Ką rasi GEGUŽĖS mėnesio žurnale

Kad ir kokios kietos būtume, vis dėlto esame moterys. Tad retkarčiais leiskime sau pademonstruoti tą užburiantį trapų moteriškumą. Labai spalvingas COSMO STILIAUS kampelis tave įkvėps žaismingiems pavasario pokyčiams!

Pamiršk pabodusius saugius derinius — sušvytėk tau labiausiai tinkamomis spalvomis ir jų kuriama pakylėta nuotaika! Mes tau padėsime išsiaiškinti kokiam spalviniam tipui tu priklausai ir patarsime, kokios spalvos tau labiausiai tiktų.

Tik nereikia čia šiauštis! Kaip varnų lizdą ant galvos paversti švelniomis vilnimis? Pirmiausia turi išsiaiškinti, kodėl aikštijasi tavo plaukai. Daugiau jokių pasišiaušusių ir nepaklusnių plaukų!

Ir graži, ir protinga, tiesiog super. Antradieniais ir ketvirtadieniais - sportas, penktadieniais - teatras, SPA šeštadieniais ir vėlyvi pusryčiai sekmadieniais. Skamba puikiai. Tik visą šį nuostabų sąrašą vainikuoja vienas žodis: laisva.

Jo ranka jau ant tavo šlaunies ir pamažu kyla aukštyn. Jauti, kaip iš malonumo šiurpsta oda, drėksta kelnaitės ir supranti: visa tai baigsis seksu. Vienintelis klausimas, kur - pas tave ar pas jį? Mes balsuotume už tavo namus!

Kasdien tenka priimti dešimtis sprendimų: kokio jogurto pirkti - bananų ar mėlynių skonio, su katruo eiti į pasimatymą - su Viliumi ar Pauliumi, kur atostogauti - Romoje ar Kudariškių kaime... Bet kaip nesuklysti apsisprendžiant? O gal įmanoma išvis sprendimo išvengti?

Medžiagų apykaitos taip paprastai, vien žodžiais, neparaginsi. Bet ją paveikti vis dėlto įmanoma - vartojant naudingus produktus ir laikantis tinkamo mitybos režimo. Pamėgink šį procesą paspartinti ir džiaukis mielesniais skaičiukais svarstyklių ekrane.

Kaip iš netalentingo bičo jis tapo tūkstančių dievuku? 32 metų didžėjus, radijo ir televizijos laidų vedėjas Jonas Nainys atskleidžia savo sėkmės istoriją - nuo žlugdymo pirmajame darbe, nesėkmių Amerikoje iki santykių gludinimo su žmona ir klaida prasidėjusios „Radistų“ eros.

Seksualinė revoliucija privertė pasaulį prabilti ir apie tą malonumą, kurį moteris patiria per seksą. Šalia vadovų „Kaip merginoms tvarkytis namuose“ pagaliau pasirodo straipsnių apie moterų orgazmą ir patarimų, kaip jį pasiekti, jei vyro lytinis potraukis nepateisina moters lūkesčių. Šiek tiek atgal į praeitį!

PRENUMERUOK COSMO IR DOVANŲ GAUK PRAUSIMOSI PUTŲ „THE RITUAL OF SAKURA“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis