Pasiūlyk mums COSMO vaikiną

Jei pažįsti vaikiną, kuris, tavo nuomone, vertas COSMO medalio – nesnausk, siūlyk jį žurnalo rubrikai „COSMO vaikinas be marškinėlių“.

Norime grožėtis dailiais vaikinų kūnais, todėl kiekviename COSMO numeryje turime rubriką „COSMO vaikinas be marškinėlių“. Kodėl COSMO vaikinas? Todėl, kad vertas mūsų dėmesio. Kodėl be marškinėlių? Todėl, kad itin drąsus – galintis mums parodyti ir kūną, ir širdį.

COSMO tęsia karščiausių Lietuvos vaikinų paiešką. Siūlyk savo vaikiną, draugą, pažįstamą ar bendradarbį į naują akciją „COSMO vaikinas be marškinėlių“. Jei jis bus pakviestas į fotosesiją ir atsidurs žurnale, tu gausi prizą!

Akcijai „COSMO vaikinas be marškinėlių“ vaikiną gali siūlyti surašiusi jo duomenis į apačioje esančią anketą. Lauke „Tekstas“ parašyk vaikino vardą, pavardę, amžių, gyvenamąją vietą, telefoną ir el. pašto adresą bei vaikino pristatymą, kituose laukuose įrašyk savo duomenis: savo vardą, telefoną ir el. pašto adresą. Į paskutinį laukelį įkelk siūlomą vaikino nuotrauką ir spausk „Siųsti“.

Atsiųstos nuotraukos niekur nebus publikuojamos. Kurie vaikinai verti patekti į COSMO fotosesiją be marškinėlių nuspręs COSMO komanda. Fotosesijoje su vaikinu bus padarytas nedidelis interviu, kuriam klausimus gali pasiūlyti ir tu – spausk čia >>

Įsidėmėk! Siūlomas vaikinas turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir šiuo metu gyventi Lietuvoje. Su kiekvienu atrinktu vaikinu bus susisiekiama, siekiant gauti jo asmeninį sutikimą dalyvauti akcijoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis