Tapk COSMO modeliu

COSMO ieško merginų, norinčių dalyvauti įvairiuose mados ir grožio projektuose bei eksperimentuose!

Konkursas „Tapk COSMO modeliu!“ – tęstinis. Iš konkurso dalyvių COSMO grožio redaktorė kas mėnesį atsirenka po vieną ar po kelias merginas, kurios kviečiamos dalyvauti COSMO mados ir grožio projektuose. Kviečiant dalyvauti kokiame nors projekte, laimėtojoms išaiškinama jo esmė ir tik pati laimėtoja gali nuspręsti, nori ji dalyvauti tame projekte ar ne. Sutikusios su sąlygomis patenka į COSMO fotostudiją – į COSMO fotosesiją!

Atrinktos merginos įvaizdžiu rūpinsis STYLE INN komandos merginos!


.
Kaip dalyvauti?

.
Konkurse „Tapk COSMO modeliu!“ gali dalyvauti ne jaunesnės kaip 16 metų merginos, susipažinusios su apačioje skelbiamomis konkurso sąlygomis ir taisyklėmis bei atsiuntusios žemiau nurodytu elektroninio pašto adresu savo nuotraukas ir anketinius duomenis tokius, kokių yra prašoma. Jei nuotraukos ir anketiniai duomenys neatitinka konkurso reikalavimų, konkurso dalyvės paraiška atmetama.

Jei nori dalyvauti konkurse, elektroninio pašto adresu konkursai@cosmopolitan.lt atsiųsk vieną savo nuotrauką, kurioje esi nusifotografavusi visu ūgiu, ir šiuos anketinius duomenis:

1) * slapyvardis arba vardas
2) tikrasis tavo vardas ir pavardė,
3) * amžius,
4) gyvenamoji vieta
5) telefonas, el. pašto adresas
6) * trumpas prisistatymas,
7) ūgis, svoris, krūtinės/liemens/klubų apimtys
8) plaukų ilgis bei spalva.

*Žvaigždute pažymėti anketiniai duomenys bus skelbiami prie publikuojamų nuotraukų.

Siunčiamose nuotraukose turi būti pati nuotraukos siuntėja. Draudžiama siųsti draugių, pažįstamų ar kitų merginų nuotraukas. Atsiimant dovanas reikės įrodyti asmens nuotraukoje ir savo tapatybę. Priešingu atveju laimėjimas bus anuliuojamas. Konkurse taip pat negali dalyvauti merginos, turinčios įsipareigojimų modelių agentūroms.

Mėnesio bėgyje atsiųstos dalyvių nuotraukos COSMO svetainėje patalpinamos kito mėnesio pradžioje (pvz. sausio mėnesį atsiųstos nuotraukos talpinamos vasario pradžioje), jos publikuojamos du mėnesius. Po to, kai nuotraukos išimamos, antrąkart išmėginti jėgas konkurse „Tapk COSMO modeliu“ buvusios dalyvės gali praėjus 4 mėnesiams.

„Tapk COSMO modeliu“ dalyvės, kurios nuotraukas atsiuntė sausį/vasarį:

„Tapk COSMO modeliu“ dalyvės, kurios nuotraukas atsiuntė gruodį:

„Tapk COSMO modeliu“ dalyvės, kurios nuotraukas atsiuntė lapkritį:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis