Ką rasi rugsėjo COSMO žurnale

Didžiųjų grožio pokyčių sezonas prasideda! Ruduo – palankiausias metas visiems esminiams grožio perversmams, todėl ir COSMO rugsėjo numerio speciali rubrika – „Didieji grožio pokyčiai“. Šioje žurnalo dalyje rasi viską, ką turi žinoti apie moderniausias grožio procedūras.

Švelni mūsų oda visada madinga, tačiau šį sezoną madai parūpo visuotinis švelnumas – ją apžavėjo katės. Sužinok, kaip derinti leopardo kailio raštų drabužius, kad neatrodytum vulgariai, varvink seilę į minkštučius megztinius – pūkuotus ir švelnius kaip katinukai! Ir gerai išstudijuok 34 auksinius stiliaus patarimus, kurie savo vertės nepraras niekada.

O gal pati jauti galinti kurti madą? Tada pasisemk įkvėpimo iš trijų kūrėjų, kurias svajonė išvedė į tikrąjį gyvenimo kelią, kad ir kokiais patogiais profesiniais takeliais jos būtų ėjusios. Emilija Juršėnienė, Erika Kielė, Nadežda Smoriginienė užburs tave savo kūriniais ir įpūs tau pasitikėjimo savimi bei ryžto atkakliai siekti svajonės!

Roko Bernatonio, kaip ir ką tik pristatytų kūrėjų, burtų galia slypi rankose, tik jis jomis kuria... triukus! Tokius magiškus, kad jau buvo pakviestas juos demonstruoti JAV televizijos žiūrovams ir yra dukart minimas Guinnesso rekordų knygoje. Mokęsis iš žymių Lietuvos iliuzionistų, išėjęs harių poterių kursus užsienyje, Rokas nusiteikęs savo gebėjimais pavergti pasaulį!

Juta Liutkevičiūtė, skirtingai negu Rokas, jokių triukų nedemonstruoja – ji pakeri blaiviu (visomis prasmėmis, nes visiškai nevartoja alkoholio) požiūriu į gyvenimą! Muzikos laidų vedėja, paklausta, ar turi sėkmės talismaną, kuris neštų sėkmę, juokiasi: „Stengiuosi visur neštis savo galvą – ji yra sėkmės, kad ir kaip ją suprastume, garantas.“

Birutė Jakučionytė, Anglijoje gyvenanti rašytoja, knygų „Moteris iš raudonos Audi“ ir „Mano karūna nematoma“ autorė bei įvairių socialinių projektų iniciatorė, kadaise buvo bepametanti galvą – dėl kažkokio virtualaus princo, tačiau dabar ji jau perkandusi interneto meilės sukčių triukus ir įgijusi imunitetą jų gražbyliavimams bei verkšlenimams. Skaityk jos virtualių gundymų istorijas, kitų merginų nuotykius, ir mokykis – kaip nepraryti Nigerijos princų (kodėl būtent jų, irgi sužinosi) jauko!

Rugsėjo numeryje taip pat rasi:

Sekso paros bioritmų skalę ir sužinosi, kada jūsų abiejų geismas pasiekia aukščiausią temperatūrą.

Smagią studiją, kuri atskleis, kas turi daugiau košės galvoje – vyrai ar moterys?

Padėsime tau eiti mažais žingsneliais į rimtus santykius, perprasti pavydo priežastis ir įsisavinti gero gyvenimo principus.

Žinoma, pateikiame rugsėjo horoskopą…

… ir naujausias žinias apie viršelio žvaigždę Ritą Orą – kvapą gniaužiančias populiarumo aukštumas pasiekusią pabėgėlę iš Kosovo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis