Geidžiu kitų vyrų, bet myliu ir dabartinį

„Su vaikinu draugaujam ilgiau nei du metus. Iš pradžių viskas buvo labai puiku, tačiau jau metai laiko, kai aš nebejaučiu jam jokio prisirišimo. Pradėjo traukti kiti vaikinai, dingo noras mylėtis, tiesiog su juo nebeįdomu. Širdyje jaučiu, kad jį dar tikrai myliu, nes vien mintis apie santykių nutraukimą žudo.

Praėjusį savaitgalį išlėkiau susitikti su kitu, vaikiną palikusi toliau švęsti draugo gimtadienio. Grįžusi jo neradau. Širdimi jaučiau, kad tuoj mirsiu, o mintyse svarsčiau, ką aš su juo dar išvis veikiu, jei taip manimi nepasitiki ir daro tokias nesąmones. Bijau, kad man atšalus ir su juo mažiau bendraujant, jis gali susirasti kitą ir tiesiog paliks mane.

Pati esu be galo pavydi ir neįsivaizduoju ką jam padaryčiau, bet kai pati lakstau su kitais susitikti, jaučiuosi gerai. Puikiai suprantu, kad labai negerai griauti savo ir jo gyvenimus apgaudinėjant, tačiau nežinau ką daryt, kad viskas susitvarkytų į gerąją pusę. Esu įsitikinusi, kad jis mane myli labiau už viską. Gyvename kartu, todėl nėra sunku žinoti ar jis turi kitų merginų, ar ne. Bet pati slapstausi susirašinėdama su kitais, vaidinu, kad man įdomu su juo diskutuoti jam svarbiais klausimais. Esu neviltyje... Padėkit, nes jaučiu ilgai šitaip neištversiu“.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Iš laiško matyti, kad tave kankina dviprasmiški jausmai: meilė ir abejingumas, noras gyventi poroje ir būti laisva. Taip yra dėl to, kad iš vieno žmogaus negauni visko ko tau reikia: meilės, aistros, susižavėjimo, intrigos, įdomumo ir pan. Tačiau tu aiškiai suvoki, kad jį myli ir nenori jo prarasti. Bet tuo pačiu negali išsižadėti potraukio slapta bendrauti su kitais. Ir netgi supranti, kad pati tokio mylimojo elgesio netoleruotum.

Reikalas tame, kad dažnai santykiuose ateina toks momentas, kai partneris tampa savaime suprantamu dalyku. Tu pažįsti žmogų nuo A iki Z ir jis jau negali tavęs niekuo nustebinti. Vieni žmones suvokia, kad tai yra normalu, kiti pradeda manyti, kad partneris jau nebejaudina: „Galbūt aš jau nebemyliu, gal man reiktų kažko geresnio“ ir panašiai.

Taip nebūna, kad pasirinktas partneris visą gyvenimą tenkintų 100 proc. Tai normalu ir taip turi būti tam, kad gyvendami su kitais žmonėmis galėtumėme kažko išmokti ir patobulėti. Jei viskas tenkintų ir nebūtų jokių iššūkių, problemų ar kliūčių, gyvenimas būtų tiesiog nuobodi rutina.

Vieni partnerystėje mokosi pakantumo, atlaidumo, kiti mokėjimo mylėti, dovanoti save, treti – atsisakyti savo ydų. Tų pamokų, kurias gaunam per likimo mums siųstus žmones, sąmoningai nesuvokiam, bet tai tikrai vyksta. Kiekvieni santykiai mus kažko išmoko. Vienus išmoko vertinti tai ką turi, kitus – gerbti save, treti gal suvokia, kad apskritai jie nėra sukurti monogamiškiems santykiams.

Kodėl aš visa tai pasakoju? Noriu, kad suprastum, jog kitas partneris neišspręs šios tavo nuobodumo problemos. Santykių pradžia visada būna įdomi ir intriguojanti. Judviejų su esamu draugu irgi kažkada tokia buvo. Problema slepiasi ne jame, o tavo asmenybės poreikyje patirti avantiūrą ar įdomumą sukeliančią intrigą. Manau ši problema išsispręstų, jei tavo gyvenime atsirastų įdomi papildoma veikla. Arba darbas, kuriame tu pasisotintum visų tų intrigų, iššūkių ir noro siekti kažko daugiau. Tokiu būdu darbe realizuotum savo poreikius ir ta naminė ramybė dabartinio partnerio glėbyje tau būtų tai, ko labiausiai ir reiktų dienos pabaigoje.

Dar norėčiau, kad suprastum, jog daugelis merginų norėtų pasikeisti su tavimi vietomis. Kiekviena mergina ir moteris svajoja turėti tokį žmogų, šalia kurio jaustųsi emociškai saugi ir mylima. Ta ramybė, kurią skleidžia tavo draugas (kurią tu vadini neįdomia nuobodybe) yra daugelio žmonių svajonė – turėti partnerį, kuris moka mylėti, nereikalauja to, ko negali jam duoti ir vertina tave kaip savo gyvenimo partnerį.

Dažniausiai žmonės skundžiasi, jog partnerystėje būna išvarginti nuolatinių pykčių, dramų, pavydo scenų, psichologinio teroro ir t.t. Tokie žmonės skaitydami tavo laišką pasukiotų pirštą prie tavo smilkinio, nes turėdama mylimą ir mylinti vyrą tu nemoki jo vertinti. Tad pamąstyk, ar verta žaisti su likimu ir laukti kol gyvenimas privers tave išmokti vertinti tai, ką turi? Ar geriau pačiai susivokti ir išmokti branginti žmogų kurį myli, kuris myli tave ir kurio nenori prarasti.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis