Laimėk PHILIPS plaukų džiovintuvą (laimėtoja)

SVEIKINAME KAROLINĄ KARNIŠOVAITĘ! SU LAIMĖTOJA SUSISIEKSIME JOS NURODYTU EL. PAŠTU.

Be makiažo kaip nors galime ir apsieiti, tačiau plaukai turi atrodyti tobulai kiekvieną dieną - sakome mes, COSMO merginos! Ir nė kiek neabejojame, kad tu mums pritarsi. O tam, kad rūpesčių rytais būtų mažiau, PHILIPS vienai iš jūsų padovanos energiją taupantį plaukų džiovintuvą DryCare Essential.

2100 W džiovinimo rezultatai, naudojant 1600 W galią
Dėl naujojo džiovintuvo dizaino, džiovinti galite 2100 W prilygstančia galia (džiovinimo greitis maždaug 5 g/min), naudodami tik 1600 W galią. Taip sutaupote 23% energijos

Jonų kondensacija žvilgantiems, glotniems plaukams
Pasirūpinkite plaukais naudodami jonų kondicionavimą. Neigiami jonai purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.

Šalto oro funkcija jūsų šukuosenai formuoti
Profesionalams svarbus nustatymas – „CoolShot“, kurį pasirinkus pučiama šalto oro srovė. Naudojamas norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

12 mm siauras antgalis, kad oras būtų pučiamas į vieną vietą
12 mm antgalis sukoncentruoja oro srovę, kad būtų galima tiksliai modeliuoti. Puikiai tinka, kai norite pagražinti šukuoseną ar sukurti savo stilių.

Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“
„ThermoProtect“ temperatūros nustatymas – optimali džiovinimo temperatūra ir papildoma plaukų apsauga nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

LAIMĖK

Jeigu jau susipažinai su svarbiausiais PHILIPS DryCare Essential plaukų džiovintuvo privalumais, teisingai atsakyti į mūsų žemiau pateiktą klausimą tikrai nebus sunku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis