10 labiausiai vyrus jaudinančių frazių sekso metu

Kuomet kalba pasisuka apie seksualinio gyvenimo paįvairinimą, pirmiausia suveikia fiziologinis faktorius: kurias kūno vietas ir kaip jas liesti, kaip bučiuotis, kokiomis pozomis paįvairinti seksą. Tačiau egzistuoja ir kitas, ne ką mažiau svarbus dirgiklis: žodžiai, ištariami sekso metu.

„Ištarti ir išgirsti erotiniai žodeliai sužadina galingą dopamino (kuris itin svarbus seksualiam susijaudinimui) proveržį. Šie žodžiai partnerius sužadina tiek emociškai, tiek fiziškai“ - tvirtina seksologė Ian Kerner.

Atrodo paprasta, tiesa? Bet pasakyti žodžiais neretai yra kur kas sunkiau nei parodyti veiksmais. „Dauguma moterų nėra tikros, kad tai, ką jos nori pasakyti, nuskambės seksualiai, todėl paprasčiausiai nutyli“ - priduria seksologė Logan Levkoff.

Neseniai rašėme, kad labiausiai vyrus lovoje įkaitina du paprasti žodeliai - „aš baiginėju“! Tuo pačiu prašėme vyrukų atvirai pasakyti, kokias dar frazes sekso metu jie norėtų išgirsti. Variantų buvo įvairiausių, bet mes atrinkome pasikartojančius ar panašiausius. Prašom, 10 idėjų, kaip pamaloninti savo vyruką žodžiais!

1. „Aš baigiu“. Mūsų apklausti vyrai pripažino, kad tai išties patys karščiausi žodžiai, kokius galima išgirsti sekso metu! Kiekvienas vaikinas trokšta, kad visi žinotų, jog lovoje jis pats geriausias. Ši trumputė frazė labai veiksminga, todėl kartok ją dažnai, bet tik tais atvejais, kai tikrai tai jauti.

2. „Tavo liežuvis daro stebuklus“. Oralinio sekso įgūdžiai – viena iš nedaugelio temų, verčiančių vyrus abejoti savo gebėjimais, todėl jis jausis laimingas išgirdęs, kad viską daro teisingai.

3. „Koks tu didelis“. Tai tiesioginis kreipimasis į jo penį, o ne į jo kūno svorį ar apimtis. Tačiau šioje vietoje nereikėtų persistengti, nes vaikinai labai jautriai reaguoja į ironiją ir sarkazmą (ypač kai kalbama apie jo „pasididžiavimą“).

4. „Vau, tai buvo geriausias seksas mano gyvenime“. Reikia iš tiesų tai patirti, kad galėtum jam tą pasakyti, nes jeigu tai sakai iš gailesčio, tuomet geriau visai nieko nesakyk.

5. „Aš niekada dar nepatyriau toookio orgazmo“. Jeigu jis girdės, kad suteikia tau nepamirštamą malonumą, patikėk, kitą kartą tik dar labiau stengsis pakartoti tą patį.

6. „Daryk su manimi ką tik nori“. Kiekvienas vyras nori išgirsti, kad jo mergina pasiryžusi eksperimentams ir juo pilnai pasitiki!

7. „Šioje pozoje tu toks seksualus“. Girdėti komplimentą visada malonu, o kai garsiai žaviesi mylimojo vyriškumu ir seksualumu, tas malonumas būna dvigubas!

8. „Užsiimkime analiniu seksu“. Tema, kuri daugumai merginų - tabu, o daugumai vaikinų - neįgyvendinta svajonė.

9. „Aš visa virpu“. Tai fizinis įrodymas to, kad jis labai pasistengė, o tu nesuvaidinai patirto malonumo.

10. „Noriu paimti jį į burną“. Toks erotiškumas tiesmukumas kaip mat padaro savo darbą.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis