėbesčiuojame su savo naujaisiais draugais ir išsiskirstome. Mudu su vyru grįžtame į pagrindinę vakarėlio vietą, kur šokių aikštelė jau sausakimša. Kai kurie mylisi čia pat, joje. Pats vakarėlio įkarštis.


Priėjęs prie baro Darenas pamato vieną mylimiausių savo meilužių ir nueina su ja pasisveikinti. Susigriebiu, kad beveik dvi valandas nemačiau Veronikos. Pereinu per kambarius – visur kūniškų malonumų garsai ir vaizdai. Prasilenkiu su aukštu vyru, kurį tamsiaplaukė moteris vedasi už grandinės. Kampe mylisi du gražūs vaikinai. Miegamajame vienas mano draugų su sužadėtine surengę vibratoriaus testavimo seansą visoms norinčioms.


Galop pamatau Veroniką: ji glamonėjasi su dviem aukštais, lieknais vyrukais. Seksas su dviem vyrais buvo jos fantazija nuo paauglystės laikų. Džiaugiuosi, kad ji smagiai leidžia laiką. Staiga mano dėmesį atkreipia kita jauna pora. Tai – mano draugai Tania ir Maiklas. Jie išeina iš vakarėlio per patį jo įkarštį. Maiklas kone apsiverkęs. “Nieko nebus. Mūsų su Tania požiūriai šiuo klausimu radikaliai skiriasi. Man čia patinka, o jai – ne. Manau, tai paskutinis mudviejų vakarėlis.” Suprantu, ką jis turi omenyje. Labai dažnai partnerių reakcijos pirmą kartą apsilankius tokio pobūdžio vakarėliuose nesutampa. Jei niekas nepasikeis, Maiklui artimiausioje ateityje teks priimti sunkų sprendimą – nuslopinti seksualinių potyrių poreikį arba išsiskirti su mylima moterimi. Pasiūlau jam drauge papietauti, jei kartais norėtų apie tai pasikalbėti.


Susitinku su Darenu, užkalbiname dar vieną patrauklią porelę: aukštą raudonplaukę ir šviesiaplaukį vyruką. Ji panašaus pobūdžio vakarėliuose lankosi keletą metų, jis – visiškas naujokas. Vaikinui sunkiai sekasi nugalėti pavydą matant mylimąją su kitais, todėl šiuo metu jie mylisi tik su moterimis, tikėdamiesi, kad ateityje ribas pamažu pavyks praplėsti. Šįvakar abu nesileido į jokius meilės nuotykius, tačiau tai, ką čia pamatė, juos taip įkaitino, kad grįžę namo už viską atsigriebs. Smagu matyti žmones, atvirai reiškiančius savo troškimus, pripažįstančius savo galimybių ribas, demonstruojančius kantrybę ir suprantančius partnerių poreikius.


Seksualiąją DJ, dėvinčią vien tik apatinius, netrukus pakeičia pusnuogis tamsiaodis vaikinas tobulais pilvo raumenimis (taip, jaučiu silpnybę vyrukams išraiškingais pilvo presais). Į jį ne tik malonu akis paganyti – jis dar leidžia ir gerą muziką. Mudu su Darenu valandą šokame įsijautę į elektroninės muzikos ritmą. Aplink mus nuolat keičiasi linksmai nusiteikę seksualūs žmonės. Iš netoliese esančio miegamojo išnyra laiminga Veronika. Akimirką prisimenu save per vakarėlį Berlyne, kai man buvo 23-eji.


Galop ateina laikas skirstytis. Išsikviečiame taksi, pakeliui namo parvežame Veroniką. Išsivalome dantis, palendame po antklode ir gulėdami lovoje vienas kito glėbyje atgaiviname šio vakaro įspūdžius. Gaunu žinutę iš mūsų porelės: “Judu buvote geriausia, kas mums šįvakar nutiko.” Laimingi užmiegame.


Iš kur tas keistas noras?


Kas skatina nuotykių ieškoti svingerių vakarėliuose, aiškina gydytojas psichoterapeutas, seksologas Vitalijus Žukas.

Kalbant apie seksualinę dinamiką, galima remtis garsiuoju romanu apie meilę, trunkančią trejus metus. Sekso klausimais ši idėja išlieka gaji ir rutuliojasi toliau. Porai dažniausiai viskas būna gerai pradiniu etapu. Paskui prireikia aštresnių potyrių, naujų pozų, sekso žaisliukų. Galiausiai prieinama ir iki svingerių vakarėlių. Šiai situacijai iliustruoti tinka vienas anekdotas: iš pradžių pora miega vienoje lovoje po viena antklode, paskui vienoje lovoje po atskiromis antklodėmis, tada supranta, kad vienam patinka bliuzas, kitam – popsas, dar vėliau vienam Murakami atrodo grybas, kitam – patiekalas. Galiausiai supranta, kad vienas yra vyturys, kitas – pelėda. Ir kraustosi į skirtingus kambarius.


Už seksą yra atsakinga vaikiškoji asmenybės dalis. Seksualumas mėgsta laisvę, geras seksas yra laukinis, nežabotas. Praėjus 3–5 metams nuo santykių pradžios aistra ima malšti. Vaikiškajai asmenybės daliai reikia naujų potyrių, ji ima linkti į nuotykius, vyras pradeda ieškoti naujos tobulesnės mamytės, moteris – tobulesnio tėvelio . Kai vaikiškoji dalis patenkinama, seksas vėl ima blėsti. Vėl pradeda ieškoti nuotykių. Taip ratas ir sukasi.


Gali kilti klausimas: bet juk ne visi eina nuotykių ieškoti į svingerių vakarėlius. Ne, ne visi, bet jeigu paanalizuotume sapnus, fantazijas, taptų aišku, kad norėtų. Kokios dažniausios moterų fantazijos? Su kitu vyru. Su kitais vyrais. Su moterimis. Aišku, dauguma spraudžiame save į rėmus, laikomės tam tikrų normų, bet pasąmonė labai kalbi. Jeigu būtume nuoširdūs, tikrai išaiškėtų, kad tokio geismo būna. Dalis jį malšina skyrybomis, dalis krypsta į šoną. Vakarų statistikos duomenimis, 52–55 proc. moterų turi meilužių.


Beje, į svingerių vakarėlius renkasi nemažai biseksualų – jie ten įgyvendina savo fantazijas. Tokias pramogas taip pat mėgsta norintys pasidemonstruoti ekshibicionistai ir kitus stebėti linkę vojeristai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis