Laimėk automatinį garbanų formavimo prietaisą (laimėtoja)

SVEIKINAME VALERIJĄ LEONAITĘ, LAIMĖJUSIĄ „Philips ProCare“ automatinis garbanų formavimo prietaisą. Su laimėtoja susisieksime jos nurodytu el. paštu.

Svajoji apie nepriekaištingai atrodančias garbanas, tačiau neturi tam laiko ar tiesiog nepavyksta jų suformuoti taip, kaip norėtųsi? Išeitis visuomet yra! „Philips ProCare“ automatinis garbanų formavimo prietaisas suformuoja tobulas garbanas. Profesionalus bešepetėlis variklis ir keramine titano danga dengtas vamzdelis automatiškai vynioja, įkaista ir garbanoja plaukus bei kaskart sukuria nepriekaištingas garbanas.

Joninis kondicionavimas – lygūs, nesigarbanojantys ir žvilgantys plaukai
Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.

Keramine titano danga dengtas vamzdelis
Profesionalus titano danga dengtas vamzdelis garbanoja plaukus greitai, lengvai slysta, o plaukai išlieka žvilgantys. Keramine titano danga dengtame vamzdelyje puikiai suderintas šilumos laidumas ir glotnus paviršius, kad garbanos būtų tobulos.

Profesionalus bešepetėlis variklis
Patvarus ir profesionalus bešepetėlis variklis formuoja garbanas skirtingomis kryptimis. Kad šukuosena atrodytų simetriška, tobulai suformuoja garbanas į kairę ir į dešinę. Taip pat galite naudoti automatinio garbanojimo funkciją, jei pageidaujate maišyti abiejų garbanojimo krypčių garbanas ir atrodyti natūraliai.

3 karščio ir 3 laikmačio nustatymai skirtingiems plaukų tipams
3 karščio nustatymai (180°C, 210°C, 230°C) ir 3 laiko nustatymai (12 s, 10 s, 8 s) padės pasiekti geriausių rezultatų formuojant skirtingų tipų plaukų laisvai krentančias arba tvirtesnes garbanas. Pavyzdžiui, naudojant aukštesnę temperatūrą ir ilgesnį garbanojimo laiką suformuojamos tvirtesnės garbanos. Puikiai tinka tvarkant storesnius plaukus. Žemesnė temperatūra ir trumpesnis garbanojimo laikas puikiai tinka silpnesniems plaukams.

3 reguliuojamos garbanojimo kryptys
3 reguliuojamos garbanojimo kryptys (kairė, dešinė ir automatinė) – formuokite šukuoseną kūrybingai. Dešininės garbanos, kairinės garbanos – tobulai ir simetriškai formuokite garbanas kiekvienoje galvos pusėje arba rinkitės automatinį garbanojimą ir visiškai natūraliai atrodančias garbanas, kai formuojant garbanas maišomos kairinės ir dešininės garbanos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis