Ką rasi VASARIO mėnesio žurnale

Kaip ir visuomet, merginų IŠPAŽINTYS! Šį kartą mūsų skaitytojos (ir skaitytojai!) dalinasi smagiausiais, graudžiausias, įsimintiniausiais ir kitokiais -iausiais Valentino dienos prisiminimais.

Stiliaus rubrikoje - nauji mados įnoriai! Metai keičiasi, mada nerimsta, jai reikia naujovių, tegul ir ištrauktų iš archyvų. Įsitrauk į tuos stiliaus žaidimus - maloniai stebinsi, kad ir kur nukeliautum.

Oi, koks karštas žada būti vasario mėnuo! Nekaltos glamonės, magiški gundymai, aistringi pažadai... Valentino naktį gundyk savo vaikiną paslaptimi ir degančiu noru! Ir ne tik Valentino dienos proga. Būk seksuali kiekvieną dieną!

Tikra meilė gali viską. Ar tikrai? Dauguma COSMO skaitytojų įsitikinusios: atskiri miegamieji - rimta kliūtis! Kita vertus, kas penkta mielai miegotų arba jau miega atskirai. O tu ar išlaikytum atskirų lovų išbandymą?

Nemigos užvaldytame Niujorke plinta grupinio sekso vakarėliai. Tokios orgijos - anaiptol ne svetimas reiškinys ir Lietuvoje. Tokių klubų esama ir Vilniuje, ir Klaipėdoje, ir Šiauliuose... O kas gi per tuos sekso vakarėlius vyksta? Įspėjame, kai kurie pasakojimo epizodai gali šokiruoti!

Kai žmogumi pasitiki, sunku net įsivaizduoti, kad jis galėtų tave skaudinti. Deja, visaip nutinka. Lietuvoje priėmus Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymą, daugybė moterų nustojo taikstytis su prievarta. Tačiau yra šalių, kur smurtas namuose nėra laikomas gyvybei pavojingu nusikaltimu, o apsiginti pamėginusi auka pati gali tapti kaltinamąja. Keturios moterys pasakoja sukrečiančias savo istorijas.

Tau panorėjus, mums padėjus! Plonyčiai, stori ir nepaslankūs, garbanoti, nušiurę - kad ir kokie būtų tavo plaukai, jie bus gražūs! Skaityk, įsidėmėk ir pritaikyk praktikoje visus mūsų patarimus.

Kad ir kiek česnakų į sriubą dėtum, šie nenaudėliai nesiliauna gėrę tavo kraują. Na, gal ne visai tiesiogine prasme. Juokai juokais, tačiau net psichologai pritaria: energijos vampyrai iš tiesų egzistuoja. Ir jie - šalia mūsų.

Pirma santuoka nepasisekė. Na, ką padarysi, visko būna. Ir gana dažnai! Bet kodėl taip nemalonu pasakyti, kad prie altoriaus ketini žengti jau antrą kartą? Iš kur tas kuklumas ir gėda?

Mūsų laikais tinkamai maitintis - nelengva užduotis. Apskritai papietauti laiko nėra, kur dar čia derinsi angliavandenius ir baltymus! Na, būkime atviros: tai - tik bandymai pateisinti savo atsainumą. Iš esmės sveikai maitintis ne taip jau ir sunku: reikia laikytis vos kelių taisyklių, kurias tau išklosime!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis