Myliu vedusį vyrą, bet nebežinau ar tai turi ateitį

Man 21 metai, prieš pusmetį išsiskyriau su vaikinu, kartu buvo 5 metus. Sutarėme labai gerai, kartu būdavome kiekvieną dieną. Niekada nebuvo jo išdavusi. Tačiau vieną dieną į darbą atėjo 9 metais vyresnis klientas, kuris labai patraukė mano dėmesį.

Pradėjom flirtuoti žvilgsniais. Pajaučiau, kad rečiau noriu susitikti su savo vaikinu. Kartą tas klientas pasiūlė pasiūlė pasimatyti vakare. Sutikau ir net nežinau kaip... aš... na, žodžiu, suprantat. Pabendravusi su juo savaitę, nebenorėjau savo vaikino ir negalėjau būti su juo.

Pradėjom pyktis, nors pykčių buvo jau prieš tą klientą. Vis tik jo atsiradimas viską paspartino ir su vaikinu išsiskyriau. Šiuo metu susitikinėju su naująja savo simpatija, bet blogiausia, kad jis turi žmoną ir vieną vaiką. Jis rodo daug dėmesio, dažnai susitinkame. Esu juo susižavėjusi, nors darau labai blogai - geidžiu svetimo vyro. Bendraujam jau daugiau nei pusę metų.

Jisai labai pavydi manęs. Labai supyko sužinojęs, kad buvau arbatos su kitu vaikinu, bet aš nematau tame nieko blogo ir bandžiau paaiškinti, kad kažkada ateis ta diena, kai man reikės susirasti vaikiną rimtiems santykiams. Jis sako, kad labai nelaukia tos dienos, bet net jei taip atsitiks, jis vis tiek norėtų su manimi bendrauti.

Viena iš geriausių draugių taip pat turi 12 metų vyresnį draugą, kuris - vedęs. Tai lyg perpintas ir sudėtingas žaidimas. Kartais susitinkam ir kalbam apie juos. Tikrai suprantu, kad galbūt švaistau savo jaunystę, nors šiuo metu jaučiuosi fantastiškai. Jis man skiria labai daug dėmesio. Net pabėga iš namų, kas pamatytų mane. Gerbiama Inga, prašau pakomentuoti mano situacija, kaip Jums ji atrodo? Nedrąsiai, bet paprašysiu kelių patarimų, kaip jį dar arčiau prie savęs prisirišti.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Malonu, kad kreipiesi, tačiau žodžių į vatą nevynioju, tad teks perskaityti ir tai, ko galbūt nenorėtum išgirsti. Iš laiško turinio matosi, kad savo amžiui esi pakankamai nuovoki mergina. Tačiau... net suvokdama, kad visa tai nėra gerai ir laikina, eikvoji savo jaunystę bevaisiams santykiams. Nors protu galbūt suvoki, kad šeimos jis nepaliks, bet kuo toliau, tuo labiau grimzti gilyn į santykius, kurie žemina tavo orumą. Kodėl žemina? Nes tu jam reikalinga tik kaip meilužė ir nieko daugiau.

Jis tau net nemeluoja ir nesako „palūkėk, vieną dieną mes būsim kartu“, o tai aiškiai ir vienareikšmiškai tave pastato į tam tikrą padėtį. Šiuo požiūriu moteris, kurią vedęs vyras įtikinėja, jog ji jam svarbiausia bei žada bendrą ateitį, turi bent jau galimybę jaustis oriai, tikėdama, kad taip ir bus. O tavo mylimasis tiesiai šviesiai sako, kad jam bus liūdna, kai tavo gyvenime atsiras kitas žmogus. Netgi pasakė, kad nepaisant to, kad tavo gyvenime atsiras kitas, jis vis tiek norėtų tęsti su tavimi nelegalius santykius. Kur gi ne?! Juk susirasti kitą meilužę ne taip ir lengva. Dėl to, jis maksimaliai tave maitina savo dėmesiu, kad tik nerastum erdvės naujų pažinčių paieškoms.

Vedę vyrai, kaip jokie kiti, puikiai moka moterį pavergti savo dėmesiu. Jie žino ką pasakyti, kokiais žodžiais pamaloninti, kokiais veiksmais nustebinti. Jie labiau nei laisvi vyrai pasitiki savimi, nes namuose jų laukia mylinti moteris. Vien dėl to jie psichologiškai jaučiasi stipresni. O tai labai teigiamai veikia moteris. Taip pat jie žino, kad jei „nepamaitins“ savo pasijos dėmesiu, ji išslys jiems iš rankų. Todėl deda visas pastangas, kad taip nenutiktų, nes susirasti kitą pastovią meilužę prireikia nemažai laiko ir pastangų.

Tu turi suprasti, kad jam esi TIK MEILUŽĖ - žmogus, kuris kursto aistras, fantazijas, emocinį polėkį. Kuris patenkina tą seksualinį apetitą, kurio negali realizuoti šeimoje arba dėl chemijos (adrenalino) poreikio, kuris būdingas tik santykiuose, kuriuose neegzistuoja buitis. Būtent tam tu ir esi jam reikalinga. Tačiau jo gyvenime pirmąją vietą užima jo žmona ir vaiko motina, t.y. moteris, kurią jis vedė ir su kuria kartu kuria savo bendrą gyvenimą šeimoje.

Tiek tu, tiek tavo draugė būsit meilužėmis tiek, kiek pačios to norėsit arba... kiek norės tie vyrai. Tai gali tęstis metų metus. Gali tęstis net dešimtmečius, jei abiems tai tinka arba jei moteris naiviai laukia kol vieną dieną ji taps žmona. Tačiau ne tik netampa („o kam vesti tą, kuri tokia kvaila, kad metų metus gyvena laukdama stebuklo?“), bet ir praranda gražiausius savo jaunystės metus. Praleidžia didžiausias galimybes susirasti savęs vertą vyrą, pagimdyti vaikų ir sukurti gražią šeimą.

Mano patarimas vienareikšmiškas - palikti jį. Tokie santykiai neatneša nieko gero. Be to, kol tu jo nepaliksi, tol negalėsi susikurti rimtų santykių su kitu vaikinu. Net jei tu vaikščiosi į pasimatymus, tu vis tiek mintyse jį nešiosies, kaifuosi nuo jo dėmesio ir gyvensi su viltimi „O gal viskas pasikeis ir mes būsime kartu“.

Beje, turiu perspėti: net jei apsispręsi jį palikti, tai nebus lengva. Ne todėl, kad tau bus sunku rasti valios tai padaryti. O todėl, kad jis nenorės tavęs lengvai paleisti ir darys viską, kad tik liktum jo gyvenime. O tai labai apsunkina padėtį toms, kurios nusprendžia padaryti galą savo meilužės vaidmeniui. Nes emocijos daro savo...

Mielosios, jei turit panašių problemų ir norit išsivaduoti nuo tokių santykių su vedusiu vyrų – kreipkitės asmeniškai, aš galiu jums padėti. Užteks tik suprasti šios istorijos prasmę, išmokti savo gyvenimo pamoką ir sistemingai žingsniuoti naujais savo gyvenimo keliais.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis