COSMO merginų iššūkis - išdrįsk ir gauk dovanų!

MERGINOS, pavasaris jau čia ir COSMO kartu su „Eurovaistine“ skelbia iššūkių konkursą! Pirmiausia siūlome atlikti savijautos testą ir sužinoti, ko tau labiausiai trūksta, o tuomet jau išdrįsti ir bent šiek tiek pakeisti savo gyvenimą.

Taigi, tavęs laukia 4 iššūkiai - vandens, sveikos šypsenos, streso ir 7 minučių mankštos iššūkis. Mes, žinoma, net neabejojame, kad tu sugebėsi įveikti juos visus, bet pradžiai išsirink bent vieną. O mainais už tavo pastangas - puikūs prizai. Dalyvauti konkurse paprasčiau nei paprasta - kelk nuotrauką, kuri atspindėtų tavo pasirinktą iššūkį.

PIRMAS IŠŠŪKIS - VANDENS. Iššūkio tikslas – įprasti per dieną išgerti 2 litrus vandens, nes vanduo tiesiog būtinas tavo organizmui. Laimėtojai „Akvilė“ padovanos rankšluostį ir pakuotę mineralinio vandens.

ANTRAS IŠŠŪKIS - STRESO. Iššūkio tikslas – rasti būdų, kaip lengvai įveikti kasdienį stresą ir įtampą. Laimėtojai Magne B6 padovanos antistresinių kamuoliukų STRESUI-NE!

TREČIAS IŠŠŪKIS - SVEIKOS ŠYPSENOS. Iššūkio tikslas - išmokti tinkamai rūpintis savo dantukais. Jau moki? Tuomet šis iššūkis kaip tik tau! Kelk smagią nuotrauką susijusią su šypsena ir dantų priežiūra, o„Listerine“ padovanos „Listerine“ 95ml + „Reach“ dantų siūlą.

KETVIRTAS IŠŠŪKIS - 7 MIN. MANKŠTOS. Iššūkio tikslas - išmokti atlikti pasaulį užvaldžiusią 7 minučių mankštą. Na, sportininkės, kelkite savo nuotraukas ir laimėkite „OILESEN“ maisto papildų!

NUOTRAUKAS KELK Į ŽEMIAU ESANČIĄ NUOTRAUKŲ GALERIJĄ. PRIMENAME, KAD GALI DALYVAUTI IR VISUOSE KETURIUOSE IŠŠŪKIUOSE, TIK ŠALIA NUOTRAUKOS NEPAMIRŠK PARAŠYTI, KURĮ IŠŠŪKĮ ESI PASIRENGUSI ĮVEIKTI.

Jei nuotrauka neįsikelia, atsiųsk ją el. paštu konkursai@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis