Ką rasi gegužės COSMO žurnale

Valioooo! COSMO švenčia 20 metų Lietuvoje! Ta proga – nepaprastas, dvigubai didesnis, trečdaliu storesnis ir įvairiapusiškesnis numeris, kurį pirmąkart per COSMO (ne tik Lietuvos, bet ir JAV) istoriją puošia pora!

Rolandas ir Ieva Mackevičiai
Visi žino, kad radistas Rolandas labai myli radistą Joną. Jį apkabina. Prie jo prisiglaudžia. Net TV eteryje. Kur kas mažiau žinoma apie kitą porą — Rolandą ir jo žmoną. Pasirodo, Ievos ir Rolando Mackevičių meilės istorija prasidėjo nuo mažytės apgavystės, kurią jiedu mielai atskleidžia COSMO, taigi ir tau, mūsų skaitytoja!

Išskirtinės šventės proga – išskirtinė rubrika „Kaip COSMO keitė pasaulį“. Joje – ne tik po visą planetą išsibarsčiusių buvusių COSMO komandos narių mintys, amžini garsiosios Helen Gurley Brown pažinčių mezgimo patarimai, bet ir naujos, drąsių merginų, kartos atstovių pasakojimai, kaip siekti savo svajonės, taip pat ateities grožio vizija.

Vargu ar melodramoje išgirsi: „Žinai, imkime būsto paskolą ir ilgai laimingai ją mokėkime.“ Tu ką! Kalbos apie pinigus – taip neromantiška. Deja, taip gyvenimiška. Jei pora geba drauge planuoti išlaidas ir pajamas, jai padaugėja šansų likti kartu!

Garsioji santykių psichologijos specialistė Esther Perel atskleidžia dar 6 paslaptis, kaip likti sykiu amžinai.

Jūs susitikinėjate, seksas puikus, tavo dantų šepetėlis jau apsigyveno jo vonios kambaryje, tačiau tu nesi tikra, ar jūs iš tiesų esate... pora! Jis nesupažindina tavęs su draugais, nepasakoja apie savo reikalus, kartais išvis dingsta iš tavo radaro... Oficialiai įspėjame: patekai į situacinius santykius. Ką tokiu atveju daryti?

„Pasikalbėk su juo“, – lengva patarti kitai, sunku įgyvendinti pačiai. Aiškinamės, kodėl nuoširdumas veikia ne visus vyrus ir ką reikėtų daryti, jei tavajam tie atviri pokalbiai – kaip žirniai į sieną.

O ką daryti, jei mama tavo poreikius ignoruoja ir reikalauja tiek dėmesio, kad tau net trūksta oro? Juk ji – ne kolegė ir ne kaimynė, nepasirinksi, bendrauti ar ne…

Nebijok rizikuoti, pasitikėk savo vidiniu balsu, neatidėk rytdienai to, ką gali padaryti šiandien… Pasirodo, tai, ką laikai neginčijama tiesa, iš tikrųjų yra tik mitai, kurie trukdo pasiekti sėkmę! Aha, mes irgi nustebome, bet pasvarstėme – nagi tikrai!

Šiandien seksualinių terminų žodynas papildomas kone kas savaitę – juk turi žmonės kaip nors paaiškinti, ko jie nori lovoje! Ką daryti, jei vaikinas aiškina esąs litseksualas? Kodėl negalima bučiuoti demiseksualo? Ir kas laukia įsimylėjus poliamorą. Pateikiame atsakymus ne tik į šiuos klausimus!

Lietuviai maisto papildams kasmet išleidžia beveik 300 mln. eurų, deja, ne visada šios investijos grįžta gera savijauta. Pasitikrink, ar nedarai labiausiai paplitusių maisto papildų vartojimo klaidų!

„Kai sužinojau apie slaptą savo vyro priklausomybę, nė neįsivaizdavau, kuo visa tai baigsis...“ – teigia Poorna Bell, savo išgyvenimus ir jų inspiruotus tyrimus bei mintis sudėjusi į knygą „Chase The Rainbow“, kurią LAIKU perskaityti svarbu kiekvienam nepriklausomam nuo narkotikų. Beje, viena mergina Poornai pasakoja: „Esu išsilavinusi mergina. Mačiau, kiek žalos gali padaryti heroinas, tačiau net ir tai žinodama pradėjau jį vartoti. Manau, tai dėl tos kvailos minties: „Ai, man taip nenutiks – aš juk tik retkarčiais patrauksiu.“ Na taip, viskas nuo frazės „Ai, man taip nenutiks“ ir prasideda…

„Aš, žinoma, nesu geriausias patarėjas, kai kalbama apie permainas. Mano gyvenime jų būta per akis, ir dažniausiai dėl jų aš: atsidurdavau gatvėje su daiktais; atsidurdavau gatvėje su daiktais per lietų; atsidurdavau gatvėje per lietų be daiktų; atsidurdavau gatvėje per lietų be daiktų nepažįstamame mieste. Tam tikra prasme mane tai užgrūdino, tad dabar atsidūręs gatvėje per vasaros liūtį nebeperšąlu“, – pasakoja Antanas B. ir vardija 13 paprastų permainų taisyklių, kurios padės nebijoti naujo gyvenimo ir nežinomybės.

Prognozuojame karštą vasarą – jei ne temperatūros, tai bent kelionių prasme, nes parengėme tau įdomesnių pasaulio taškų sąvadą. Keliauk – juk net mokslo įrodyta: patirtis suteikia kur kas daugiau laimės nei daiktai. Nes prisiminimai tikrai ilgiau nei kokia suknelė tik su šį sezoną madingomis rankovėmis!

Nauja glotnučių mada iš Los Andželo! Išbandyk!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis