Ką rasi balandžio COSMOPOLITAN numeryje

Vestuvės — nuostabi šventė. Ką ten nuostabi — gyvenimošventė! Bet ir per ją visko nutinka. Dar gerai, jei viskas baigiasi laimingai. COSMO skaitytojos dalinasi smagiausiomis, graudžiausiomis ir įsimintiniausiomis istorijomis!

Sunku net įsivaizduoti, kad kadaise džinsų nebuvo. Dabar jie nepakeičiami — na, nebent į mažą juodą suknelę. Jie maino formą, spalvą, ilgį, bet visada išlieka mums mieli. Kaip ne tik madingai, bet ir išradingai kurti džinsų derinius, pataria žinomos užsienio ir Lietuvos mados tinklaraštininkės.

Mada vėl lydosi dėl mokyklinukių kojinaičių, džinsas ir toliau karaliauja Olimpe, o šiais metais ant bangos - kutuoti sportiniai bateliai. Stiliaus idėjų ieškok COSMO mados puslapiuose!

Ne kiekviena ryžtųsi kalti visas medžiagas, kurių neturėtų būti tarp priemonių su-dedamųjų dalių. Tačiau šiuos penkis piktybinius elementus įsidėmėti privalai.

Kartu su svajonių vaikinu į tavo gyvenimą įbilda ir jo šutvė. Visų tų vyrukų, su kuriais jį sieja daugybė tau galbūt nė nežinomų nutikimų, mylėti neprivalai, tačiau draugiškai sugyventi tau ir jiems brangioje širdyje juk įmanoma!

Google naudoji tik informacijai gauti ir elektroniniam paštui patikrinti? Tada informuojame: jam būdinga ir daugiau labai pravarčių funkcijų. Kai kas, beje, gali net turėti teigiamos įtakos tavo meilės reikalams.

„Moterų seksualumas ir anatomija yra kur kas sudėtingesni nei vyrų”, – ramina mus žmonės baltais chalatais. Tačiau tai – tik pusė tiesos. Likusi tokia: mes, moterys, apgailėtinai mažai žinome apie save. Nors, atrodytų, visa tyrimui būtina medžiaga – beveik po ranka...

„Po pusmečio pastebėjau, kad geriu net tada, kai neskauda. Apie sveikatos problemą pamiršau – tyrimų rezultatai buvo idealūs, o skausmui neliko šansų pasireikšti. Tačiau dingstį išgerti rasdavau“ - pasakoja mūsų skaitytoja. Tikimės, ši istorija privers tave susimąstyti.

Gal taip būna tik pasakose, tačiau yra diena, kai išties tuo tiki. Profesionalų komanda dalijasi patirtimi, kad judviejų vestuvės būtų nuostabios. Beje, vienas patarimas išlieka universalus: tai — jūsų šventė, todėl jūs, o ne mados tendencijos lemia, kokia ji bus!

Jei nori atrodyti ir elegantiškai, ir šiuolaikiškai, išmėgink dar nematytas formas. Atkreipk dėmesį į šio sezono siluetų tendencijas: apnuoginti pečiai (naujovė – atviri pečiai, o kaklas uždaras), platėjančios rankovės, gausios klostės, ispaniškų ritmų raukiniai, o vietoje suknelės – galbūt rafinuotas kombinezonas.

Norisi būti gražesnei, sveikesnei, turtingesnei, bet juk ir skaniai pavalgyti maga! Mūsų atrinkti Lotynų Amerika dvelkiantys patiekalai, kuriems paruošti pakaks gero tuzino produktų, tavo juosmens nepastorins, o piniginės — nepaplonins. Gardžiuokis į sveikatą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis