Laimėk nuotaikingąsias PABĖGIMO kojines! (laimėtojos)

LAIMĖTOJOS JAU IŠRINKTOS! PASITIKRINK SAVO EL. PAŠTĄ, GAL BŪTENT TAU ATSIUNTĖME LAIŠKĄ SU SVEIKINIMU LAIMĖJUS PABĖGIMO KOJINES!

Merginos, gyvenime būna visko - ne tik gero, bet ir blogo. Lovoje - taip pat! Taigi šį kartą ne apie karštąsias naktis, kurių įspūdžiai iki šiol kaitina tavo kraują, o apie tai, kas priverstų tave bėgti neatsigręžiant!

Įkvėpimui - viena mūsų skaitytojos išpažintis: „Draugų vakarėlyje susipažinau su nerealiai gražiu vaikinu. Na jau toks gražus buvo, kad pati negalėjau patikėti, jog man taip nuskilo. Aišku, ilgai netempiau ir nevaidinau nekaltos. Atvažiavome į mano namus, pradėjome nusimetinėti drabužius... Tas pilvo presas, tie raumenukai... Ir tas siaubingas grybelis ant jo 100 metų nekirptų kojų nagų. Rimtai, manęs vos nesupykino“ - Asta.

Esi išgyvenusi kažką panašaus? O gal tiesiog tvirtai žinai, kas išbaidytų net ir pačią didžiausią aistrą? Papasakok, kas turėtų nutikti (o gal jau yra nutikę?), kad spruktum iš vaikino lovos, kiek tik kojos neša! O keturioms merginoms mes padovanosime smagiąsias ir nuotaikingąsias PABĖGIMO KOJINES!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis