LAIMĖK naująjį Alcatel A5 LED mobilųjį telefoną (laimėtoja)

Sveikiname Ievą, įkėlusią nuotaikingą „Varlių keliauninkių“ nuotrauką! Su Ieva dėl prizo susisieksime asmeniškai.

Alcatel su trenksmu grįžta į mobiliųjų telefonų rinką ir pristato naują, pažangų ir dar neregėtą produktą – A5 LED mobilųjį telefoną su šviečiančia nugarėle. Gera žinia - vieną telefoną padovanosime!

Išskirtinis dizainas

Mėgsti būti išskirtinė? Šio telefono dėka gali atspindėti savo asmenybę, emocijas ir stilių, linksmomis „Lightup+“ nugarėlės spalvomis. LED šviestukai gali atspindėti grojamą muziką ar tiesiog keisti telefono išvaizdą pagal tavo nuotaiką, vilkimus drabužius ir aplinką, kurioje tuo metu esi. Įvairiomis spalvomis šviečianti LED telefono nugarėlė ne tik leidžia išsiskirti originaliu ir unikaliu mobiliuoju įrenginiu, bet ir suteikia betarpišką vartojimo patirtį: nugarėlė praneša apie gautus socialinių tinklų pranešimus, žinutes ar skambučius. Tiesiog nufotografuok pageidaujamą spalvinį sprendimą ir telefonas pats parinks jį atitinkančią unikalią temą nugarėlei bei darbalaukiui.

Galingas procesorius

A5 LED – pirmasis pasaulyje telefonas suteikiantis iki šiol nematytą įvairiaspalvės šviečiančios nugarėlės funkcionalumą, suteikiantį išmaniajam telefonui papildomų funkcijų bei praplečiantį vartotojo patirtį. Be to, šis telefonas nėra tiesiog smagus žaisliukas – jis aprūpintas galingu aštuonių branduolių procesoriumi, pažangia kamera, unikaliomis aplikacijomis ir pirštų antspaudo jutikliu.

Išmanieji pranešimai

Skambučiai, žinutės ir socialinių tinklų pranešimai gali turėti savo unikalų spalvinį pranešimą. Vien pagal telefono nugarėlės spalvą iškart suprasi gavusi naują Facebook, Snapchat ar Instagram pranešimą, kurio tiesiog negalėsi nepastebėti.

COLOR CATCHER 2.0

Naudok atnaujitą „Color Catcher“ programėlę, analizuojančią nuotraukas ir išskiriančią iš jų penkias svarbiausias spalvas, kurių pagrindu parenkami unikalūs šviečiančios nugarėlės bei darbalaukio spalviniai sprendimai. Be to, kad ir kokios muzikos klausytum, savo mėgiamas melodijas gali paversti unikaliu spalvų šou. Tik įsivaizduok, kaip įspūdingai tai atrodyto tamsioje šokių aikštelėje!

LENGVAS LYG ŠILKAS

Šio telefono dėka gali žiūrėti aukštos raiškos vaizdo klipus 5.2 colio Alcatel A5 LED HD ekrane, žaisti 3D žaidimus be jokių trikdžių, mėgautis neįtikėtinai sklandžiu telefono veikimu ir svarbiausia – visada laikyti rankose, kad ir ką bedarytum, nes tokio lengvumo telefono rankose, garantuojame. dar nelaikei.

ODĖ NATŪRALUMUI

Selfiai, panoraminės ar veiksmo nuotraukos ir dar daugiau skirtingų fotografavimo režimų – „Alcatel A5 LED“ siūlo neįtikėtinas galimybes fiksuoti tave supantį pasaulį. Priekinė kamera aprūpinta LED blykste, užtikrinančia, kad kiekviename selfyje būtų atskleista tavo nuostabioji pusė, o kai nuotrauka jau užfiksuota – su „FaceShow“ programėle animuotos nuotraukos praskaidrins net niūriausią dieną. Beje, 13MP galinė kamera ir dviejų tonų galinė blykstė užtikrins natūralias ir gilias kiekvienos nuotraukos spalvas.

.
LAIMĖK

Kiečiausias telefonas už kiečiausią selfį! Į žemiau esančią galeriją įkelk asmenukę, kuri tau pačiai labiausiai patinka. Visų šansai laimėti vienodi, nes nugalėtoją rinksime burtų kelių! P.S. jeigu nuotraukos įkelti nepavyksta, siųsk ją el. paštu konkursai@cosmopolitan.lt

Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai el. paštu konkursai@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis