Penkios nuodėmingos Valentino idėjos JAM ir JAI

Valentino savaitgalis jau visai čia pat. Tačiau Jūs niekur nevėluojate. Kaip rodo tyrimai, daugiau nei pusė porų visame pasaulyje apie dovanas susimąsto tik likus šešioms dienoms, o perka – vos prieš keturias ar tris dienas iki Meilės šventės. Pristatome penkias nestandartines dovanų idėjas jūsų antrajai pusei, kurias tikrai spėsite įsigyti iki savaitgalio.

Skulptūrėlė. O gal ir ne!

Kas gali būti nekaltesnio už prabangų ir elegantišką meno kūrinį – praktišką erotinę skulptūrėlę ant miegamojo komodos? Neapsigaukime. Nes nuo akimirkos, kai Jūsų mylimoji paims ją į rankas, ši virs visaverčiu dildo, kurio kiekviena linija sutverta ypatingiems potyriams ir G taško stimuliacijai. Rankų darbo dildo „Icicles Nr.21“ yra pagamintas iš kokybiško stiklo, dekoruoto gėlių ornamentais. Tai meilės sklidiniems namams skirta interjero provokacija, kurios paskirtį tegul renkasi Jūsų mylimoji. P.S. O panaudojus pagal paskirtį, galima plauti indaplovėje.

Palaimos kiaušinėliai iš Japonijos

Laimingi tie vyrai, kurie dovanų iš savo mylimųjų gaus praktišką japonišką kiaušinėlį. Tą vakarą, kai jis bus išvykęs į komandiruotę ir negalėsite būti kartu, jūsų išrinktasis jums nuoširdžiai padėkos už pojūčius, kuriuos suteiks į kišenę telpančio kiaušinėlio „minkštimas“. Tenga kiaušinėliai būna „virti” kietai arba minkštai, nuo to priklauso, kokio stiprumo pojūčius jie suteikia. Populiariausias modelis – Tenga Egg Silky. Jo medžiaga švelniai apglėbs jūsų mylimojo varpą, pripildys vienatvę erotinėmis sensacijomis ir padės bent mintimis palįsti po jūsų antklode, kur viskas baigiasi laimingai... O jei vienatvės vakarai kartojasi arba norite turėti tai, kas yra sukurta geriausia, galite ryžtis ir brangesniam pirkiniui – geriausiu rinkoje vadinamam daugkartinio naudojimo masturbatoriui Tenga Flip Hole. Ne veltui Japonijoje Tenga jau tapo kultu. Juolab kad visus šio ženklo produktus galima sėkmingai naudoti ir žaidimams poroje.

Masažuoklis... kaklui?

Taip, jis buvo skirtas kaklo masažui iki vienos populiaraus serialo „Seksas ir Miestas“ serijos. Pardavėjui nepavyko įtikinti herojės Samantos, kad moterys juos naudoja kaklo masažui ir ne veltui. Kai Jūsų partnerė dovanų gaus šį galingą masažuoklį, iš pradžių ji gali nustebti: kam jai dar vienas „nereikalingų daiktų“ kategorijai priklausantis aparatas, kurių šiandien prigrūstos elektronikos parduotuvės? Tačiau jau pats masažuoklio pavadinimas leidžia nutuokti, kad viskas – jūsų rankose (ar delnuose): milijonai moterų visame pasaulyje atrado „intymiąją“ šio masažuoklio funkciją, kurią neįtikėtinu vibracijos ritmu išpildo lanksti Swan PalmPower galvutė.

Stebuklingi meilės milteliai

Susipažinkite su dar viena Lietuvoje negirdėta naujiena. Japoniškų vonios ritualų milteliai „Shunga Lovebath Dragon Fruit“ užtikrins, kad Valentino vakarą romantiškos akimirkos vonioje bus tokios, kokių nei jūs, nei jūsų antroji pusė gyvenime dar nesate patyrę. Ne tik dėl egzotinio aromato, ypatinga spalva nusidažančio vandens, bet ir dėl magiškų miltelių savybių. Viena iš jų – paversti visą vandenį tūkstančiais šilko glotnumo želė rutuliukų!

Nugalėtojas – išmanusis vibratorius poroms We-Vibe 4 Plus

Paskutinę dovaną rinksis tie, kurie nenori rizikuoti ir ypatingai progai reikalauja geros dovanos garantijos. Su „We-Vibe 4 Plus” jums pasiseks ne tik Meilės dieną, bet ir šimtus kitų vakarų. Poroms skirtų vibratorių čempionas Lietuvoje dar beveik nežinomas, tačiau pasaulyje jau senokai atrado kelius į pirkėjų širdis bei...

Abiejuose vibratoriaus liežuvėliuose integruoti varikliukai suteiks naujų natų tradiciniams sekso poroje potyriams. O kai būsite atskirai, užteks parsisiųsti „We-Connect“ aplikaciją, ir turėsite galimybę palaikyti intymumą mobiliuoju būdu. Gamintojas skelbia, kad tai pirmasis ir pats populiariausias vibratorius poroms pasaulyje. Visus išmaniuosius We-Vibe vibratorius poroms galima įsigyti ir Lietuvoje.

Kuri Top 5 idėja tinkamiausia jūsų atvejui? Nesikuklinkite – net 55 procentai visų vyrų ir moterų Valentino dieną yra pasiruošę išbandyti kažką naujo. Tokią galimybę jums diskretiškai suteikia aukščiausių akimirkų parduotuvė Romantika.lt. Iš meilės gyvenimui!

Užsakymo nr.: PT_70349322

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis