Skaityk SAUSIO COSMOPOLITAN žurnale

IŠPAŽINTYS. Kaip ir kiekviename numeryje - pačios drąsiausios, smagiausios ir kitokios -iausios mūsų skaitytojų išpažintys! Kokių nuotykių iš žiemos linksmybių šį kartą merginos papasakojo? Atsiversk sausio numerio 6 psl.

VIRŠELIS. Naujo numerio viršelyje - pati Kim Kardashian, o žurnale pamatysi ir visą Kardashian merginų klaną! Apie visas bendrai ir apie kiekvieną atskirai. Kodėl šių merginų populiarumas niekaip neblėsta? Kokius pinigus jos uždirba ir kaip gyvena, kai iš paskos nelaksto paparaciai? Atsiversk sausio numerio 16-22 psl.

STILIAUS ATRADIMAI. Daug dovanų, linkėjimų, nuostabūs vakarėliai su draugais, prisiminimų ir svajonių vakarai su šeima suteikia vidinio švytėjimo. Sustiprink jį dar labiau auksu spindinčiais apdarais ir aksesuarais! Atsiversk sausio numerio 26-28 psl.

MADOS MOKYKLA. Esi aktyvi mergina, tad neišvengsi kvietimų į įvairius renginius. Parodyk pagarbą jų šeimininkams atitikusi kvietime nurodytą aprangos kodą. Kad nereikėtų sukti galvos, kaip jį iššifruoti, tarptautinius variantus su skaitytoja Julija aptaria STYLE INN įvaizdžio kūrėja Živilė Bulotienė. Atsiversk sausio numerio 30-31 psl.

SOS! Per vakarėlį visko buvo daug, bet rytas nebeatrodo toks gražus, kaip vakaras? Pagirios ir grožis visiškai nedera. Slėpk audringo vakarėlio pėdsakus kuo greičiau. COSMO tau patars, kaip tai padaryti. Atsiversk sausio numerio 36 psl.

MARSO ŽINIOS. Oi, tie vyrai... Sako, moteris suprasti sunku. Bet su vyrukais tikrai ne lengviau! Šį kartą apie komplimentus, kurie jo niekada neužknisa ir tavo veiksmus, kurie atstumia ir traukia. Atsiversk sausio numerio 42-43 psl.

MEILĖS AISTROS. Nori prisikviesti meilę? Sakoma, kad viskas, ko reikia,- užduoti 36 klausimus ir keturias minutes žiūrėti vienas kitam į akis. Sakai, skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa? COSMO savanorė Ema išbandė tai savo kailiu. Atsiversk sausio numerio 52-54 psl.

N-18. Jau pusę amžiaus COSMO rašo apie tai, už ką dažnai gauna velnių nuo puritoniškai nusiteikusių piliečių: apie seksą. Kartais pavyksta parašyti itin atvirai, kartais juokingai, kartais - absurdiškai. Atrinkome pačios įsimintiniausius patarimus ir sudėjome į vieną vietą. Atsiversk sausio numerio 56-60 psl.

TIKRA ISTORIJA. Seksualinis malonumas - viena iš pagrindinių žmogaus teisių. Tik ne visi gali ja pasinaudoti. 28 metų Florė tapo sekso darbuotoja ir bando šią situaciją pakeisti. Atsiversk sausio numerio 62-63 psl.

KARŠTAS TAŠKAS. Yra pasaulyje šalių, kur berniukai dar nė negimę vertinami kur kas labiau negu mergaitės. Prelimenariais duomenimis, kasmet 1,56 milijono nėštumų nutraukiama vien dėl to, kad vaisius - moteriškos lyties. Įsivaizduoji - šitiek gyvybių pradanginama dėl tėvų ar visuomenės nuostatų! Atsiversk sausio numerio 82-85 psl.

BŪK SVEIKA! Manai, gali linksmintis be stabdžių ir kitą rytą jaustis lyg niekur nieko? Tai neįmanoma! Tad pririnkome tau patarimų, kad bent jau atlaikytum siautulingą vakarėlį ir jaustumeisi pusėtinai po jo. Atsiversk sausio numerio 108 psl.

ATEITIS. Pažvelk, kokių netikėtų galimybių tau paruošė 2016-ieji ir pagal savo Zodiako ženklą lepink visus šešis pojūčius - klausą, regą, skonį, lytėjimą, uoslę ir seksualumą, - kad naujais metais mėgautumeisi kiekviena gyvenimo akimirka. Atsiversk sausio numerio 113-125 psl.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis