Laimėk 4 atspalvių ISADORA skaistalų paletę (laimėtojos)

Sveikiname laimėtojas: Deimantę Trukanaitę, Dovilę Aurylaitę, Godą Vladičkaitę. Kaip atsiimti prizus, pranešime el. paštu

3 merginoms padovanosime ISADORA „Blush & Glow Draping Wheel“ - puikią ir paprastą priemonę „draping“ makiažo technikai. „Draping“ - tai veido kontūravimo technika, kuomet skruostikauliai paryškinami skaistalais ir švytėjimo suteikiančia pudra.

Paletėje yra keturi skaistalų atspalviai (matiniai ir perlamutriniai) bei švytėjimo suteikianti pudra atspalviams sumaišyti arba papildomam švytėjimui suteikti. Šilko švelnumo atspalviai yra lengvai išskirstomi, išsiskiria spalvų įvairove ir puikiai sukimba su oda.

1. Po skruostikauliais naudokite tamsesnio atspalvio skaistalus. Braukite skaistalus aukštyn link ausų ir smilkinių.

2. Šviesesnio atspalvio skaistalais braukite išilgai skruostikaulių link smilkinių ir virš antakių.

3. Naudokite švytėjimo suteikiančią pudrą, norėdamos išskirstyti atspalvius arba tiesiog pridėti papildomo švytėjimo!

Patarimas: kiekvieną skaistalų atspalvį galima naudoti atskirai arba perbraukti per visus. Be to, galima individualiai sukurti skaistalus, sumaišant juos su švytėjimo suteikiančia pudra, kad jie taptų šviesesni ar labiau perlamutriniai.

Norėtum išbandyti šią Isadora naujovę? Atsakyk į žemiau esantį klausimą ir galbūt būsi viena iš 3 laimingųjų, kurioms atiteks „Blush & Glow Draping Wheel“ paletė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis