Ką rasi KOVO mėnesio žurnale

Televizijos laukinukės Irūnos Puzaraitės laukia didelės gyvenimo permainos: žinoma dainininkė ir laidų vedėja ketina kuriam laikui sustabdyti savo veiklą. Planai? Šeima ir vaikai.

Mėgstama kartoti, esą išmintis ateina kartu su metais. Be abejo, mūsų seneliai išmintingi, bet kartais ir jie pasielgia keistokai. Smagiausios istorijos iš mūsų skaitytojų lūpų!

Jis nepaskambino? Bosas darbe sugadino nuotaika? Siųsk juos visus velniop ir taisyk nuotaiką skyrusi pasimatymą svarbiausiam pasaulio žmogui - sau. Kuo rengtis, mes tikrai pasufleruosime.

Naujas sezonas - naujos garderobo ir grožio priemonių spalvos. Atrinkome tas, kurios šį pavasarį yra mados geidžiamiausios. O kurių iš jų įsigeisi tu?

4 subtilūs būdai žengti pirmą žingsnį, 5 triukai aistrai išlaikyti, ką vyrukai galvoja apie Lietuvos merginas... Tokių pikantiškų faktų ir įdomybių sužinosi atsivertusi vyrologijos puslapius.

Leistis į meilės paieškas ar sėdėti ir kantriai laukti skirtosios antrosios puselės? Ryžtis skyryboms ar toliau vilkti nenusisekusios santuokos naštą kaip likimo kryžių? Kol fatalistai plūduriuoja gyvenimo upėje laukdami ženklo iš aukščiau, aktyvistai bando galvomis pramušti kiečiausias sienas. Kurie iš jų teisūs?

Drauge praleidote kelerius metus. Oras jau lyg ir kvepėjo vestuvėmis, tu planavai vieną dieną ištarti „taip“. Ir štai jis vedė. Greitai, ryžtingai, savo noru. Ne tave.

Ko norisi per seksą? Kuo daugiau jausmingumo, kuo stipresnio orgazmo, kuo labiau patenkinto mylimojo veido. Visas tas svajones įgyvendinti padės reikiamos žinios. Štai todėl nuolat ir domimės, kas naujesnio šiuo klausimu mokslo pasaulyje.

„Keliauk nemokamai ir padėk poroms, negalinčioms susilaukti vaikų: tapk kiaušinėlių donore!“ Susiviliojusi tokiu skelbimu rizikuoji brangiausiu turtu, kurį turi, - savo sveikata.

16 būdų švytėti visu kūnu! Tu, be abejo, atrodai puikiai. Tačiau moteriai visada norisi dar šiek tiek, dar truputį, dar ką nors kur nors patobulinti. O jei norisi - kodėl gi ne?

Dekoduota dieta: kas veikia, o kas ne? Kokosų aliejus, becukrė dieta, kava su sviestu... Tikrai padeda ar tai - tik dar viena nauja mada tiems, kurie tikisi nepakilę nuo sofos tapti liekni ir sveiki, aiškinamės kartu su gydytoja dietologe Žana Antonova.

Esi ištikima mūsų skaitytoja? Pačioms ištikimiausioms, užsiprenumeravusioms žurnalą metams, visuomet paruošiame dovanų. Metų prenumeratos kaina - tik 20,99 eur., o kartu su pirmuoju žurnalu gausi ir dovaną, kurios vertė - 11 eur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis