Laimėk 24 BOURJOIS kosmetikos rinkinius (laimėtojos)

O štai ir visas sąrašas laimėtojų! Laimėtojų prašome pasitikrinti savo el. paštus, į kuriuos atsiuntėme laiškus su informacija, kaip galima atsiimti prizą.

LAIMĖTOJOS:

Dainora Rakauskaitė
Indrė Vainelytė
Gabija Jorūnaitė
Vilma Stunžienė
Karolina Vaseryte
Monika štaškuvienė
Neringa Saukevičiūtė
Deimantė Ambrazienė
Edita Jastrižimskytė
Brigida Stefankevič
Rima Vaniarchina
Milda Usavičiūtė
Agnė Padriezienė
Ieva Markutė
Justė Jankauskaitė
Justina Rutkauskienė
Indrė Jonušonytė
Viktorija Statkevič
Rūta Kočiubaitytė
Justina Sipavičiūte
Viktorija Skrickaitė
oksana askelovic
Viltė Keturakytė
Rugilė Vinskutė

BOURJOIS – viena seniausių ir sėkmingiausiai veikiančių Prancūzijos dekoratyvinės kosmetikos bei parfumerijos bendrovių, kuri buvo įkurta dar 1863 metais ir iki šiol tęsia paryžietiškas tradicijas bei eina koja kojon su mada.

Kiekvieną rinkinį sudarys:

VOLUME REVEAL blakstienų tušas (16,99 €). Itin juodos spalvos ir atsparus vandeniui. Blakstienos padažytos šiuo tušu nesulips ir atrodys itin tankios dėl ypatingo šepetėlio, kurio šereliai pagauna ir tušu padengia net trumpiausias blakstienas.

BOURJOIS LE TOP COAT viršutinis nagų lako sluoksnis (6,49 €). BOURJOIS sukūrė pirmąjį nagų lako spalvą „užrakinantį“ sluoksnį. Juo padengtas nagų lakas išlaiko nepriekaištingą išvaizdą trimis dienomis ilgiau.

HEALTHY MIX kreminė pudra (16,99 €). Legendinė, moterų pamėgta BOURJOIS HEALTHY MIX kreminė pudra grįžta su nauja galia. Skaisti ir gaivi oda – lyg iš mados žurnalų. Lengva, tirpstanti tekstūra suteikia itin gaivų makiažo rezultatą. Oda išlieka sudrėkinta 8 valandas, skaisti ir lygi - 16 val. Be to, pudroje esantys kristalino pigmentai lygina odos spalvą, suteikia spindesio, o vitaminas E – saugo jaunystę.


ROUGE EDITION 12H lūpų dažai (14,49 €). Bourjois Rouge Edition 12 Heures lūpų dažai išsiskiria itin intensyvia spalva grynų lako pigmentų dėka, tačiau pernelyg neblizga. Su taukmedžio sviestu, kuris drėkina lūpas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis