Intymus slaptas įprotis, perteikiantis kūniškas moterų svajones (laimėtoja)

SVEIKINAME Indrę Vainauskaitę, laimėjusią „Nina Ricci“ kvepalus. Dėl prizo su laimėtoja bus susisiekta jos nurodytu el. paštu

Mados namai „Nina Ricci“ tęsia 2015 m. prasidėjusią kvepalų „L’Extase“ kelionę. Tarsi intymus slaptas įprotis, šie kvepalai perteikia kūniškas moterų svajones. Tualetinis vanduo „Rose Extase“ – tai odos magnetizmą primenantis nerimastingas rožės žiedlapių virpėjimas, dviejų geismo sklidinų širdžių plakimas, intymios trajektorijos susijungimo taškas.

Šio naujo geismą žadinančio tualetinio vandens aromatas – tai virpančių rožių žiedlapių kvapo sukelta banga, kviečianti leistis į masinančią kelionę – patirti išsiskleidusį švelnų odos žadinamą geismą virpant po žiedlapių dvelksmo šydu ir įdėmiai žiūrint į ryškią šviesą. Žydėjimas, kai geismas ir pojūčiai virsta giliu kvėpavimu, tobula muzikos ir vaizdų, kvepalų ir jausmų harmonija. Žavingas uždegantis impulsas, intensyvaus žydėjimo paspartinimas, vedantis į absoliučią ekstazę. Tualetinis vanduo „Rose Extase“ – tai nimbas rožei.

Naująjį aromatą kartu su parfumere Maïa Lernout sukūręs parfumetris Francisas Kurkdjianas apibūdina jį kaip virpantį rožės žiedą, išryškintą geismą žadinančio muskuso kvapo.

Tualetinis vanduo „Rose Extase“ sukuria kūno ir aromato duetą. Kūnas sąveikauja su visiškai išsiskleidusio rožės žiedo, kerinčios daugybės prabanga dvelkiančių žiedlapių, vaiskiu ir vos vos rūgščiu sultingų aviečių, geismą žadinančiu vanilės bei muskuso ir gundančiu baltos medienos bei ambros kvapu.

Tualetinio vandens „Rose Extase“ flakonas, kurį sukurti įkvėpė kultinis mados namų „Nina Ricci“ aksesuaras – madinga delninukė, perteikia šiems mados namams būdingą paryžietiškos elegancijos dvasią. Rausvas ir tobulai glotnus, jis primena po sukrečiančios ekstazės patiriamą pilnatvę. Dėžutę puošiantys iškilūs rožės žiedlapiai – kiekvienas iš jų – įkūnija kvapnų pažadą.

Užsakymo nr.: PT_74190152

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis