Santykių ekspertė pataria: ką rinktis - meilužį ar vyrą?

Įsimylėjau savo meilužį. Pati esu ištekėjusi, bet nesėkmingai. Meilužis - išsiskyręs. Bendrauti pradėjom prieš pusmetį. Po pirmojo suartėjimo nutariau viską pamiršti, neatsakinėjau į jo SMS, skambučius. Bet po kiek laiko neatsispyriau - atsakiau. Susitikom. Taip tęsiasi mūsų bendravimas iki šiol.

Matau jo žvilgsnį, jo aistrą, vos man prisilietus jis visas virpa, šiurpsta. Bet jis vis kartoja, kad aš ištekėjusi, kad tai tik žaidimas, viskas praeis. Bet matau, kad jis gniaužia savyje jausmus. Ar galėtų būt, kad jis neprisipažįsta apie savo jausmus tik todėl, kad esu ištekėjusi?

Mano jausmai auga. Kuo toliau, tuo sunkiau išsiskirti po pasimatymo. Grįžti į realybę. Mąstau apie skyrybas. Bet neapsisprendžiu. Gal jūs patartumėte kaip man elgtis toliau? Ką daryti? Iš anksto dėkoju.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Ar galėtų būti, kad jis gniaužia savo jausmus? O ko jam gniaužti? Galvojat vyras, kuris myli moterį ir gauna iš jos meilės atsaką, nesieks mylimosios vien dėl to, kad ji turi vyrą? Anaiptol. Niekas nesutrukdys vyrui siekti mylimos moters žinant, kad ir ji jį myli.

Prisiminkit ar jis ką nors kalbėjo apie jūsų galimą bendrą ateitį? Ar kalbėjo, kad norėtų, jog būtumėte šeima? Ar reiškė nepasitenkinimą tuo, kad jūs esate ištekėjusi? Įtariu, kad ne. Vyrai, kurie nori turėti moterį visą, daro kažką, kad tai taptų realybe. Jei tos pastangos neduoda vaisių ir akivaizdu, kad mylima moteris nenori skirtis su savo esamu vyru ir kurti bendrą gyvenimą kartu, jie pasitraukia iš tokios moters gyvenimo, nes jiems per skaudu ja dalintis su kitu vyru. Kai tokie vyrai nenori moters kaip žmonos ir savo gyvenimo bendrakeleivės, jie tenkinasi meilužio vaidmeniu ir taipogi naudojasi meilužės paslaugomis. Tokie santykiai jiems labai priimtini, juk moraliai jie yra laisvi nuo įsipareigojimų, o tuo pačiu gauna savo dozę seksualinių malonumų su moterimi.

Tokios jo kalbos kaip: „Tai tik žaidimas, viskas praeis“ savotiškai provokuoja jūsų jausmus, nes suveikia atvirkštinė psichologija. Kiekvienam vyrui malonu girdėti, kad jis moteriai reikalingas, kaip jinai jo nori, kad jis vienintelis toks nepakartojamas ir geriausias iš visų. Tokie žodžiai glosto jo ego, ypatingai, kai tas vyras žino, kad jis nėra vienintelis vyras moters gyvenime. Bet kaip supratau, ši padėtis jūsų meilužį tenkina.

Kaip jums elgtis? Aš tikrai nerekomenduočiau ardyti šeimyninio gyvenimo vardan aistros vyrui, kuriam jūs esate tik seksualinis žaisliukas. Manau, kad reikėtų labiau pasigilinti į jūsų šeimos problemas. Kodėl jūsų santuoka nėra laiminga? Kodėl jums reikalingas meilužis? Ar tikrai neįmanoma atkurti tos meilės, dėl kurios jūs susituokėt?

Taipogi, kaip šios srities specialistė, nepatariu išsiduoti vyrui apie santykius su meilužiu. Kol jūs nežinot, kaip toliau klostysis šeimyniniai santykiai, tol nevertėtų kelti audros sutuoktinio galvoje. Tai yra jūsų asmeninė gyvenimo patirtis ir jūsų atsakomybė dėl to, kur jus visa tai nuves.

Moterys, kurių gyvenime netikėtai atsiranda meilužis, dažniausiai mano: „Va. Va čia tai aistra, va čia tai meilė. Ir jei savo vyrui viso to nejaučiu, tai gal aš jo ir nebemyliu“. Neretai moterys, atsidūrusios tokioje situacijoje, aistrą tapatina su meile, kai tuo tarpu vyrai puikiai geba skirti kur aistra, o kur meilė. Bet jei jūs prisimintumėte savo santykių pradžią su esamu vyru, manau ir jūsų meilės istorijoje galima būtų aptikti tą stogą raunančią trauką vienas kitam.

Įsimylėjimas, chemija, trauka... Visi tie „dalykėliai“ labai gerai tarpsta santykiuose, kuriuose nėra buities ir rutinos. Tačiau, kaip žinia, bet kokia chemija išgaruoja, kai santykiai įsibėgėja ir pereina į kitą etapą. Tai nėra amžina. Žinoma, žmogaus psichiką tai veikia kaip narkotikas. Dėl to jūs dabar ir negalit nurimti. Nes norisi tai pajausti vėl ir vėl...

Patariu neskubėti priiminėti kažkokių fatališkų sprendimų. Pamąstykite, ar norėtumėte dabar skirtis su vyru, jei jūsų gyvenime nebūtų meilužio? Ar išeitumėte į niekur? Taipogi siūlau pabandyti įsivaizduoti, kad jūsų vyras jus šiandien paliko pasakęs, kad susirado kitą. Panardinkite savo psichiką į šią iliuziją ir pajauskite. Ar jums palengvėjo, kad jis jus paliko? Ar vis tik pasidarė labai apmaudu? Gal atsakymai į šiuos klausimus jums padės labiau save suprasti.

Na, o tos, kurioms sunku pačioms susigaudyti savo jausmuose, nes protą temdo emocijos, kreipkitės į mane, aš padėsiu jums suprasti save, savo emocijas ir susigrąžinti vidinę ramybę.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis