Laimėk naujus AMWAY papildus dailesnėms kūno linijoms. Laimėtojos

Sveikiname laimėtojas:

Eimantę Norvilytę - XS Hidrolizuoti išrūgų baltymų milteliai
Gintarę Lemežonaitę - XS Hidrolizuoti išrūgų baltymų milteliai
Vandą Salasevičiūtę - Svorio reguliatorius Weight Controller NUTRILITE
Viktoriją Skorobogatąją - Svorio reguliatorius Weight Controller NUTRILITE

Kaip atsiimti prizus, pranešime el. paštu

Už lango tvyranti dargana daugelį sportuojančių suginė į sporto klubus ir studijas. Ką gi, junkis prie aktyviųjų merginų ir padėk savo kūnui neapsnūsti - išbandyk naujuosius "Amway" maisto papildus.

XS Hidrolizuoti išrūgų baltymų milteliai nedelsiant suteikia praturtintą ir galingą baltymų dozę, kad skatintų greitesnį liesosios raumenų masės augimą ir jėgų atgavimą po treniruotės. Jie maksimalizuoja treniruotės naudą, suteikdami organizmui būtiną dozę aukštos kokybės baltymų, taip pat padidina baltymų sintezės greitį. Milteliuose yra raudonųjų apelsinų kompleksas, vitaminai C ir E, kurie teikia visapusiškesnę ląstelių apsaugą.

Hidrolizuoti išrūgų baltymų milteliai XS, gamintojo nuotr.


Svorio reguliatorius Weight Controller NUTRILITE
- tai maisto papildas su gliukomananu, kuris padeda kontroliuoti svorį ir norą persivalgyti. Sumaišytas su skysčiu, jis užima dalį skrandžio sukeldamas sotumo jausmą. Jau pirma porcija padės jaustis sotesnei prieš valgį ir kito valgio metu. Produktas yra neutralus, gali būti maišomas su vandeniu ar mėgstamomis sultimis, gėrimo skonio jis nepaveiks.

Svorio reguliatorius Weight Controller NUTRILITE, gamintojo nuotr.

Kad dalyvautum konkurse, užpildyk anketą ir pažymėk, kurio "Amway" produkto norėtum. Paskelbsime 4 laimingąsias, kurioms atiteks po pasirinktą maisto papildą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis