Ką rasi rugpjūčio COSMO žurnale

„Būdavo visko: ir nuvildavau žmones, ir neatvykdavau į koncertus, nesilaikydavau žodžio. Manau, sustojau pačiu laiku, kad nepridaryčiau dar blogiau. Išgėręs tapdavau visai kitoks. Džiaugiuosi, kad susiėmiau dabar, kol dar ne vėlu. Didžiuojuosi savimi, dėkoju žmonėms, kurie man padėjo sunkiu metu ir manęs nekritikavo. 20 metų scenoje, naujas albumas, naujas gyvenimo būdas, naujas stilius – labai tinkamas laikas viską pakeisti. Tai paskatino mesti alkoholį“, – Dima Šavrovas apie savo kovą su silpnybėmis kalba lygiai taip pat atvirai kaip apie esamus ir buvusius projektus, ateities planus, šeimos peripetijas.


O štai TV laidų vedėja ir knygų autorė Lavija Šurnaitė-Kairienė, neseniai išleidusi antrąją knygą „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“, paklausta, kam tikrai reikėtų kategoriškai tarti „ne“, atsako: „Pačiam „ne“. Dar neteko matyti, kad koks nors griežtas atsiribojimas būtų davęs naudos, bent jau ne mano atveju. Aš negaliu pakęsti kariuomenės režimo, man reikia laisvės, kūrybos, išimčių, net ir puoselėjant išvaizdą. Tačiau yra dalykų, kuriems reikia sakyti „kartais“. Jei kalbėtume apie maistą, norint numesti svorio ar jį sureguliuoti labai lengva laikytis, tarkim, „baltojo sąrašo“: visų produktų, kurie yra baltos spalvos, reikėtų kurį laiką atsisakyti ar tiesiog mažinti jų vartojimą, – miltų, pieno produktų, cukraus ir kt.“

Stiliaus rubrikoje - karšiausios mados naujienos. Daug spalvų ir dar daugiau spindesio - paskutinis vasaros mėnuo žaižaruos auksu, tačiau savo stiliui idėjų ras ir tos, kurios nemėgsta blizgučių. Nepamiršk užsukti ir į mados mokyklos puslapius, kuriuose - paplūdimio stiliaus variacijos.

Jis - tikra svajonė odai ir plaukams: drėkina, maitina, puoselėja, saugo juos ir dar suteikia fantastišką aromatą. Susipažink su šiuo ypatingu vaisiumi artimiau. Viskas, ką turi žinoti apie grožio procedūras su kokosu!

Šį kartą Marso žiniose - vaikinų kalbos žodynėlis, padėsiantis tau aiškiau suprasti tikruosius jo ketinimus. O taip ir labai pikantiškos įdomybės. Įsivaizduoji, net 25% vyrų prisipažino mylėjęsi darbe!

Karštas romanas kurorte. Važiavai ilsėtis, o atradai meilę. Atrodo, net dangus nušvito ryškesnėmis spalvomis. Apskritai nieko nuostabiau dar nebuvai patyrusi. Kodėl kurortinis romanas toks... kitoks? Ir ar verta tikėtis tęsinio?

Yra daug merginų, tarp jų ir garsių, kurios netaria kategoriško „ne“ net ir meilei… kaliniams: ne tik vagims ir sukčiams, bet ir serijiniams žudikams. Vienos jų likimą priima kaip bendrą nelaimę, kitas, priešingai, žavi spalvinga biografija. Ar tokia meilė turi šansų išlikti? Šiurpios meilės istorijos, netikėtos atomazgos ir stebuklingi atgimimai analizuojami tiriamosios COSMO rubrikos „Karštas taškas“ straipsnyje „Kokiu medumi tepta meilė pro grotas“.

„Vaikystėje kieme žaisdavau tik su berniukais. Taip vis susiklostydavo, kad mane nuolat supdavo tik vyriškos lyties atstovai“ - savo istoriją pradeda 30 metų sulaukusi Neringa. Ji - aktyvi ir veikli moteris, tačiau vis dar nekalta.

30 žingsnių dėl sveiko vilnijimo! Rezultato sėkmę lemia veiksmų visuma. Ši seniai žinoma tiesa galioja ir plaukų atveju. Štai pagrindiniai teisingi dalykai, lemiantys tavo plaukų grožį.

COSMO tau parengė mitybos planą alkio priepuoliams malšinti. Kad tokie dalykai tavęs neišmuštų iš vėžių, kasdien turėtum rinktis tris visaverčius valgius ir du užkandžius. Mūsų siūlomas mitybos planas padės tau planuoti dienos racioną!

Dar neturi COSMO prenumeratos? PASKUBĖK ją užsisakyti, nes dabar kiekvienai, užsiprenumeravusiai žurnalą metams, padovanosime išskirtinę prenumeratos kortelę, su kuria galėsi užsiprenumeruoti pasirinktą žurnalą 3 mėnesiams nemokamai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis